• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jdu si vymlátit držku a hajííííííííííííí ... tak pa páááááááááá
15. zář 2009 v 01:22  • Odpověz
Nazdárek Boženky!!!
Su vzhůru už od 6, jako Sláva :rolling_eyes: a Nellda už taky čučí na TV :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V 6:30 měli dovézt ten kontyš, ale ještě tady není :angry: .

Marky, fotky krásný :dizzy_face: , nejlepší jak se kluci schovávají za sloupem :slight_smile: . V ZOO Hluboká jsme taky byli, moc nadšení jsme nebyli, možná to bylo tím, že jsem měla plný zuby chození po zámku a byla jsem těhu a unavená :grinning: .

Včera jsem ještě zvládla upíct rohíky, pak už jsem nic nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. zář 2009 v 06:51  • Odpověz
Tak už je tady kontejner :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to si Sláva s mým taťkem dají :unamused: .
15. zář 2009 v 07:04  • Odpověz
Dobré ráno,

noc děs běs hrůza, Tobouš se furt budil, brečel a vyváděl, teplotu měl ale jen 37,3° tak jsem mu ani nic nemohla dát, aby se zklidnil, chjooooooooooo, si jdu s ním po obědě lehnout, jinak to dneska nedám :confounded:

Výlet jsme si fakt užili, bylo tam suprově :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Ve čtvrtek jsme ve třičtvrtě na 7 vyrazili směr Praha, ještě jsme se stavili v Havlbrodě v myčce, kurňa, hned to auto vypadalo líp :grinning: :grinning: :grinning:, kolem 10 už jsme byli v Praze a vyrazii s dětma směr Gutovka, to centrum, jak jsem sem dávala odkaz. Bylo to tam boží, děcka tam lítaly, my se pak všichni najedli v restauraci tam a šli jsme ještě oklikou zpět :grinning: Jeli jsme tramvajkou, metrem i busem, tak si kluci užili :wink: Do Příbrami jsme dorazili až navečer, kluky okoupali a šupajdili spinkat :wink: V pátek jsme mrkli na kámoščino plavčo a pak jsme vyrazili okouknout Příbram, kluci si vzali kola, okoukli jsme Svatou horu a místní nivě otevřenou cyklostezku kolem rybníka, zpět jsme to opět vzali busem :wink: kluci byli spokojení. V sobotu jsme měli namířeno na Hlubokou, kamarádka od Zany tam měla svatbu, tu jsme ale nestihli, vyjeli jsme dost pozdě, pak jsme obhlídli zámek a vyrazili do Zoo :wink: Tam se nám líbilo, je sice malinká, ale jsou tam krásný zvířátka a takový polo ochočený, hlavně klukům se tam líbilo :wink: V neděli přijel ráno Vašek a vyrazili jsme do Dlouhé Lhoty na letecký den s acrobatshow, bylo to super, ale tam asi Tobís chytl úpal. No užili jsme si to :wink: Kluci byli docela hodní, sem tam trošku zlobili, ale dalo se to přežít :wink:
15. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Ještě jsou tu i fotky z rekonstrukce :wink: http://makelka.rajce.idnes.cz/Rekonstrukce/
15. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Tý jo Marky celkem hustý, ale myslela jsem, že budete kopat ty zákaldy kolem celýho pozemku :confused: .
Já jsem hned v 8 vyrazila do místního šopu pro papruchu, ale měli za 40Kč, což se mi zdá do leča celkem drahý :angry: , tak jsem letěla ještě do 2. šopu. Nellda byla s chlapama doma, snaží se jim pomáhat :grinning: , tak Sláva furt nadává bo se plance. :grinning:
15. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Kdepak je lékárníková???
A mimi tady dlouho nebyla :confused: .

Já půjdu chvilku ven a pak budu dělat los lečos :wink: .
15. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Čao ženy .. tak na novo ...Mikeš mi to celí smázl :angry:

Marky , fotky super, už se vám to rýsuje ..... držím palečky ať je Tobík co nejdřív ok.

Marky, byla jsi v tom olavču?

Radši to budu odesílát , jelikož se ten divoch pořád po mě plazí .......
15. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Já asi poovalím do Letovek k zubařce ....aby mi dala dren do té zasrané osmičky .....doufám, že mě naši pohlídaj Mišmaše.
15. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky, já jsem jak malá ..... táák se bojím toho zítřka :pensive: :cry:
15. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Mic, nebuj, budem na tebe mooooc myslet a určo to nebude tak hrozný :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .
A jdu ven.
15. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
bujím :pensive: ... naši možná přijedou kolem 12:00 z Bk a dr. říkala že by mě ve 13:00 vzala .... tak jsem zvědavá, jak tpo dopadne ....akorát to blbě vychází z Mikešovím spinkáním :pensive:
15. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj ženy, sraz ruším, bolí mě v krku jako prase, tak nechci aby miláčci něco chytnuli, tak příští týden?Už vím, že v úterý nemám odpolední, buď ho budu mít v pondělí a nebo ve středu....ale asi si domluvím pondělí....tož jak jste na tom vy?

Mic neboj, oni ti to opíchnou a nebudeš nic citít, akorát si vem něco silnějšího od bolesti, je to na nose, tam není skoro ždáný tuk, jenom kůže a kost, takže to může krapet bolet, mě řezali znamínko na hlavě a bolelo to, jak to přišlo k sobě, ta kůže se tam málo napíná, ale neboj, není to nic hroznýho, já to zatím nevím, ale myslím že porod je tisíckrát horší :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Jani ... jsi mě fááákt uklidnila ... vem si prášky od bolesti :cry: .... celej život se strašně bojím bolesti ...chjo

Jinak už jsem od zubáka doma .. byla tady babička a pohlídala Mikeše ...do pulhoďky jsem byla spátky, fofr akce :grinning:

Já myslela, že mě taky bolí v krku , ale bylo to od té zasraté osmajzny.
15. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak to byl fofr se zubákem, co ti dělal?

Chudáci hoši ještě furt nakládají a už toho mají plný kecky :frowning2: , já jsem jim pomohla naložit asi patero koleček, ale to je prd :unamused: .
15. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mic, ale ty už jsi rodila, ne?? Takže nějaký vyříznutí v lokální anestezii, by pro tebe měla být procházka růžovým sadem....myslela jsem to tak, že je lepší si něco vzít, pokud jsi na bolest citlivá, mě to bolelo, ale prášky jsem nebrala, protože se to dalo vydržet...nechtěla jsem tě strašit, ale ve většině případů ti to řekne i ten doktor, aby jsi si něco vzala....
15. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Já jsem to Micoušovi už psala, že porod je 10000000000x horší :wink: .
15. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
já ještě nerodila, ale taky si to myslím... :grinning: :grinning: :wink:
15. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Mě mrdne ... ty šulíní s těma stíhačkama vždycky začnou lítat v poledne , když dám Mikeše spát.

jani, dala mi tam jen dren.

Jenže porod byl brnkačka ...mám teda dost velkej prách bolesti, ale bolesti se strááášně bojím.... už ať to mám zasebou.
15. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak u mě porod nebyl brnkačka, trpěla jsem jak kráááááááááááááááááááááva :confounded: .
Tady dopo letěla stíhačka tak nízko, že se Nellda lekla a začala brečet :angry: .
15. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Nám to taky lítá nad komínem .... fakt to jsou kreténi ...jenže tu je letecká trasa, takže je to zde vcelku často a když maj cvičení ...asi tak to bejvá 10 dní , tak mě omejvajou.
15. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdu dát hochům obídek, už skončili, naštěstí :wink: .
15. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
nechceš dát i mě obídek ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já to s těma stíhačkama fakt nechápu, to nemůžou lítat po různých trasách, je to fakt děs, mě je to vcelku buřt, když jsem v hokně, ale kdybych byla doma s děckem, tak je asi začnu střílet :rolling_eyes:

Mic ty jsi pako, tak práh bolesti máš velkej, ale bojíš se :grinning: nebuj, to fakt nic není, jenom je prostě nepříjemný, jak se ti napíná ta kůže, ale není to , že by tě to bolelo, to třeba po operaci očí, jsem fakt trpěla...to porod myslím tak hroznej nebude :grinning:
15. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jé Jani, ty jsi naivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: , myslím teda, že bolesti při porodu se nic nevyrovná :confounded: . Aspoň teda u mě.
A nezapomenu, co řekl Sláva těsně po porodu: " Už vím, co to je když se řekne porod" - myšleno, že to fáááákt bylo hustý :grinning: .
Ale třeba tvůj porod bude brknačka :wink: .

Mic, dala bych ti obídek, ale nezbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Co ty máš dobrýho?
15. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Asi si udělám léééčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Teda, tady to jede, hnedle při dopoledni a odpoledni :wink:

My měli zeleninovou polívku a br.kaši se smaženým květákem :wink: Mňamka.

Mimochodem nám dneska dorazil domů tchán :grinning: tak už bude veselo :wink:
15. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Zuzi ono to v podstě je kolem celýho baráku, zepředu nelze dát základ, jedině do chodníku a zezadu jsme to zvětšovali jen o kousek a z druhé strany máme :wink: sousedy :wink:
15. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Udělala jste mu tam nějakou tu přestavbu?

Makouši ...pořád jsi mi neodpověděla, zda jsi mi donnesla ty papíry do toho plavča ... :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.