• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jééé, dala bych si smaženej květáček :dizzy_face: , hoď sem ze pár kousků :grinning:
Je fajn, že už pustili tchána :wink: , snad bude sekat dobrotu :grinning: .
Mic, jestli si ho uděláš z paprik a rajčat, tak bude i dietní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: .
15. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Micouši, co tu strašíš :confused: :confused: :confused: :confused: ty jo, vydržela si porod, tak proč se bojíš jedné malé bulky na nose? navíc, když ti všichni říkají, že to bude ok, tož klííííííííííííííííííííííííííííííííd prďka :wink:
15. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Mic, na to plavčo vůbec nic nepotřebuješ, tak klídek, holka :wink: .
15. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
já ho dělám z paprika rajčat, nebo ze skliničky ... dneska ale sklínku nemám, tak budu muset obyč
15. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdu odvízt taťku dom, je chudák, tak zmoženej, že by ten kopec asi ani nevyšel :zipper_mouth: .
15. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Zuzi ... já nemyslím papírek na vstup, ale Mkouš mě tam měla donýst ty vypsaný papoíry , ale stáále mi neodpovídá ... nebo jsem to zas někde vyxnechala?

MAKOUŠI....
15. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Já vám tam asi zítra umřu ..... dostanu infarkt ze strachu :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Co říkáte na to, že Páťa umřel .... já ho tááák milovala ....ale už to bylo pro něj vysvobození.
15. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Makouši, kdy zas budeš něco vkládat na MMB ať můžu jít na čumendu.
15. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mikeš už se asi budí ...kurňa , jsem ani nic neudělala....chjo
15. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ty voe Micouši, včera jsem ti 2x psala, že jsem je odnesla, ty to nečteš!!!!! :angry:
15. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Makoušku .. no ty jsi zlato ..... mě to asi počítač maže :grinning: .... jsem to asi nějak prošvihla :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Holky, kuli tomu řezání je Mirek zítra doma a nejde do práce, takže ráno půjde s náma na to plavčo ... to mlže normálně jít, že jo.
15. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jsem tuuuuu :sunglasses:
15. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
A bude se Mirek dívat jen za tím sklem? Nebo chce jít s vama k tomu rekračnímu bazenu, kde budete plavčit?
15. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tož kam ste zmizly? :confused: :angry:
15. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
já jsem tu, přijímala jsem zboží a teď jsem nahoře, mám do pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes: no Mic, nevím jak to tam chodí, ale podle mého Mirek asi bude muset platit, pokud chce jít i do vody....nebo ne??
15. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Mirek uplně s náma dovnitř ... ale mám pocit, že jsem tam byla jednou ze švagrovou fotit malího a nic jsem neplatila.
15. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
hmmm tož to teda nevím, měla jsem za to, že to má zaplacený jenom jeden, ale otázka je, když jsi tam byla fotit, jestli jsi šla v plavkách ?
15. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
Musela jsem se převlíct, ale měla jsem na sobě takoví šaty. ...ale to je jedno .. však si to klidně i zaplatíme ... to už se asi nestane aby šel s náma i táta .. takže co.

Jdeme na procházku.
15. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
To je fakt, i kdyby si to kilo měl zaplatit....je fakt, že pokud nebude mít volno, tak s váma horko těžko půjde,tak proč ne....že jo.... :slight_smile: hlavně mu dej foťák do ruky....
15. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Mic, i když šel s Nelldou plovat Sláva, tak nic neplatil, já jsem tam byla normoš v civilu, jen jsem si vzala žabky a fotila jsem :slight_smile: . Taky s náma tento čtvrtek půjde plovčit, jenom teda kukat :wink: .

My jsme Nelldu dali tchánovcům a sjeli jsme do Mor.Třebové, Sláva si potřeboval koupit rifle, já jsem si v Alpáči koupila sportovní kalhoty jen za 199,-Kč!!!! :astonished: :sunglasses: :grinning:
15. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Ještě jsme se cestou zpátky stavili v Jevu na pizzu, ale kam se hrabe na Boskovice nebo Svitavy :unamused: :rolling_eyes: .
Jo a dneska jsme viděli čtvery dvojčata! Tak jsem říkala MM, dneska žádnej sex, to bylo beztak nějaký znamení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .
15. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Kdepak couráte? :rolling_eyes:
Dneska už začíná na Primě Ano, šéfe!!!! Už se těším, snad nevytuhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jsem doma ...mám za sebou 8km abylo to uplně úúúžasný ...fakt super cesta kolem Křetínky, skoro až k Letovkám a spátky .... jenže jsem šla blbec v krksíkách a mám uplně spálený šlapky.
Přišly jsme asi před 10 minutama ..... ale jsem fááákt nadšená ...ale spocená jak svica.

Zuzi ... no co ...dvojčátka se do baráku taky vejdou, ne?
15. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Hmm.. Primu nechytáme .. u nás povalí ordynačka :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mic, POhlreich je až po Ordinačce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
A co Mikeš na tu procházku?
15. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
My si vezmem oba plavky a uvidíme ... jaá bych radši aby byl Mirek ve vodě a já mohla fotit, ale Mikeš určo bude řádit.
15. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Když plaval Sláva s Nelldou, tak jsem to byla říct té lektorce a SLáva musel podepsat jakejsi papír.
15. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Hm ..tak teď mi řek , že ho bolí v krku :angry: že nechce jít ani dovnitř ....ten mě nasral...kdy jindy bude příležitost dělat fotky.
15. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.