• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
:angry: chlapi, no jo, no, ale třeba ho ještě umluvíš :wink:
15. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdu na tv
:slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Mic a co že jsi byla na takové prochajdě? :confused: :confused: :confused: :confused:
15. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Mic, ale jestli ho bolí v krku, tak je to jasný, nechce být nemocnej a nakazit ostatní děti, to zas nech bejt :sweat_smile: taky by jsi byla nasraná, kdyby tam byl nějakej chrchlající otec :wink:
15. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ale když ho bolí v krku, tak snad nechrchle a bolest v krku přeci není nakažlivá?! :unamused:
15. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Nechrchle ani kapku a ani nemocně nevypadá :angry:

Makouši ...já tak ted tak chodím ...a je to moc fajn ...chodím z kámoškou ...a hned mám s toho dobrej pocit. A Mikeš je na čerstvím vzdoušku.... říkalak jsem, že se musím začít hejbat.
15. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
NO nechám to na vás :wink:
15. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jsem jakáci hyn ...asi ti dneska zabalím.

ty jo ..musím ještě vyprázdnit foťák ....jdu na to.
15. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
už mám zbaleno na zítřejší první swiming ... fáákt jsem zvědavá :grinning:
15. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
Holky, ta kamarádka Katka, jak jí umřelo to miminko v bříšku, tak odrodila krásnou 3950g a50cm .ěřící Julinku...jsem tak ráda za ní :grinning:
15. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
No nic , jdu už fakt spát ...ráno se zde neukážu .. jedu na 8:30 do plavča a pak ...a pak .... no a pak ...já se bojím ...co mám dělat :cry: :pensive: :frowning2: ..... já se bojím, že si to nedokážete představit ...Mirek se mi směje, vůbec mě nechápe ... chjo.
Holčičky, moje ...ve 12:00 mi uříznou to svinstvo, tak mi držte prosím palečky, ať mě to nebolí.

já se tak bojím ...chjo

tak pa páááááááááááá
16. zář 2009 v 00:42  • Odpověz
:pensive: dobrůůůů noc :pensive:
16. zář 2009 v 00:44  • Odpověz
Bréééé ráno!
Snad ještě nespíte?! :astonished: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: .
V noci Nellda řvala, tak jsem si k ní lehla a usnula jsem tam :grinning: , vzbudila jsem se něco před 5. hodinou, tak jsem přelezla do naší postele, zacvičili jsme si :grinning:, pak jsem si umyla vlasy a přemýšlím, jestli to jít zalomit či ne :sunglasses: .
Jo! Jak jsem spala u Nelldy, tak se mi zdál sen, že jedeme na ty hory, ale jeli jsme autobusem :astonished: a byl nás plnej autobus - bylo tam strááááášně moc lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ve snu jsem si říkala, jakpak se tam vejdeme :grinning: . A zas tam cosi mrchtala Makelína, stála uprostřed autobusu a měla riflový kraťasy nad kolena :confused: :grinning: a padaly jí bo byla hubená :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Pak jsem se vzbudila :grinning: .
16. zář 2009 v 05:50  • Odpověz
Micoušku, neboj :wink: , hlavně se nestresuj :wink: , budu na tebe moooooooc myslet :slight_smile: .
A užijte si první plavčo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
16. zář 2009 v 05:52  • Odpověz
Ahoj holky, já tady od zítra nebudu, jsem KO a potřebuju se vyležet,takže si beru dovču, ale nefakčí nám net, tak se budu moct připojit až v pondělí zase v práci, ale snad už se na to někdo dojede podívat, Martin dneska dojede, bude likvidovat sršně, jsem zvědavá, kluci od hasičů jdou s ním, to bude...
16. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky ženy.
Jsem doma .... živa a zdráva ... jo a normálně , ono to ani krapet nebolelo a ani to teď vůbec nebolí ...a já když sem tam přicházela, tak jsem byla zelená a vyklepaná jak sviňa, že si dr. ze mě dělal prdel, zda maj dovíst kyslík :sweat_smile:

za tejden jedu na stehy. ....ani nevíte jak jsem si oddechla ..takže to dopadlo jako vždy bojím se bolesti, ale přitom mě nic nebolí :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Jinak plavčo bylo v poho ...až na to že Mikeš pořád a jedinej nadával, tak ok. Čekala jsem , že to bude snášet hůř ....akorát po mě pořád šplhal a nechtěl se pustit.
Mám nějaké fotky, jak bude chvilka , tak dám na net. ....ale jelikož fotil Mirek, tak nic moc :grinning: ....příští tejdeń kuli stehům půjde Mirek, tak budu fotit já. :grinning: .... jo a na těch fotkách je brutální hlavně ta maminka.
16. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Jinak Makouš asi dneska nepříjde ...nemá noťasa a Vašek přijede asi až kolem půlnoci.
16. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
No a kde se vlastně flákáte?
16. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
5300 ... to jen tak, že to tam na mě koukalo :grinning:
16. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Nazdárek bazárek :slight_smile: !
Byli jsme na výletě na safari ve Dvoře Králové :slight_smile: :dizzy_face:. Vyjeli jsme před 8. hod. a vrátili jsme se před chvilkou, bylo to super, jen jsem jakás uondaná :zipper_mouth: .

Mic, však jsme ti to říkaly, že to zvládneš :slight_smile: .

My jedem plovat zítra na 9:30 :slight_smile: . Bude tam i Sláva, tak se těším :slight_smile: .
16. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Zuzi .... tak doufám, že taky budou fotečky ... nějakou vložím .. pokud se mi bude chtít ... čučím na dům snů. .... mám ráda reality shou ... i když to není asi IN, ýe to říkám ...každej to totiž tady na koňovi haní ...ale beztak na to čučej všichni :grinning:

Zuzi .....výletík závidím.

Mikešovi jsme k svátku koupily to křesílko.
16. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Takže ste byli v Ikei? Miluju Ikeu :dizzy_face: .
Fotečky budou, ale jsem lemra líná, tak nevím kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Jojo, bylo to moc fajn ten výletík :dizzy_face: , jak Sláva nechodí do práce, tak není nervní a je to super :slight_smile: .

Představte si, že jsme tankovali Natural 95 za 25,90Kč!!!! :astonished:
16. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Za ty prachy jste tankovali kolem Hradce , ne?

Zuzi ...já taky miluju Ikeu ....ale tááák .... je uplně božííííí ...nábytek mě zas takmoc nebere ...ale doplňky .... já bych tam nemohla dělat ...chodila bych domů bez vejplaty. :grinning:

Zuzi ... nezajedem někdy do Ikei bez můžíků? ...Mirek ju nesnáší a nemůžu utrácet :grinning:
16. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
haloooooooooooooooooo
16. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
kdeeee jstéééééééé
16. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
hm ... tady už asi nikdo nepříjde, co :sweat_smile:
17. zář 2009 v 00:17  • Odpověz
helou :wink:
17. zář 2009 v 00:26  • Odpověz
Si šla spát, bo co? :grinning:
17. zář 2009 v 00:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.