• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Vašek přijel teprve před čtvrt hodinou, takže jsem neměla dřív noťas, dneska si ho bral sebou do práce. Ale měla jsem aspoň klid :wink: Dopolko jsem se povalovala, odpočívala, Tobi byl dole s dědou, užíval si ho :grinning: Na obídek jsme měli ještě květák i polívku od včera, tak jsem nevařila, odpolko jsem jela na velkej nákup, utratila jsem mraky peněz, hrůza :confounded: ale máme na týden narvanou ledničku :grinning: Pak jsem uklízela, pekla jsem kuřecí na divoko, zítra na oběd a večer jsem žehlila a slzela u Hříšňáku :wink:

Odpolko jsem se stavovala v lékárně a bylo mi řečeno, že Janča nikde. Psala jsem jí a je bobeš nemocná, tak vás moc pozdravuje a jelikož jí furt nejde net, ozve se, až bude zase v práci :wink:
17. zář 2009 v 00:46  • Odpověz
Teda Zuzi, vy výletujete :wink: Ale dneska vám vyšlo počásko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Micino, ty jelito, jsem ti říkala, že to bude brnkačka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. zář 2009 v 00:50  • Odpověz
Tobouš měl ještě včera večer teplotu, dneska přes den ok a teď večer začal chrchlat, rýmu má od rána jako prase a mám podezření, že se mu rozjela laryngitida, ale nevím nevím, jelikož jsem zjistila, že mám jen trošku Fenistilu, tak jsem mu dala kousek Ditiadenu a rozpustila mu půlku Calcia a je to zatím dobrý, tak uvidíme, ráno s ním skočím k Mudrovi, trvá to už od nedělního večera a dneskato jaksi vyvrcholilo, tak snad to nic nebude :wink:
17. zář 2009 v 00:52  • Odpověz
No a jelikož tu nikdo není, jdu i já spát :wink:

Dobrou :wink:
17. zář 2009 v 00:58  • Odpověz
jééé to je pěkný ....zítra mi má ale dojít kombinéza ... tak jsem zvědavá.

No nic ...jdu chrápat ... tak pa pááá lásky moje.
17. zář 2009 v 01:18  • Odpověz
Bože vy jste poboudalky :confused: :grinning: !
Marky, snad to nebuda laryn. :unamused: , třeba jen prochladl.

Dneska brurus probuzení - zdál se mi jakejsi sen a v tom slyším ťapání Nelldy, úplně vyspaná, za ní se ploužil Sláva z pokojíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už nevypadá, že by Nellda usla :unamused: .
17. zář 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobré ráno,

tak laryngitidu vylučuju, nic se mu nerozjelo, jen bude asi hoooooooooooooodně nachlazenej, zrovna snídá a pak vyrazíme k mudrovi, já mám hlad jako vlk a na ten prášek nesmím půl hodiny jíst, tak ještě 15 minut, ale do té doby umřu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já včera potřebovala udělat dost práce, tak i proto jsem tu poboudala :wink:

Jééééééééééééé, tak u Kafků se dneska vstává brzy jo? Tak to půjde aspoň Nellinka brzy spát :wink:

Počasí hnus fujtajbl :angry: :angry: :angry: Ale mám dneska noťas, tak aspoň něco :wink:

Dopolko toho musím mooooooooooc vyřídit, tak se objevím si až po obídku :wink:
17. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Zdravím Makelínovi! :slight_smile:
Už se chystám vypnout PC a nachystat nás na plavčo a jestli to pak vyjde, tak bysme se šli vyfotit :dizzy_face: . Jééé, třeba se s Makoušem potkáme :slight_smile: .
No nic, jdu dolů za těma dvěma, už tam ouřadujou :grinning: .
Je fajn, že to není laryn. :slight_smile:
17. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Čao ženuchy .
Normálně mám trošku od krve přes noc tu náplast na nose ... doufám, že to bude v pořádku a nic mi tam neprdlo.

Kurňa mě sere to počasí, odpoledne se chystáme zase na nějakou dlouhou procházku a takhle půjdem akorát do prdele.

Normálně dneska rekord ...Mikeš spal do 9:30 ...a musím zaklepat, ale vypadá to, že jsme odbouraly noční pití ...nepočítám teda mlíčko na uspání ...... ale už tam nemá v postýlce žádný pitinko ..tak doufám, že to tak vydrží.

Marky, doufám, žže bude Tobínkovi brzo líp, brouček malej.
17. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak jsem doma. Tobouš je ok, je jenom nachlazenej, dostali jsme kapky do nosu a do krku, aby mu to prý nesedlo na ouška a ta rýma se mu konečně spustila. Navíc si musíme zavolat na kontrolu srdíčka do Brna, po dvou letech, ale Mudr. říkal, že se mu to zdá ok, že to bude spíše rutina a zase si nás objedná třeba za dva roky :wink: Tak tam musím zavolat :slight_smile:

Já jsem si ve městě stihla vyřídit aspoň banku, zrušit si účet u Spořky, tak mám aspoň v něčem klid, potřebuju ještě poslat balíček, ale tcháník mi kamsi zmizel, tak až odpoledne :wink:
17. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Mic to bude určitě ok, řekla bych, že to krvácení je normální :wink:

Mikeš je šikula, že se to tak krásně naučil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Marky, jenže včera až do půlnoci tam nebyla ani kapička ...no ateď tam je ... kdyby to bylo na ruce, tak mě to tak netrápí ...ale na tom ksichtě :pensive: ....abych tam neměla pak něco co půjd evidět.

Víte jaká je pobožná žena ? Ta co leží na kríži a přijímá tělo pána))))))
17. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Příští rok v létě si asi pořídíme německýho krátkosrstýho ohaře ....je náááádhernej
17. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Že by z tebe byl Fredie Kruger jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Klíííííííííííííííííííííd bohušu, tak to sundej a mrkni ne? :wink:
17. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jsem se přežrala na obídek a jdu vkládat na Mimáč :grinning:
17. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Nemrknu ...... je to nalepený na tom a nechcu se toho ani dotýkat.

Vkládej teta, vkládej
17. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jak to , že ještě nevkládáš?
17. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Zmenšuju fotky vogo :wink:
17. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky,
vidím že jste tady už zajetej kolektiv, ale možná mě mezi sebe ještě vezmete :slight_smile:
Bydlím pár km od Blanska, směr Sloup už skoro 4,5 let s manželem. Jsem původně z Brna a do teď to bylo tak, že jsem tam jezdila do práce a měla tam kamarádky,rodinu a žila tak na půl tam a tady. Teď mě ale čeká za týden mateřská a najednou cítím jak se to všechno změní a cítím se opuštěná. Jste někdo přímo z Blanska?A chodíte třeba do Blanska plavat nebo do mateřskýho centra? Do Boskovic to totiž mám trochu z ruky a byla jsem tam tak 2x v životě..
17. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj kukuco,

klidně se přidej, mrkni na první stránku, tam jsou i odkazy na naši tabulku, kde se dozvíš, odkud která jsme. Z Blanska tu nejsme ani jedna, bohužel :unamused: nejblíž jsem asi já, jsem z Boskovic, jinak holky z Opatovic, Poříčí, Knínic apod. :wink:
17. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Micino, nemáš někde ještě ty moje fotky toho kompletu? Mám je ve starém noťasu a netuším kdy ho budu mít :sweat_smile: a nechce se mi to fotit znovu :confounded:
17. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj bambule moje,

se omlouvám,že vás tak strašně zanedbávám!!!! :frowning2: .je mě po vás smutinko,ale fakt nestíhám.Tak strašně mě ten den uteče,že než se naděju,tak je 20 hod.večer a já padám na hubu.od půl 6 do 15-17hod.jsem v práci(ale většinou tak mezi 15-16hod.to balím),dojdu dom,pohraju si s malym,dáme večeřu,vykoupeme se a odpadáme oba.Je ze školky kantoš,tak jsme na tom stejně.
Mě navíc začaly otíkat nohy :pensive: ,mám je odpoledne jak slon.Celý den lítám,sedím ani ne čtvrtinu za tu dobu,co jsem tady.Dneska se snažím víc pít,tak je to lepší,ale už cítím,jak mě tlačí boty.
Ani vás nestíhám dočíst,tak kdyby bylo něco důležitýho,tak mě to hoďte do IP a já budu reagovat sem :wink: .Jinak jsem zatím zdraví a doiufám,že budeme..malej má te´d na imunitu ten imunoglukan,jak ho dobere,tak má nějaky imuno od Mudry z alergo,tak doufám,že nebude mít laryngitidy...že se nám vyhnou...
Jinak dneska valím k holičce,se móóóócinky těším :dizzy_face: ,zase budu mít aspoň na 2 měsíce klid.Teď jsem tam nebyla od 30.5.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Stydím se,no jo :sweat_smile: .

Tak já budu končit,jdu se sbalit,zakódovat úsek a valím domů.Chvilku pobudu s malym,dneska ho stihnu tak leda v posteli :unamused: .Tak se mějte a já se ozvu,jak zase budu mít chvilku.Mám vás ráda :dizzy_face: .pá a dětem posílám pusiny!
17. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
KUKUCA ...Ahojda, jasný , přidej se k nám ...odkud přesně jsi , a jak koukám, tak za chvilku budeš mít u sebe mrnísko malušký.

Já z Blanska pocházím a bydlí tam moje mamka z bráchem .....tak tam vcelku často jezdím. Teď bydlím u Letovic na Prostředním Poříčí a buudem se stěhovat na Horní Poříčí.
Většinou děláme srazíky v Bozaku ..... a to ej kousek od Sloupu.
Jmenuji se Zuzka, ale jelikož jsme zde 2 tam mě oslovují Micina ...to i v reálném životě :sweat_smile:

Makouši ...tu kombinézu už nemám ....smůůůůla ... budeš muset fotit.

Dneska mě došla ta naše, doufám, že jsem zvolila ok barvičku.
17. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Micino to tvoje představení je jak proslov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: "jmenuji se Zuzka ...." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty volčo, nechci to fotit :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Musím se zeptat toho kámoša jak je na tom moje PC :rolling_eyes:

Hoď sem odkaz na kombinézu :wink:
17. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Makouši´, narozdíl od tebe se umím představit .....žééééééééééé .... je to slušnost
17. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Hele, se nemusím hned představovat ne, však tu mám přezdívku a co když je to nějakej skrytej nepřítel, co má doma falešný bednění :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Doufám, že falešný bednení mí jen jeden člověk ...ostatní už ne.
17. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
My máme ztracený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
my zas zatracený :grinning:
17. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Makouši , najdi mi tu knížku ....sím sím
17. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.