• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty voe, zas okradli důchodca :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: o 650 tisíc, to je masakr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
A jak že se to jmenuje?
17. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Ale to už včera ne?

Německý krátkosrstý ohař
17. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
večír se mrknu :wink:
17. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
si zlatušo
17. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Zuzi, jste se v tom Bozaku jaksi zapomněli ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Leňouchu nepracuj furt, nebo ti z toho jebne :wink:
17. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
AHOJ HOLKY,

jdu Vas po dlouhe dobe pozdravit!!!
JAK se mate?Mic,co plavco,povidej prehanej....bylas na nejakym zakroku???TAk az jsi brzy fit!!!!
Maky,tak vy uz tak budujete?Tak ted uz to jen preckat a zarizovat dle sve fantazie,co?
Zuzi,tak si uzivas tatku doma,jo?JA jela v utery rano na SAnu a videla jsme Slavu s tvy tatkou u silnice,asi nekoho vyhlizeli :wink:
Leni,tak at se ti dari v nove praci!
Vic nevim..... :sunglasses:
My se mame celkem fajn,uz jezdime na kole,Nikci se to libi.Zrovne pred hodkou jsme se vratily.
mejte se..............
17. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj Jituš, teda to je dost, že se taky ukážeš :wink: JJ, už budujem, desku už máme a teď jen čekáme na firmu, která by snad po neděli mohla nastoupit a pak už to poletí nahoru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak zařizuju už aspoň dva roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teď zrovna řešíme interiérové dveře :wink: aby nám ladily k barvě oken, máme je v barvě teak, tak je to trošku problémek :confounded:
17. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Tu je ta kombinéza http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26494980&tab=0 ... uplně ta v ptavo ta sv. modrá ..je to teda taková modro zelená.
17. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jé, čou Jity ... ty taky žiješ? ... né žádná operatejšn ...jen mi vyřízli cosi na obličeji.

Plavčo bylo super ..... doufám, že si ho brzo zamiluje ... jen tam maj strašný nedýchatelný vedro a to zas vadí mě.
17. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Micino kombinéza pěkňoučká fakt :dizzy_face: a za dobrej peníz :wink: Jsem zvědavá, co letos seženu Toboušovi já, ještě jsem nic neviděla :unamused:

Zítra mi má dorazit teta a otravuje mě to už dneska, vopruz :angry: :angry: :angry: bolí mě kozeny, jak kdyby běžely maraton a v podbřišku mě taky solidně píchá, to zas budu do neděle otravná :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning:
17. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jakto .. to zas bude dobrej sexík , ne?
17. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Marky .. už ses mi dívala po té knížce ...sííííím
17. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
No to je, ale furt jakýsi červený cosi, je to vopruz :unamused: už aby to bylo za mnou :confounded: :confounded:

Ne nedívala, nemám na to teď čas, zašívám fusekle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: později jo :wink:
17. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak je vihoď a kup nový ...... a šup hledat knížku.
17. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
To ne, ty jsou pracovní a kvalitní a drahý, to zase ne :wink: ale nakupily se mi tu, sem říkala, že ještě jednou a fakt je vyhodím :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Hele, to si neumíš do googlu napsat ten název a počkat, co ti to vyhodí :angry: :angry: :angry: :angry: šup, učit se musíš :angry:
17. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
MAKOUŠI ... NEBUĎ NA MĚ ZLÁ :angry: :frowning2:
17. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Makelííííííííííno .........
17. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Makouši ...ses na mě uplně vysrala ...seš ale kamarádka :pensive:
17. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
17. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz
Ty voe Micino, já taky musím doma něco dělat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz
Hele, já to udělám stejně, jako jsem ti to před chvílí napsala, tak proč jsi to už nezkusila sakra :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Neser mi, Blaženo :angry: :angry:
17. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz
A co že to hledáš za knížku??? :confused: Proč knížku, si se měla zeptat někde v knihnkupectví ne? :confused:
17. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz
Pokud chceš knížku, tak nejlepší bude se zeptat přímo v knize, někde. JInak jsem se na jakýmsi blogu dočetla, že snad o tomto plemeni zatím kníižka u nás není. Ale to může být stará informace. A pokud chceš něco jinýho, tak mi to napiš, ale dneska jdu spát.

Dobrou
17. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz
makouši ... zkusila ... mě tam vylítli chovnáý stanice a ták .. ajá chcui knížku.

V knihkupectví ... musela bych někam kuli tomu jet .. na Pořičo žádný nemáme, tak to zháním přes net.

Makouši ...sežeň mi knííížku :frowning2: ....símmmmmmmm ...nespi
17. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz
Nonic ..jdu se vykoupat a chrupčit ... tak páááááá
18. zář 2009 v 00:26  • Odpověz
dobre rano pri patku!!!
Vcera zas nejel net,porad nam to vypadava.
Ted uz na VAs snad budu mit vic casu.
Maky,my mame ty stejny okna a vnitrni dvere resime a asi budou dubovy!Ale jeste nic jistyho.
Micino,ty chces zas jinej kocar :slight_smile: !!!Ale je hezkej,ten ruzovej :wink:
18. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
Zdarec pálec při pátku :slight_smile: ! Nějak ten týden utekl :confounded: .
Včera na plavču to bylo celkem hustý :angry: :rolling_eyes: , bylo nás tam strašně moc a zmatek jak kráva :rolling_eyes: . Z našeho původního kurzu jsme tam 2 :unamused: . A to jsme ještě přijeli taktak na čas bo těsně před Bosk. v té zatáčce za přejezdem byla bouračka 4 aut, tak jsme tam stáli :rolling_eyes: .
Po plavču jsme se šli vyfotit, ale nevím, jsem z toho rozpačena, vypadám tam jak kokot :rolling_eyes: :confounded: . No uvidíme 30.9. Protože chcandilo, tak se mi nechtělo lítat po obchodech, tak jsme se domluvili, že zkusíme v Brně Bongo :slight_smile: http://www.bongobrno.cz/.
Byli jsme tam skoro 3 hodiny :grinning: , a to jsem si původně říkala, že je škoda, proč neprodávají vstupný na hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je teda pravda, že Nellda nebyla na všem, ale vyblba se pěkně, hlavně na trampolínách :slight_smile: . I my se Slávou jsme blbli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dom jsme přijeli až v 19:30 a to jsme se stihli s MM pohádat, samo kvůli chujovině :confounded: :rolling_eyes: , no škoda mluvit.

Mic, pejsek pěknej :slight_smile: :dizzy_face: .
Mak, co vy a plavčo? Prdíte na to?
Jitu, hoši vyhlíželi ten konťas :grinning: .
18. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.