• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
já to jako myslela, jestli mám s sebou lákat toho pána co s ním bydlím :grinning:

Známí taky tak jezdili a vždycky něco sehnali, a je fakt, že když jsme jeli i my, tak u cesty postávalo hromadu lidí, co nabízeli ubytování, tak uvidíme, ještě máme v merku něco v Itálii, tak počkám, jak to dopadne...ještě budu psát kámošce, co dělá delgátku a už je na Makarské, jestli by nám nemohla něco sehnat...má to u nosu...
30. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
no jo, už mi chodí smsky, Makelína sedí u emila :grinning:
30. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Já vím Jani, ale i tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele jestli pojedete do Itálie, tak doporučuju Gargáno, je tam nááááááááááááááááááádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Zatím ti posílám receptíky, aby jsi věděla, co budeš píct příště :grinning:
30. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
holky,pardon za vlezing,ale jdu pozdravit jen Makelínku :slight_smile: Tož,zdar ženucho :slight_smile: :grinning:
mailíky posílá i mě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj Jakynko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máš krásnou novou fotečku v pase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
já se dívala, že to je samá palačinka :grinning: :grinning: :grinning: máš štěstí že jdu do práce až ve čtvrtek, bo bych ti došla sežrat zejtra tu bublaninu :grinning:

tak a já jdu spát.....ráno zase budu mít problém vylézt z pelechu....brou nocinku...
30. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ty jo, klidně dojdi i tak, protože do čtvrtka fakt nevydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zítra přijede Vašek a bude po srandě :slight_smile:

Ty jo, máš volno, tak kam jdeš, Micina bude ještě aspoň 4 hodiny žehlit :grinning:
30. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
make-ooooooooooooo,dííííííky :dizzy_face: Ty taky :wink: :sweat_smile:
A srpen platí?
30. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
Kolikátého že to je? :confused:
30. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Pokud mě hlava ještě slouží,tož myslím,že 15 :slight_smile: Doufám,že na ženách se to rozjede,ať se to domluví na tuty fruty :wink:
30. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ženy a co teda budem v pátek pít? Pivo? Nejsme chlapi ne? :unamused: :unamused: :unamused:
30. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Tak vy jste dobrý ... já bych jela nejradší z ppřívěskem, na 2 dny a Mikeše nechala u mamky .. pokud pojedem na 2 dny ta Mikeše si jeden den nechám a druhej bude spát doma .. neb naopak. Pokud na 1 tak Mikeš zůstává doma.
Co sebou .. to vám přece psát nebudu, ne.
30. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz
Jdu pokračovat .... v los žehlos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz
Hele voe, to byl tvůj nápad, tím pádem jsi vedoucí zájezdu a musíš nám to zorganizovat :wink:

A co sem najednou taháš přívěs? Doteď jsi tu mluvila o stanu ne? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Hele, měla bys říct, jak to teda bude, protože jináč se asi nedomluvíme :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
1. črc 2009 v 00:04  • Odpověz
Ty furt žehlíš? :confused:
1. črc 2009 v 00:50  • Odpověz
Dobrou Mic a neužehli se :wink: :sunglasses:
1. črc 2009 v 00:56  • Odpověz
Já myslela přívěs jako Mirka :grinning:

No tak já doufám, že jedete všichni ... napísejte jak to máte zaařízený. Stany si sežeňte. Taky co Léňouch?

Pojedem na 1 nebo 2 noci? .. já jsem pro 2

Jo a už jsem dožehlila.
1. črc 2009 v 01:15  • Odpověz
Jdu se očáchnout a chrnět ... jsem totál hotovson .. pa páá a brou nocánku. :dizzy_face:
1. črc 2009 v 01:16  • Odpověz
Dobré ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Tož zas plodná diskuze, co?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Sláva mi říkal, že slyšel, že teď mají lišky v lese jakýsi zmetky v sobě - nějaký tasemnice či co a že by se z lesa neměla nic jest neomytýho, lišky jsou přemnožený a prej už na to zemřeli 3 lidi :confounded: . Jinak borůvky taky miluju, nesnáším jejich sbírání :angry: a když je vidím v mailu, vidím rudě :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jsem jako ráno vstala, že zapnu pračku, no tak jsem ju zapla a vylítly pojistky :angry: :angry: :angry: . Tak jsem vzbudila Slávu, ať je jde nahodit ven, tak šel, ale nejde mi zapnout pračka. Kuwa :rolling_eyes: :angry: . Svítí čudlík, jako, že pere a ludra nepere :angry: .

No, co budem pit na pivních - jooo, loni tam měli borůvkový pivo :grinning: :sunglasses: , jsem si tak vzpomněla, když jsme se bavily o borůvkách :grinning: , ale to asi pit nebudem. Tož nějaký 1/4? Však sa domluvíme :sunglasses: . Léňa půjde, určo :dizzy_face:.

Ohledně Suchýho - já bych nejradši nechala doma ty svoje dva přívěsky :grinning: , domluvíme se s Léňou, jely bysme spolu, event. kdyby to bylo od rána, tak dítka s sebou, pak šup s něma dom a hurá zpátky za vama.
1. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
Jo, Jani, když bych jela autem do Chorvat, tak bych taky chtěla dýl než na týden, ale být váma, tak bych jela na blind, jak psala Mak, ubytování tam budou mraky :wink: .
1. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Tak jsme se s MM zase nepohodli. :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Bože ti chlapi :rolling_eyes: . Vystřelit na měsíc.
1. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
Sory, patří tam na Měsíc nebo na Mars :angry: .
1. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
Venku bude zase pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tož povalíme do obchodu, abysme se tam neupekly, tak vstáváme dorostenky, šup šup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno,

Tobeš opět budíček brzy, dneska teda až v půl 7, do 7 jsem dělala mrtvolu, ale nepomohlo to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jako Mirek přívěsek jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty voe, já jsem zas čekala, co z tebe vypadne rozumnýho :grinning: :grinning: :grinning: My s tím s Vaškem počítáme :wink: Stan budem muset sehnat, i když jsem viděla, že v Hyperce bo gde, teď měli slevněný, tož že bych jeden přikůpila, kdyby to Micina chtěla pořádat častěji :grinning: :grinning: :grinning:

Holk s dětma moc nevím :confounded: Nemůže co 14 dní dávat Tobeše do Lipasu, to se mi ani nechce, takže bych byla pro, udělat tohle první stanování i s dětma, takový rodinný a tím pádem jen na jednu noc, kdo bude chtít, na 2 noci :wink: Ale vím, že Vaškovi bude hodně líto, když s náma Tobeš nepojede :pensive:
1. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Ještě k tomu Chorvatsku, my se taky "možná" chystáme někam jet, ale furt řešíme, zda utratit prachy za dovolenou nebo je šetřit na barák, zda se nám podaří letos začít :confounded: :confounded: :confounded: Tak teď řešíme dilema, no uvidíme, třebas nebude mít Vašek vůbec čas někam jet, to by bylo vyřešený :wink: Ale pokud pojedeme, tak asi to Chorvatsko a taky se prostě sbalíme a jedem, tam kde se nám bude líbit, tam zůstaneme :wink: A nebo toho projedeme víc :wink: Ani jednoho nás nebaví furt ležet a válet se na pláži, tak to projedeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A taky se nám moc líbilo to Bulharsko, kde jse byli vy Zuzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tož hovidíme :wink:
1. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Zuz a co ti prosimtě zase udělal, že jste se chytli? :grinning:

Vašek přijede dneska večer, včera byli ještě u kámoša ve Znojmě montovat cosi a večer mi prej radši nevolal, ožrala jeden ožralý :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Tak jsem právě mluvila s taťkou a v pátek si vyzvedne odpoledne nebo navečer Tobeše a vezme ho sebou do LIpasu :wink: V sobotu si ho přebere mamka a pojedou někam na výlet a my si pro něj v sobotu přijedeme :dizzy_face: Takže ženy, to bude akce jak praseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Čao ženy .. no z Mirkem pojedem asi určo na 2 noci, když už, tak už :grinning: ... akorát jeden den z dítětem a druhej bez.

Marky, jasný kup stan .. vždyť můžem jet i přes tejden jen z dětma ................. budem pořád kaliiit :grinning:

Totálně nestíhám v 10:00 mám bejt v Kuřimy ... hm ..hlavně že mám na sobě pýžo a čučím do komplu.

Přišla my už ta vložka do casuelka i do zappek a je oužsná.... ta barva

Zuzi, tak si to domluv tak, aby si děti někdo vyzved .. na Suchým s emusí kyjálkovat :grinning:
1. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Čučorýno ... ses nějak rozjela, ne?
1. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.