• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, zkoušela jsem se dívat po knížce o to pesanovi, ale nic jsem nenašla :unamused: :rolling_eyes: , možná jsem špatně hledala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
ALe co jsem se dočetla, že chce mega moc pohybu, takže musíš na něj mít čas každej den a lítat s ním :wink: .
18. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj beruny,jdu vás jen pozdravit a zase letím.Mám toho móóóóć a nechci tady trčet do půl 3 :grinning: .Üžíjte si dnešní den pokud možno tak líp,než to na něj vypadá.zatím pá
18. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Jé Krejčula :slight_smile: .
My jsme dneska doma, zas musíme něco porobit. Zítra asi taky budem doma dělat a v nedělu je u babičky pouť, no pouť 2 kolotoče a 2 stánky, takže spíš návštěva příbuzenstva :slight_smile: .
18. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Kdyby se tu přeci jen objevila Janča, tak jí přeju ať si zítra užije svatbu :dizzy_face: .
18. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko,

před chvílí jsem teprve vylezla z betle, mám dneska trošku kopřík. Za chvíli povezu MM bábi a pak tchána k doktorům, tak jsem teda vylezla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic, četla jsi, co jsem ti psala!!!!! Že jsem se na jiným blogu dočetla, že knížka o těchto psech u nás zatím není, já ji ani nenašla, takže fakt zkusit jen to knihkupectví, navíc budete mít toho psa až příští rok, tak co stresuješ už dneska :wink: až pojedeš do Svitav nebo někam, tak se na ni zeptáš :wink:

Jituš taky máte teak? :confused: to je paráda, my jsme se asi rozhodli pro dveře stejné barvy, protože nevím, jak bychom pak sladili barvu podlahy a nábytku, jiný dveře, jiný okna, to by asi bylo složitý, tak to asi bude korespondovat a bude to v jedné barvě :wink: Hele kdybyste potřebovali interiérový dveře, tak MM taky dělá :wink:
18. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Zuzi to musel být dobrej výlet. Se mi líbí ty vaše nápady, mě by tohle vůbec nenapadlo a navíc jen tak jet do Brna :wink: Nebo na tu jižní moravu, o takovejch akcích vůbec nevim :wink:

My na plavčo letos prdíme, rozhodla jsem se, že už nebudem chodit, ráda bych ale to to odpoledne se mi moc nelíbilo, nevím uvidíme ještě, asi budem spíš o víkendech chodit plavat s Toboušem sami, aby si to užil i s Vaškem :wink:
18. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Čau pracante, tak hlavně ať jsi tam dneska co nejmíň :wink: Jo a hele, kam nás pozveš za první vejplatu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Žejo holky, to je aspoň na kino a večeřu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Mic a jsi si jistá, že je to plemeno vhodné k dětem? :confused: :confused: :confused: je to sice krásnej pes, ale dle toho si ho snad nevybíráš :wink:
18. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Čao ženy.

Makouši, chci toho co nejvíc o tom bafušovi nastudovat, proto to zháním už teď.

Jinak jsem si včera psala s chovnou stanicí a písaly, že nemusí bejt každej den na 10km vejletu , že mu stačí zahrada na běhání ... na řetězu by trpěl ....ale tak jednou za týden fakt jít a aportovat, aby se pořádně prolítal.
Já se na to už moc těším ....protože holt když musíš jít, tak jdeš. .... je hodnej k dětem a může bejt venku ... musí mít teda pořádnou boudu a ve velkých mrazech šup do garáže. Holky , fakt jsem se do něj zamilovala.

Zuzi, v tom bongu jsem jednou už taky byla a je to tam boží ...akorát pro Mišmaše to ještě není.
18. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Makouši ...nejsu blbá ...to bylo první ci jsem si zjišťovala.
18. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Mikeš mi dal ráno tečku do toho šití ..... a pěkně me to bolí ....no a osmička samo že taky .. takže v pondělí zase alou na dren
18. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
MAky-my mame prave nabytek sladenej k oknum a mame parkety a plovoucku,takze to snad pujde,ale rikam,zatim jsme jen uvazovali :wink:
18. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Jinak peru o 106,varim rajskou polivku a UKLIZIM!!!!
18. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Hm ...to mě se do ničeho vůůůbec nechce.
18. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj,v rychlosti zdravim.psala jsem rano ale musela jsem rychle do nemocnice s babickou,ja jdu na svatbu az pristi sobotu,tak snad budu ok.net mi zatim funguje jenom v mobilu.pa.
18. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jani ...co se stalo babičce?
18. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Mikeš už vytuhl, tak si udělám kafíčko a chci vkládat na MMB ... jo, kdyby mě to bavilo,tak jak mě to nebaví.

HOLKY co ten srazík příští tejden? ...nemůžu úterý , středa ...jinak mi je to šumáák
18. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Kde jako jste .. že semnou nekamarádíte.
18. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jsem tu :slight_smile: a mám puchejř bééééééééééééé :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: od pitomejch nůžek na stromy :confounded: . Likvidujeme strom, co se pokácel na jaře a děláme si zásobu dřeva. Naštěstí přišel taťka, tak dělají s MM. Já jsem akorát vyprala a pověsila prádlo.
Marky, jak už jsem ti psala, tak mi ty okna a dveře prostě sladěný nemáme a nepřijde mi to hrozný. Právě se nám zdálo, že kdyby byly dveře jako okna, tak to je hodně tmavý :wink: .
18. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ještě jsem poklidila v garáži a zametla a setřela :slight_smile: , takže žádný flákando dneska :grinning: .
Marky, ještě ohledně těch výletů - buď někde něco zaslechnu nebo zjistím na netu a ták :grinning: .
18. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ty jo ... já tady nanejveš zaslechnu že letěj stíhačky ...jinak nic se nedovím :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Já právě kui tomu abych to nemusela slaďovat ještě z oknama tak z venku jsou okna zlatej dub a zevnitř bílé ...tím mám po starostech :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Já ty blbí puchejře taky mívám od těch nůžek ... vždycky si říkám ...příští rok si vemu rukavky ...a hovno ... zas to dělám bez nich
18. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Teď mě MM zas nas.al :angry: :angry: :angry: :angry: , tahají z vrchu zahrady špalky a ho nenapadne nic jinýho, než ten špalek pustit :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: , samozřejmě, že se zastavil o barák :confounded: a kousek fasády je v prdeli. :confounded: :angry: .
Ty woe, za co.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
No nic, nebudu se rozčilovat :unamused: .

Dneska je venku tááááák krásně a teplo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Snad to ještě nějakou chvilku vydrží :wink: :slight_smile: .
18. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Zuzi ..klíííd :grinning:

Ještě příští tejden má bejt pěkne.
18. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Dnesky vyšlo DVD z Bobulema ...musím jít někam splašit ...no teda spíš Mirďouch :grinning:
18. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jo avíte, že mi je po vás smutno ...už jsem vás tááák dlouho nevyděla :pensive:
18. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tak už jsem doma od půl 2 :dizzy_face: ,stavila jsem si koupit kalhotky :grinning: a malým,u ponožky,malej s mamkou se pro mě stavili v práci,tak jsem měla po cestě domů společnost :wink: .

Zuzi,to je na ranu :rolling_eyes: .Puchejř jsem měla nedávno,když jsem stříhala živej plot,ale to teda byl mega puchejř,takže nezávidím.

Micino,pesánek je krásnej,ale asi bych taky měla strach,jak se bude chovat k dětem..

Marky,já vás pozvu na horách na polejváka a udělám vám véču :grinning: .To snad bude dostačující :grinning: .

ještě musím večer zajet do práce,nějak se nám zbláznil chlaďák,ráno tam bylo -2st.,teď ve 14 +1st.,tak mám strach,aby se nějak nezbláznil a nebylo tam + 10 a víc.

Jdu s malym ven.Tak zatím pá
18. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
MM jel pro police ke stolařovi, na poštu a do obchodu, já hlídám Nellouše, ale zatím kramuje v pokojíku :unamused: . Dneska vstávala před 9. hod., tak pochubuju, že usne :unamused: .
Taky bych vás ráda viděla, přijde mi to už strašně dlouho, že jsme se neviděly :fearful: .
18. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.