• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuzi, ale vy nemáte tak tmavý okna jako my. Hele a vy máte ty dveře nějak natřený, nebo jsou jen nalakovaný a je to přírodní dřevo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Já furt přemýšlím, co tam dát za barvu, ale asi až to uvidím ve finále, tak teprve budem vědět :wink:
18. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Mic to máme teď, zvenku zlatej dub, zevnitř bílé, ale ty barevný okna jsou zevnitř hezčejší :sweat_smile: teda mě si víc líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a holt něco vymyslím :wink:
18. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Týýýýýýýýýýýý jo Leňouchu, šetřit bys na nás chtěla jo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: No počkej, ale to bude bifteček s hranůlkama, minimálně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Marky .. to mě se zas právě zevnitř ty bíkí líbí víc ...ael je to prostě věc názoru. :dizzy_face:

Leni ..takhle šetřit na svejch milovanejch kamarádkách ....... no nám na horách budeš i celej tejden toho polejváka chystat :grinning:

Leni, já právě na ně ho čučela hlavně jak se chová k dětem a je to jeden právě s těch hodných bafušků ...ale neznamená to, že nechám Mikeše aby mu strkal hlavu do hubana.

malej je vzhůůůru ...jdu na něj
18. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Dveře jsou taky natřený barvou, ale nevím sakra jak se jmenuje :unamused: .
18. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Zuzi prosím, tak mi to zjisti, jaká je to barva :wink: díky, mě to příjde jako tabák, nebo tak něco :wink: :wink:
18. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Marky, zjistím to a písnu :wink: - ale kupovali jsme to u Filipa na Průchodní. Plete se mi, že to je Light oak, ale nejsem si jistá.
18. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdem ven, Nelliša nespí a je tam tááááááááák krásně :slight_smile: :dizzy_face: .
18. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Tobi je s Vaškem v železářství a já jdu něco uklidit, asi spolu půjdou ještě do Letovic měřit okénka :wink: tak budu mít odpoledne klídek, ale zítra jede Vašek asi na celej den pracovat, tak se nehnem a v neděli musíme dodělat dědovi tu místnost tady :unamused:
18. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Tak jsme před chvilkou přijely z letovek ...byli jsme v Albertu a ve stavebninách.

Mišmaš se cpe hruškou a já právě povečeřela. Mirek jel a stavbu ...chjo ... už mě to fakt neba bejt pořád sama :pensive:
18. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Vašek už jel taky pryč, jel ještě do Letovic cosi měřit, ale jel pozdě, tak Tobouš je doma, povalí za chvíli do vany a hajat a já mám dneska jen trošku uklizeno, musím vymyslet zítřejší oběd, ale netuším :confounded:

Zítra bych chtěla posbírat hnusný jabka, co máme na zahradě a ty ze stromu, co jich tam asi 5 a půl zbylo, tak taky a asi se pokácí stromy, jsou tam stejně na hovno, tak co :unamused:
18. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Odpo jsme šly za hochama ven, tak jsem štípala dřevo, pak jsem hodila taťku dom a zase štípala dřevo a blbec jsem si udělala borůvku :rolling_eyes: .

Mic, co jsi měla dobrýho? Já mám hlad jak vlk, tak se taky na něco vrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Sláva chce ještě přidělat do špajzu ty police, ale vůbec na to už nemám náladu :rolling_eyes: .

Teď šel Sláva s Nelldou ke tchánovcům pro vajca, doufám, že tam nebudou z s dlouho :confounded: .
18. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Jo a jablek máme taky dosti, padají, tak jsem jich ze pár posbírala a uděláme si mošt :dizzy_face: , teda jenom na chuť, každýmu skleničku :slight_smile: .
Musím vymyslet, co zítra upeču s sebou v neděli na tu pouť.
18. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Jéé ..vy všichni máte jabka ...udělějte mi žemlovku ...ňamí namí

Měla jsem chlebík z lučinou pažitkovou.

Zítra máme špenát, jelikož večer bude masisinko, tak Mirek říkal, že si dáme nějakou dietku.
18. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdu zalehnout k TV, jsem jakejsi mrtvoň :stuck_out_tongue_closed_eyes: . TOž dobrů noc. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
To budete jíst jenom samotnej špenát? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou Zuz :wink:
18. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
nééé z brambůrkem a vajíčkem. :grinning:
18. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Zuzi ...brou nocinu
18. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
už jsem se lekla, ale je pravda, že dietnější to je, ale nesmíš tam dát smetanu :grinning: a vajíčko jenom vařený, žádný volský oko :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hele, kam všechny večer mizíte, nebuďte zdechliny, mám před sebou poslední 3.5 měsíce mateřské, tak si to tu musím užít, pak už budu makat jak Krejculínová a houbelec si užiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Makouši ...já nedávám smetanu do špenátu ..jen půl dc mlíčka ..a je víííbornej.
A vajo dělám vařený ...i k rajdě.

Já jsem skoro tu ...čučím na novu na ten los filmos.
18. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
VOLE, kdyžtak VÝbornej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
To je hrozná týčovina :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
To je jedno ne ... že mě zrovna teď opravuješ ... to bych nebyla já.

Já mám takoví filmy ráda ...je to taková oddychovka a i slzička ukápla. ....asi jsem jen na ty tyčoviny
18. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ty jo ...kde vzít prachy a nekrast ...potřebujem tak 50tku aby jsme se nastěhovaly ...holky to je hrůza, když je člověk zvyklej, že má ...a najednou nemá
18. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
kurňma já mám hlad ...dala bych si uzenýýýýýýý ...nebo kinder bueno ..to miluju
18. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Já mám taky toto ráda, ale v poslední době ani nic jinýho nedávaj, aspoň že na Nově je ta SWATka :wink:
18. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Vašek je doma, máme vínko a sýreček a olivy a hroznový víno, mňáááááááááááám :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Hm ... taky bych si dala kdybych v noci žrala ....... jééé to se rýmuje

nedělej mi chutě, jo

Ale blonďáka jsem si taky nalila ..krapet ho mám :grinning:
18. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
Co to je SWAtka? .....asi jsem blondýnnna
18. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.