• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
makouši, mě právě příjde že poslední dobou je to jen ordynace, kryminálka, dům snů .... a žádnej filmík ...neříkám, že t ypořady nemám ráa .... ale fak ten film byl pěknej , hlavně ten kořínek ...bych se nechala překecat :grinning:
18. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
BABULE ....... co budete kupovat mužíkům k Ježichovi ...já letos má totáál vygumováno a vůůůbec nevííím
18. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Nedělám, já ještě nezačala hubnout :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A dneska to balím a jdu znásilnit manžela :wink:

Dobrou
18. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
A kdo si jako bude semnou povídat :angry:
18. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Makouši ..... tak ty mě táhneš do hubnutí ...já už 2 týdny trpím ...a ty jako na to prdíš,jo ...zrádkyně.
18. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Asi si taky nechám říct ...aby miláášek byl krapet klidnej a uklidnil hormon ...tomu se říká pustit žilou, ne :grinning:
18. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
makouši ...brou nocinu ...ajo já zapoměla ..vy máte grupáč ... ty a tvoje teta :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
chjo ...potřebuju na zítra tak na 1.5 hoďky hlídání ...nechcete někdo přijet :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
No nic .. jdu za tátem ...užijte si pěkný večer ... pa pááá
18. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz
Hezkou sobotu máničky!
Před chvilkou jsem se vzbudila a Nellouška taky, má štěstí :wink: :slight_smile: .

Mic, tak dovez Mišmaše, pohlídám ti ho, moc ráda :slight_smile: .
K vánocům vůbec nevím, co koupím :unamused: , asi si nadělíme ty hory, musíme si koupit zimní boty, tak ty asi taky dáme pod stromeček.
Nechci tě strašit s těma penězma, ale bude hůř :pensive: , gor jestli nebudete mít barák hotovej na 100% tak jak my. Nejsme schopní nic našetřit bo vše rveme do baráku :rolling_eyes: :confounded: .
Včera jsme taky čučeli na ten film - nic extra, ale taky mám ráda zaláskovaný oddychovky :sunglasses: .
19. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
No nic, jdu něco robiť, musíme do obchodu, za chvilku přijde k nám taťka, budou zas dělat plot z toho fešného falešného bednění :grinning: . Včera k našim přijela ségruše z Ostravy, tak se musíme domluvit, kdy se uvidíme. :wink:
Zatím zduř, práci čest, ještě se ukážu :slight_smile: .
19. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Daruji dítě, dneska je na ranu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ale brutus :rolling_eyes: a za chvilku daruji asi i manžela :rolling_eyes: :confounded: .
19. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré dopolko,

teda Zuzi, to sis dneska pospala :grinning:

Micino, žádnej grupáč, teta dorazila až dneska :wink: naštěstí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás noc nic moc, Tobouš furt cestoval, dost v noci kašlal, je to hroznej vopruz, jsem taková docela rozlámaná z toho, jak se furt převaloval, pak lezl za náma a zase k sobě do postele zpátky, děs :confounded: :confounded:

Dneska humus počasí, Vašek už je v práci, přijede asi až odpoledne, tak se bude dělat doma kantka, jakási zídka mezi náma a sousedem, aby příští týden mohla firma začít zdít :wink: mě to počasí sere :confounded:
19. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Mic nezačla jsem ještě, protože mi ten doktor na endokrinologii říkal, že nemám hubnout, abych si zbytečně tu žlázu ještě neoslabovala, že mám chvíli vydržet a jak ty prášky zaberou, že to půjde i samo. Beru je teprve od úterý, takže ještě týden vydržím a pak začnu :wink: nebudu to pokoušet :wink:

No jo, s pěnězma je to teď všude na pytel :unamused: mě příjde, že ještě nic nemáme postavený a kačáky se kutálí sem tam :unamused: jenom za beton jsme minulej týden vyplajzli skoro 17tisíc :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: chjooooooooooooooo, kéž by ten účet byl bezednej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Vánoce, to je kapitola sama o sobě. Mám už pro Vaška košili, co jsem mu asi před měsícem koupila. Chtěl hodinky, vybral si jakýsi, tak musím trošku ještě našetřit a v prosinci mu je koupím a to bude u nás asi vše, možná ještě nějaká maličkost, ale my máme pod stromeček taky hory a pak domeček, takže budou Vánoce skromný :wink:

Pro Tobíse mám zatím dvě knížky a pár nápadů, tak to snad zrealizujem. Nejhorší bude zase vybrat něco pro mýho otce :confounded: pro tcháníka jsme nechali udělat postel, loni jsme to nestihli, tak letos to bude dáreček :wink: a pro bábuše chcem udělat kalendář i s neteří, asi se půjdem fotit k Anně a pak z toho něco vytvořím :wink:
19. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Od manžela mám klid a dítě je dneska taky ukňouraný, ale já víc, tak se asi darujem navrájem :grinning:
19. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Dobré ráno, tak se konečně hlásí ztracená ovečka....trochu nám odešlo PC,ale naštěstí kolega z práce mi ho zpravil a už jsem zase funkční, i když mírně K.O., poslední noci jsou velmi rušné,ale co se dá dělat.

Co je tady nového??

U nás je pěkná kosa....jdeme s MM vyvézt bordel ze zahrádky do kompostu...doteď jsem žehlila...

Malýmu už roste 5 zoubek do toho rýma a kašel,takže každou noc kolem čtvrté je vzhůru, jak kdyby bylo ráno, tak si pohrajeme a pak to zase na chvilku zabalí,ale je to teda děs běs...

Marky hned Ti písnu jak dorazíme zpět... :wink:

jen jsem si vzpomněla že Zuzka a Zuzka měli první plavání tak snad jim dobře dopadlo, včera mi ségra poslala zase oblečení po synovcích a byl tam i ten kruh který jsme celý léto hledali, ten s tím křížem pro malý mimča aby nepropadlo...tak snad až budem zdraví tak vyrazíme na normální plavčo...MM je teď taky nachcípaný a mě nehorázně škrábe v krku...asi to tu koluje po domově...

Jinak už se nám krátí den, po sedmé už se začíná stmívat, nevím jak si na to zvyknu, většinou bývám do večera venku a teď je hned tma... :pensive: :pensive:

Malej už je vhůru...tak já valím...
19. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Čao ženuchy.

Zuzi ...kdyby to nebylo tak daleko , tak ti ho tam hned prdnu ..... potřebuju přestěhovat nějaký věci z horního - horního na horní-dolní ....chápete :grinning: ...a Mišmaš mě zas bude zdrhat.

Půjdu dělat ten špenátek.

MIMI: ..nazdar stracená ovečko, ty taky žiješ :sweat_smile: .....Mikeš v tom kruhu vůbec nechtěl bejt ...a mám takovej pocit, že do bazénu tě s ním nepustí ...aspoň v BK to tak je.

Nejhorší je to, že pro Mirka nemám na vánoce ani žádnej nápad ...chtěla bych koupit ten ruční vysavač, co má Zuzka ...jenže to je takovej spíš dárek do domácnosti.

Mikešovi DUPLO ...asi nějaký ZOO ... pak se mi líbí v Ikei ten dřevěnej vozejček co jsou na něm ty kostky za 199,- a ty zatloukací špalíčky ...to e myslím ještě levnější ...jo a ten dětskej ponk ....toť sjo
19. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Mimi, to je dost, že jsi se ukázala :wink: tak pak písni :wink:

V Boskovicích tě s kruhem do bazénu pustí, do rekreačního určitě, do většího netuším, to jsme nezkoušeli :wink:

Mic to vymyslíš. U nás se zavděčím i oblečením, to Vašek dostává rád, takže asi tak a letos to fakt nebudu hrotit, budou hory a to je jeden velkej dárek pro nás pro oba, jeden pro něj mám, budou ty hodinky a ještě asi nějaká blbost a tím končím, letos na to fakt nemáme :unamused: Jsou teď pro nás důležitější věci a pro nás bude už velikej dárek i ten spravenej domeček, kterej si oba už tak dlouho přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já chci pro Tobeše ještě tu velkou kreslící tabuli, z jedné strany je na křídy, tudíž i na magnety, z druhé strany je na fixy a dá se tam přidělat i role papíru, musím mrknout na tu v Ikei, jestli to je ok. Pak nějakej batůžek mám vymyšlenej, v Alpáču maj teď divný barvy, tak počkám až budou mít hezčí :dizzy_face: a něco od Brudra, asi bagr nebo něco takovýho. Kostky jsou samozřejmost, nevím zda už lego, ale u nás se hodně staví z těch Žako a pak ještě dokoupit koleje a vláčky. Pak mu to rozhodím mezi narozeniny a Vánoce a nějakou inspiraci budou chtít i bábušky :wink: Nechci to taky přehánět, protože to, co dostal od všech letos, to byl děs, to bylo jak dárky někam pro celej dětskej domov a ne pro jedno dítě :confounded: takže letos takový hrůzy nehrozí :wink:
19. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojda,

tak čekám,až se dopeče masenko(špízy)a jdeme papat.David jel odtáhnout tatrou kamion,se jim včera po :rolling_eyes: ,takže zase SO v prdeli...

Já na vás nešetřím,jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bifteček slibuju :wink: .I se zeleninovým salátem :slight_smile: .

U nás na Vánoce budou hory a oblečení,malýmu koupíme kolo,na narozky dostane zase něco od Brudera-pořád mu něco chybí :slight_smile: ,chce k tomu John Deerovi tu cisternu a pak ještě takovje bagr,jenže jen ten stojí litr :rolling_eyes: .No synovcovi a neteři netuším,babičkám necháme udělat taky ty kalendáře a nějakou maličkost k tomu...no prostě to nebudu přehánět tak,jak loni,abych dala 15000,-za dárky :rolling_eyes: ..je mě z toho zle ještě teď :confounded: .

jj Marky,užívej si poslední měsíce dovči,bo pak ti budou chybět věci,ktery si nebudeš most dovolit,jako když jsi byla na MD.

Jdeme papinkat.Tak zatím pá.Teoreticky se ještě ukážu.
19. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
JO, tak to já si užívám, je mi to jasný, že pak už nebude čas, ale já se těším, že taky vypadnu z baráku a budu dělat něco smysluplnějšího, než uklízet hračky, zpívat písničky a číst básničky :confounded: je to sice moc fajn, ale jak se říká, všeho moc škodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tobouš spí, tak se jdu taky natáhnout, bolí mě hlava a odpoledne chci nachystat králíka na svíčkovou na zítra :wink:
19. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mirka zas hadry nějak neberou

Nad tou tabulí jsem aky přemejšlela, ale asi až k narozkám.
19. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak Mikeš už taky spí ..jdu uklízet a pak tradá na Horní pokusím se něco odstěhovat i s tím mojím rarachme.
Spát bych šla taky ...nějak není toho času ...mám zde totální mrdnííík

Ale kdyby se mně tak chtělo jak se mi nechce.
Špenátek se mi mooooc povdl ... zbyl po něm akorát zasranej sporák .. tak ho jdu vydrhnout.
19. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Mám mastnou hlavu jak sviňa ...ale asi se na umejvání vyprdnu, když nikam nejdu ...bojím se že mi do toho šití nateče voda. ...nebo večer řeknu Mirkovi ať mi ji umeje a já zakloním hlavu dozadu.
19. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Hele a co stěhuješ? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Já taky nespím, nechce se mi, brouzdám na mimáči a koukám na next, ale krom jedné mikči mě nic neuchvátilo :rolling_eyes:
19. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
my máme na Horním ..tam jak Mirek bydlel jednu celou místnost plnou věcí do baráků, nábytku, hader a ták .... a chci to přestěhovat dřív, nežý bude bahno a nepůjde se tam dostat ...navrchu už máme jedn místnost hotovou, tak to stěhuju všechno tam.

jaká Mikča tě zaujala?
19. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
19. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
aha, tak to jo, ty jo a hadry tam máš na co? ty nenosíš bo co? :confused:

My se musíme taky začít pomalu stěhovat, protože nám bylo řečeno, že do 3-4 týdnů už se bude dělat střecha a Vašek od úterka opět bude jezdit pryč, takže máme jen víkendy :unamused:
19. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Taaaaaaaaaaak, Vašek už je doma, šel se naobědvat, tak budem makat venku, jdu dát prát aspoň nějakou pračku, když se to tak vybralo, aby mi to ještě uschlo venku :wink:
19. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Makouši ...já ji chci taky v 92 ...sežeň ... ta je božííííííííííííí a vypadá suprově teple, že by se pěkně dala nosit k vestě.

Marky , mám tam hadry jako zimní bundy, Mirkův oblek, plesoví čaty ...a veeelikej pytel hader co my jsou malí ...asi to nafotíma prodám .... to je schovaný jako že do toho jednou zhubnu :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.