• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
ty jo ..já se konečně dokopala, že jdu něco dělat a Mikeš je vzhůru ... tak páááááááá
19. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jsem kaputo - lítám jak hadr na holi :angry: , do toho Nellina :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . No škoda mluvit, umyla jsem auto, vysála jsem spodek, upekla jsem koláče na zítra s sebou a česnek. trojúhleníčky dneska k našim, půjdem na makrely a ségra chce Nelldu vidět. Do toho jsem dělala oběd, tak su zralá si tak lehnout a dát nohy nahoru bo necítím záda :rolling_eyes: , u sporáku jsem stála od 11 do teď :confounded: .

No nic, jdu nachystat věci s sebou a povalíme, hoši teda ještě uklízí po betonování.
19. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Mic, však paní napiš, určo je i menší :wink:
19. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Hele nech bejt, teď hubneš, tak se ti to bude na jaře hodit :wink: takových hader mám půl skříně, do kterejch chci furt zhubnout :grinning:
19. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jééééééééééééé Zuzi, tak máš dneska teda makačenko :confounded:

Dneska vařil tchán, tak mám veget, musím jít jenom udělat králíka, se mi tááááááááááák nechce, ale včera jsem ho vytáhla, tak musím :wink: My měli dneska hovězí vývar s nudlema - super boží nejlepší, ten dělá tchán úžasnej, čirej a moooooooooooooc dobrej :dizzy_face: a pak hovězí roštěnky s těstovinama :wink:
19. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Marky a tcháník už je dobrej?

Marky ... 14 dní se trápím a mám dole 1 kg :pensive: :cry:
19. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj Božky :wink:

ja byla ted s malou hodku a pul venku a nakonec usnula v kocare,ale na dlouho to nevidim.
Bolej me zada z te chuze :slight_smile: a necvicim a necvicim,jsme strasna!!!!!!!!!
Taky jsem pekla kolace,ale takovy ty vetsi a mala snedla tři na posezeni :confused:
Zuzi,kolik je zhruba z te davky tech cesnekacu?Nebo delavas z vice davek,aby toho bylo?Chci je taky vyzkouset,za tri tydny ,nebo kdy mam narozky,tak je chci upect!!!!!!
No nic,mala dama chrni,tak jdu vyuzit volneho ,klidneho casu :slight_smile:
19. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Jo,Mic,ses dobra s tou dietkou,ja se asi nikdy nedokopu,jsem HROZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!pak ti budu zavidet !!! :sunglasses:
19. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Tcháník už je relativně ok, má neschopenku a tipuju to ještě aspoň na měsíc až dva doma, takže do Vánoc :grinning: Ty jo, aby tu prácu nezapomněl, do té doby :grinning: :grinning: ale v pohodě, je takovej odpočatej, něco zhubnul, ale už si zase dává :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Mic, ale to děláš něco špatně a navíc, pokud chceš hubnout, neměla by jsi se trápit. Nechceš zkusit tu paní, co jsem ti říkala, pošlu ti do IP ten kontakt :wink:
19. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Hmmmmmmmmm, nikde nikdo :confused: :confused: :confused: :confused:

Já taky dneska nebudu, tak přeju všem pěkný večer a moc se nezlijte :grinning:

Pa :wink:
19. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Krásnou neděli!!!!
Tady bylo jakýsi mrtvo včíra :confused: .
No, jdem se nasnídat, vysát auto, natrhat kadloně ségruši do Ovy, nachystat se a tradáááá na pouť, takže přežíračka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Jani, užijte si jarmark a kdo tam povrčíte, dejte si burčák a za mě :dizzy_face: .
20. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Čao ženy ... včera nějak nebyla nálada .....

Zuzi ... já pofrčím, ale určo né na burčák.

Včera jsme dělaly na grilu masiso .. tak nám zbylo ... takže los obídos je vyřešenej ... nakrájím jen zeleninu a tím je vše uděláno :grinning:
20. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Čus buchty,

svíčková už se mi hezky hodinku a půl dělá v troubě, dala jsem prát pračku a jdu poklidit trošku. Kluci dělat venku zídku z falešnýho bednění :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zalívají ju betonem, Tobiš jim tam asistuje, tak mám trošku klid. Ráno jsem debil zapomněla koupit knedlík v obchodě, tak si musím dát repete :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: chjooooo

Do Kunsdorfu odpolko pojedu s Micoušem, Tobouše nechám doma, budu mít aspoň klídek :wink: V půl 5 začíná Supporti, kdybyste někdo měl zájem :wink: :wink:

JInáč tu včera nikdo nebyl, tož už jsem tu netrpěla samomluvou :wink:
20. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Makouši ... já Mikeše vzít musím, tak doufám, že bude hodnej.
20. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Vem Tobíse
20. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
jdu oblíct malího a valííím ... tak páááááááá
20. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jéééé, tak vy si užíváte v Kunštátě, jo? :wink: :slight_smile:
Já jsem totál přecpaná a jaksi grogy :rolling_eyes: .
Sláva skládá ztracáky a Nellda spí v autě, tak půjdu ven vozit dřevo. Se mi strašně chce :confounded: .
Dneska bylo nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
20. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Zuzi-ahooooooj,
nejeli jste nahodou k Vasim ,nevim,kolem 16h?My byli u segry a sedeli jsme na zahrade a myslim si,ze jste jeli kolem,nebo to bylo stejny auto.
My jsme se ted vratili,byli jsme na oslave narozenin a ceka me tu fura zehleni :angry: fakt se mi chce!!!
20. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Tak už jsem doma ...byla jsem ještě stěhovat Horní ... zase jedno narvaný auto je přepraveno.

Makouši čuč http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=381646

Jinak ten jarmark vcelku v poho ... koupila jsem si božžžíííí vázu.

Jdu uklidit.
20. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Nazdárek máničky!
Jitu, jojo, jeli jsme k našim a dokonce jsme viděla na té zahradě někoho sedět, říkala jsem si, že se tě zeptám, jestli tam nebydlí tvoje ségra :grinning: .

Nelliša byla protivná jak se odpo vzbudila, tak jsem s ní byla doma zavřená :confounded: :rolling_eyes: .
20. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Dobrou noc, jdu na suprstáááár :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
20. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Já jdu spát máničky, jsem grogy, nevím z čeho :unamused: já koupila na jarmarku jenom 2 hrníčky pro Tobouška :dizzy_face: a medoviny pro miláčka :wink: Ale jsem fakt zlomená, tak si jdu hodit spršku a k televizce hajnout :dizzy_face:

Mic koukám :wink: co si tím jako chtěla říct? :confused: :confused: :confused: :confused:

Dobrou :wink:
20. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
že je to ta stejná, ne ?

Vy jdete všichni chrápat bo co ?

Já se donutila k zašívání monterek ... jdu pokračovat.
20. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
20. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
No nic ... jdu hajat ... pa pááááááá
21. zář 2009 v 01:12  • Odpověz
dobre rano,tak jsem prvni,kdo zacina novy tyden?
Zuzi-ja Te predbejhla???
jo,to jsme vcera ne te zahrade sedeli my :slight_smile:
Mic-ty sampiony :grinning: ma segra,se zelenou kombinaci a v te modre je ma sousedka :wink:
JInak my zase zaciname brzo vstavat,uzasny,sedet tu skoro po tme,ze?
Hezky den vsem....!
21. zář 2009 v 07:07  • Odpověz
Melo tam byt predbehla!
21. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Bré ráno!
Nic se mi nechce a do toho pondělí :rolling_eyes: :confounded: .
Včera jsem vytuhla při Superstar o 1. reklamě, MM vytuhl u Nelldy a dolezl v 21:30 :grinning: . A už si to dneska šupajdil do práce, chudák.
21. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
Brej den ženy.

To já se zase včera konečně dokopala k zašívání ... tááák to nesnáším.

Dala jsem se do praní..... a žehlení mám plnou prdel .. to ale nevím, kdy se bna to vrhnu ...asi příští tejden dám Mikeše mamce a budu žehlit.
21. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Kuř buřt,

noťas stojí za pikaču, takže ho asi brzo hodím z okna :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Do Vánoc mi stoprocentně nevydrží a jestli jo, tak ho stejně roztřískám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale něco mi tu bylo dneska naznačeno, že prej možná bude k narozeninám nějaký malý překvapení, tak jsem na to zvědavá :wink: Ale štve mě to, teď zrovna, když potřebujeme šetřit :pensive:

Já jdu právě žehlit, uvařeno mám, uklizeno jakž takž taky, dneska se dělá, tak budu až večer vytírat, bo to nemá cenu, musím jít vybrat tcháníkovi koberec, asi odpoledne, aby to bylo konečně hotovo, aspoň jeden pokoj provizorně, uuuuuuuuuuuf :wink: stejně se pak bude předělávat :confounded:

Tak pěkné pondělí :wink:
21. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.