• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mejl mi taky nedorazil.
Já jsem třeba měla porodný u Nelldy těch 17.000Kč, tak to se fakt hodilo.
21. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
ty jo .. já už měla jen 13 000,- .. takže ty 3000,- už není takovej rozdíl.
21. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Filípek je nemocnej, takže zítra z Mikešem nikam nejedem ..... nechcete zítra přijet?
21. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jo vy ste měli jet do toho Mraveniště, že?! To je škoda.
Mně je to šumák :wink: , nic naplánovanýho nemáme.
Pustila jsem Nelldě Dobu ledovou a furt mě volá, ať se jdu dívat s ní :unamused: .
21. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Já měla taky 17, ale dali jsme to Tobimu na pojistku na spoření, takže to mě tak netrápilo a navíc i 10 je dobrejch, to na zemi nenajdeš, ale to ostatní stojí za hovno :unamused:
21. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
My jsme ty kačky pojaly jako na kočár :sweat_smile:

Tak zítra dorazte, jo .. za chvilku budu pádit ... jdem na trať ... takže večííír se určo ukážu.

Zuzi ..jo, jo .. a já se tam tak těšila že su to myška užije ajá vypadnu :pensive:
21. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak to je fakt mazec, to jako budu brát rodičák nějakých 6 tisíc?? To se na to můžu z vysoka vykakat!! Fakt mě točí,na nemocenskou nemůžu jít a jestliže otěhotněním, tak půjdu a to jako budeme žrát co?? Trávu?? Asi jo a ještě si jak šulda spořím s liškou a ti kreténi prý chtějí snížit státní příspěvek i na uzavřených smlouvách, ale to jim doufám neprojde, protože by to bylo v rozporu se smlouvou, kterou jsem se stavební spořitelnou uzavřela...

Ne já toho mrtvýho kluka naštěstí neviděla...měl přejetou hlavu, takže si ani nechci představit jak vypadal, Martin říkal, že i na něho to bylo moc....já bych taky zavřela ty co od tam zdrhli, chápu, že to asi byli mladí kluci, ale nechat kamaráda ležet na silnici to prostě není normální a v diskuzi se lidi dohadovali jak je možný že tam jen tak ležel, prostě ležel a když kolem něho projelo první auto, tak to s ním ani s těma ostatníma nehnulo, takže buď byl tak nalitej a nebo ho srazil někdo před tím :pensive: ale když jsem je poprvé míjela, tak se mi nezdálo, že by se tam někdo tak strašně motal :pensive:
21. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
jani ... to s ho ani nemohla vidět, když měl přejetou hlavu .......... né prdel .... teda jako blbá prdel :pensive: :sweat_smile: ...se stydím
21. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Mic já nevím zda budu moct přijet, Vašek jede pryč až odpoledne a máme naplánový dodělat ten dědův pokoj, co se dneska nestihne, takže já určo zítra ne :wink:
21. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Mic, já určo nedojedu, jsem pořád docela nachlazená, tak nechci aby to dětičky chytli, nemá to cenu a stejně furt nemám auto, někdo musí zaplatit a doma se hádáme kdo to bude :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Vy mě se.ete ... Zuzouši .. tak doufám, že aspoň dorazíš ty ... vem si los golfos a půjdem na trať
21. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Kde se zas toulá MIMINO .... říkala , že má spravenej komplík, ne ?
21. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Leńouch .. vidím tě -.. vylez
21. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Mic, domluvíme se večír, jo? :wink: Záleží na počasí :wink:.
Mak a odpo byste nedorazili?
21. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdem ven, když je táááák krásně :dizzy_face: .
21. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Leňouch pracuje, aspoň někdo, nemám tak depresivní náladu, že tady jediná makám :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
No nic .. vypínám komploš a valímm ... pa pááá pěkný den
21. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jani buď v klidu, mě to čeká od ledna, makačenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak se přidám do klubíku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JJ, MIMI kdepak jsi? Jsi říkala že písneš a nic :wink:
21. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Micino, musím doma něco dělat voe, nemůžu furt jezdit po vejletech, jako my v tom bordelu bydlíme chápeš, ne jak vy, v čistým v teple :unamused: Tož tě tím pádem nemůžu srát, protože to by si srala i ty mě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
21. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Jo ženy a mám dotaz. Chci si udělat kurz účetnictví, nevíte o něčem? Tady v Bozaku nebo v Blansku? :confused: :confused: :confused: :confused:
21. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
Marky, , tak nastup v lednnu na pracoš ... a udělej si kurz od pracáku .. v Bk to dělaj ... v Boskách nevím.

Jo a už jsme doma abylo to božíííí ... škoda že nemám k sobě někoho, kdo by takhle chodil každej den.
21. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
No to sice můžu, ale stejně nedostanu z pracáku žádný love, o to jde :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
21. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
No a jinak jdu dneska žehlit, aspoň něco, mám toho moc :unamused:
21. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Taky bych měla žehlit :pensive: , ale hážu na to bobek, odpo tu byli naši, taťka se Slávou opět zvýšili zídku, mamča byla s Nelldou a já jsem nosila dřevo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Akorát jsem se nehorázně přecpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , měli jsme chleba se sekanou :dizzy_face: .
Mic, tak to necháme na jindy, až budeme moct všechny, jo? :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj,
ja jsem dnes hotova,nemam naladu,vsechno me stve :cry: ,asi uz zalezu do pelechu,ikdyz tu mam taaaaaaaaaakovou haldu zehleni,ale co,to pocka,stejne to za me nikdo neudela,zejo. :unamused:
Jo Zuzko,malem jsme Te nepoznala,to novy haro Te sekne!!!!! :grinning:
Jestli nam strouhnou materskou,tak je to v haji :angry:
ach jo :unamused:
21. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jitu, co se děje? Den blbec? :unamused: Ještě jednou díky za to podržení dveří :grinning: :wink: , pokecala bych, nebýt s MM - spěchal, jako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
No nic, jdu zaujmout vodorovnou polohu :wink: , tož dobrou :slight_smile: .
21. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Vidím, že nálada debil je dneska na více frontách, aji já jsem tak jaksi mimo :pensive: chci si udělat ten kurz a jak na sviňu zrovna žádnej nedělají :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Kufa, ale MM teta je učitelka účta, tak snad bude vědět a zkusím to u ní. Už zkouším hledat práci :wink: Je tu teď super nabídka přímo v Bozaku, ale jaksi nástup ihned :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
jojo,snad zitra bude lip............
holky,koukate nekdo na Superstar?Ten HAbera a JAndova jsou faaakt strasni,ale proste se rezu jak svina... :grinning: Asi uz toho mam dnes fakt DOST!!!!!!!!!!!!!!

Zuzi,taky bych pokecala,ale byla jsem s mamkou a DAvidkem,hlidala segre.A ja prisla domu az ve 14h.
21. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Maky-tak snad se nejaky kurz zase rozbehne,ne?S praci je to na prdlacku,co?Ach jo,to je doba... :unamused:
21. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.