• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já na ni čučím ... a Jandová se mi treda zamlouhá víc než Rolincová ... dneska jsme z Mirkem umíraly smíchy.

Já mám taky haf prádla ...ale na konci týdne přijede mamka z Valmezu ... tak jí tam prdnu Mikeše a vyžehlím si přes den.
21. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Já jsem se na žehlení taky vyflákla, tak uvidím, buď zítra přes den a nebo některej den večer, až bude Vašek pryč :unamused:
21. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
se mi nechce vůbec nic ... akt mám lenoru asi umeju nádobí a půjdu chrnět.

Bolí mě dneska fest nožičky.
21. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Já jdu spát dneska rovnou, jsem jakási přejetá :unamused:
21. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
DObrou :wink:
21. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
já jdu taky ... pa pááááááá
21. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
Krásný první podzimní den!!! :slight_smile:
Jestli bude pařák jak včíra, tak tu je furt léto :dizzy_face: .
Taky jsme se pěkně nařehtali u suprstár :grinning: . Habera je fakt drsnej, ale moooc se mi líbí :pensive: :dizzy_face: .
A kdybyste věděly, co se mi zdálo za sen! :confused: :sweat_smile: :dizzy_face: nebo teda o kom a s kým :dizzy_face:, napsala bych vám to, ale protože nevím, kdo tady šmíruje :angry: , tak raděj nee :confounded: , ale bylo to úúúúúúžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Nellda ještě chrní, teď odešel Sláva do práce :confounded: , doufám, že dole aspoň trochu poklidil :rolling_eyes: .
22. zář 2009 v 07:04  • Odpověz
dobre rano,
Zuzi,zrovna chci napsat,ze uz jsme jak u vas,vstavando v 6h :angry: ,jak vstava tata do prace,tak mala s nim,hnus hnus,ja bych jeste dachla..... :wink:
No nic,jsme posnidali,ja sedim u kavy a jdu zahajit zehlici sezonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na obed zapecu testoviny,co vy zensky varite?
22. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré ráno, tak já taky musím vstávat v šest a vůbec se mi nechce :angry:
a o žehlení mi nemluvte, mám od neděle pěknou hromadu na gauči a pořád se na ní jenom dívám, asi čekám, že se vyžehlí sama :grinning: dneska na to budu muset vlítnout, mají k nám dojít z Topnetu kvůli tomu netu, tak ať doma nemáme čurbec...
já nevím co budu vařit, asi nic, já mám k obědu těstoviny s dušenou zeleninou a zítra budu mít asi zeleninový rizoto, ale co bude jíst drahý, to teda netuším, ale mám tam zbytek sekačky, tak asi tu....a bude....

Na supestar nekoukáme, Martina to nebaví, takže my koukáme pravidelně v pondělí na dvojku a pak na jedničku na ten pořad o cestování s Donutilem a Bartoškem...ale včera jsme to zapíchli asi v devět a šli spát, nějak jsem Matesa nakazila :rolling_eyes: už vyhrožuje, že nejde na svatbu....
22. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
ZDRAVÍM do Boskovic :slight_smile:
Dlouho jsem tu nebyla, tak jen k vám nakukuji.
Letní teploty ještě máme, ale ten podzim je už vidět. U nás teď vždycky po ránu bývá pěkná mlha. Lepší už to asi nebude. No a mně se to taky krátí, ještě něco přes měsíc (doufám že to malá vydrží) a taky se asi bude klubat do podzimu.
Já pořád ještě sem tam něco dožehluji, naštěstí jen ty "větší" věci - povlečení do postýlky, košíku, kočárku a tak, ale už mě to tedy vůbec nebaví. Chvíli něco dělám a připadám si jako zakrmená husa. Ještě že už mám snad všechny "malé" věci ve skříňkách požehlené. Jen tašku do porodnice jsem si ještě nenachystala.
Tak si všechny užívejte léta, děti ať vás moc nezlobí :wink: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky ženy.

Dnes byl miniMach tak hodnej, že spal semnou do 9:30 .. nepočítám, že vstával v 5.00 a táta si ho do 6:00 vzal sebou dolů .. pak ho dal z mlíčkem zamnou a chrněl dál ... no není to mazlík :grinning:

Hani, držím palečky, ať všechno proběhne v pořádku.

Jani, já pořád měla za o, že svatba už v sobotu byla ...mimoooza
22. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Zduř buřt, jdu spočnout :wink: . Vyžehlila jsem veškerý prádlo na sušáku :sunglasses: , ale už se mi pere zase 2. pračka :rolling_eyes: , odvezla jsem 3 kolečka písku k míchačce a cestou zpět jsem vzala dřevo na poskládání :slight_smile: .
Nellda beztak zase spat nebude :confounded: , dneska furt chce chodit na záchod - ne na nočník :rolling_eyes: a sama to na WC nezvládne :unamused: . Mně v puse u zubu natekl kousínek patra, nesnáším to a furt do toho rejpu :confounded: .
22. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojte,

ženy, umřel mi PC, ale totál, už nejde ani zapnout, Vašek za chvíli odjíždí pryč, bude Žamberku až do pátku, takže jsem bez pc, nevím jak to vyřeším, furt uvažuju nad tím novým noťasem, no uvidíme. Prachy bychom potřebovali dávat jinam a ne do novýho noťasu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: No takže pokud se bude něco dít, písejte mi smsky :wink:

Hani zdravím a přeju, aby to prdelka vydržela až do porodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pak musíš dát vědět :dizzy_face:

Tak se tu mějte a až budu online, tak písnu :wink:
22. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jo a od čtvrtka začínám chodit na angličtinu :wink: tak jsem zvědavá, jak tam ze sebe budu chodit dělat blbca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Marky to je v háji s tím noťasem :confounded: . Věřím, že je ti líto peněz za novej :unamused: .
A kam budeš chodit na anglinu? TO si budeš platit? A kolik? :wink:
22. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Taky bych brala angličtinu, ale nějakou levnou, nejlíp zadáčo :grinning: .
22. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
No co se dá dělat, uvidíme, musím zkontaktovat kámoše a snad to nebude tak drahý :confounded:

Na anglinu budu chodit sem do Boskovic na Kpt.Jaroše, je to nad Kryštůfkama a stojí to 1200 na rok :wink:
22. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jé Makouši ...tak to je mazec ...ale bejt tebou, tak jdu a koupím si noťas ... stejně do pátku bez komplu budeš tak zpruděná, že budeš kompl potřebovat jak drogu ... kurňa jen kdyby to nebyl takovej finanční mazec.

Tak k obídku jsem měla kapusta z bramborama ...ňamíí o Mikeš měl boule za ušima.
22. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tož to jde 1.200 na rok :dizzy_face: .
22. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Prala jsem vložku do kočáru, koberečky do auta, do koupelny a na WC a Nelldě dvoje boty. TAk doufám, že bude sluníčko svítit, aby to dneska uschnulo. :wink:
22. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
nebo zavolejte Lucce ... ta je na angličtinu dobrá, ne?
Jo a Nellinka usnula, to je pohoda :slight_smile: :dizzy_face: .
Mikeš to zrovna taky zabalil ...asi půjdu na inzeráty.
22. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
A mne si Nikolku odvedla babicka a vrati ji v 18h. :cry:

TAky mam vyzehleny vsechno,mam vyprany zaclony,zavesy a zbytek pradla,umyty tri okna,uvareny ,celkem uklizeny :wink: jupiiiiiiiiiiiiiii
Jdu snmejdit po netu :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
vy jste na mě moooc aktivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jak vy??? Zas Jituš kazí morálku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Nellouška už nespinká, tak za chvilku pošupajdíme venka :wink: .
22. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Je tak to bude Makel na tom jako já, já mám od čtvrtka zase dovču a to znamená až do úterka bez netu, PC sice máme, ale net mi nefakčí...ale snad někdo dojede a zprovozní ho, i když je fakt, že jsem za sobotu porvala tolik práce, že to snad ani není možný a včera taky, nasbírala jsem si kadlátky do škopku a hrušky a vytrhala jahody, zlikvidovala rajčata a papriky a ještě dala nažrat slepicím :grinning:

Já se Lucky na angličtinu jednou ptala a říkala, že by si na to netroufla, ale mohla by nám dávat nějaký kurz,já jsem chodila u nás v Kunštátě, ale letos snad ani není, chodilo tam potom strašně málo lidí, tak jsem se domluvila s kámoškou, že jakmile budu na mateřské, tak mě začne učit :grinning: chudák, to ještě neví do čeho jde, ale vzhledem k tomu, že já na mateřskou hned tak rychle nepůjdu, tak by mohla začít dřív.... :grinning:
22. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Zuzi-neser :angry:
sama jsi toho porvala...... :slight_smile:
Mic,jenze ja rano vstavala v 6h,takze jsem mela skoro pul smeny za sebou,kdyz jsi vstavala ty :grinning:
22. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Mic, Jiťa má pravdu, já taky vstávala v šest a za půl hodiny za sebou budu mít celou směnu a pak mě čeká "jenom" žehlení, obstarání dravé zvěře, posbírání kadlátek, umytí nádobí a předpokládám, že budu muset ještě něco uvařit...no ale to už je snad brnkačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
No ... však já říkám, že jsi akrivní :grinning: ... já radši nechám Mikeše ať mě houpe po hlkavě, ale z pelechu mě nevytáhne :grinning:

Jinak už je vzžhůru .. začal se asi po hodině budit ... tak jsem šla za ním no a nějak se mi ty očka taky zacvakla :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.