• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já jsem ještě tady....Maky a nebudeš to mít náhodou tak, že budeš i jezdit po republice podle toho kde bude Honza otevírat novou prodejnu?? No nic, jdu v sobotu s panem Vafkem na svatbu, tak mu řeknu ať tě pořádně zapřáhne :grinning: :grinning:

mic, hlavně to dočti a pošli odkaz na tu paní, bo já to nenašla....a to je jasný, že to nebolelo :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
Jani ... ten odkaz jsme měla od Maky v Ip .. pak ti ho pošlu ... pokud nebude Mak rychlejší.

Jsem dneska da véču utopence :grinning: ... to má mooooc rád
23. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Jsem dneska los kapůtos ...asi to brzo zabalím ... a bolí mě záda ... ale fest
23. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
23. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Já se těšííííííííím na 16týho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musím si koupit něco na sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Zdarec bambule moje,

tak před umřením se jdu na vás podívat a pozdravit.Dočetla jsem jen dnešek...

Takže:

Makelíno,taky mysli na to,že máš kamarádky jo,takže potřebuju lyžařsky kalhoty jo,pak nějakou mikču jo,pak tríčo s d.r. jo,pak tríčo s k.r. jo,a pak....no ještě něco hezkýho ....a taky pro mýho drobečka malinkýho něco...Jinak gratuluju k brigádě..buď ráda aspoň za tohle!Kufa,taky chci jít prodávat hadry :slight_smile:)))

Na oslavu se těším mega moc!!!!Došla mě SMSka od Jaňoucha :dizzy_face: ,ještě jí musím napsat :wink: .
Taky si budu muset koupit něco na sebe :sweat_smile: ..ale fakt nevím kde a co :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To už budu mít po první výplatě :sweat_smile: ...ale těch výdajů v říjnu..mám pocit,že mě toho moc nezbude :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jaňouchu,užíj si svatbu a pak nám sem hoď nějaky fotos..vyfoť nám i Míšu,jo?

No nic,jdu hajat.V práci fakt nestíhám a když už se konečně utrhnu,že bych mohla něco napsat,tak někdo příjde otravovat.

Tak dobrou noc.pá
23. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
a trochu nechtěně jsem vyhrála i tuto aukci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3964821
23. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Leni, tak aby si nám na těchhorách neusnula už v 8, to neexistuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
No kde jste? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: už mám půlku polejváka v sobě a vy nikde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Prej nechtěně vyhrála :grinning: , ty seš nějak při penězích, že utrácíš, bo co?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Už se taky mooooooc těším na 16.10. :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jinak ty lebkový oteplováky jsou super :dizzy_face: na kluka teda, Nellda by v tom vypadala vražedně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
23. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ta baba u té druhé aukce mě nasrala, kalhoty začínaly na 6stovkách, říkám si super, nikdo nepřihodil ještě 2 minuty před koncem a pak tato koza, tak jsem jí to chtěla zdražit, no nic, tak dál už nešla a to jsem myslela, že je tomů j poslední příhoz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Při penězích? Ani ne, ale nenašla jsem nic lepšího, co by se mi pro Tobíse na zimu líbilo :wink: a toto je přijatelný :wink: a kalhoty navíc se u nás šiknou :wink: pokud prodám za rozumnou cenu i ten můj komplet, tak se mi to vykompenzuje :wink: :wink:
23. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ty lebkový jsou fakt super a navíc si myslím, že ta druhá souprava nám bude i za rok, dle toho, co paní píše :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a když ne, tak ji prodám, toho bych se nebála :wink: :wink: :wink:
23. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Však jo, poslední dobou se teprve začaly objevovat zimní soupravy a co jsem vysledovala, tak největší sháňka je po těch z Tchiba :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mic, tys měla nebo Mirek utopence? Já je miluju :dizzy_face: , už jsme si je několikrát dělali se Slávou doma :wink: .
Mic u Slávy začal jezdit novej řidič z Poříčí, ale Sláva neví ze kterýho :grinning: , nějakej Dvořák, asi starší - kolem 40-50. Neznáš ho?
23. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Kde zas couráte? :confounded:
23. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Že na vás hodím bobek?! :angry:
23. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
No jo Makelína kecá na Rozhněvankyních :rolling_eyes: .
23. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Já kecám hlavně na icq s kámošem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a piju u toho víno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Zuzi a co plánujete na zimu vy? Mě se totiž kombinézky moc nelíbí, lépe řečeno je nesnáším :angry: :angry: :angry: :angry: tak proto je souprava :wink:
23. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Máme jednu kombinézu a každým dnem čekám zimní soupravu obj. z MMB, jen jsem zvědavá, jak Nelldě bude :wink: .
23. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdu to zalomit, stejnak někde couráte :unamused: .
Dobrů noc má milá dobrůůů noc..... :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ani jsi nehodila linka, že jsi Nelld ěobjednávala, tak šup :wink: :wink: :wink: :wink:

Já necourám, byla jsem si udělat druhýho polejváka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Co toto je za morálka? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Kašlete na mě, jdu se horizontovat :grinning: :grinning: :grinning:

A´T žije 16. řííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííjen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Doboru :pensive:
23. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jsem tu , ale jdu taky hají ... není mi hej.

Zuzi, šly jsme na trať do Vranové a Mirkovi jsme jednoho koupila tam v hospůdce. ... já utopence osobně nemusím.

Marky .. ty H&M lebkouni jsou boží ...v H&M je k tomu i bunda ,,, ale ten druhej nic moc ...a za ty prachy si myslím, žes už mohla koupit nějakej pěknej novej.

Já se taky těším na 16tého ...jen pořád nevím, jak to bude s tím odvozem ... doufám, že nebudu muset řídit.
23. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Mě se ten druhej komplet líbí právě moc, já ještě hezčí letos neviděla a vypadá jak novej, takže v tom zas tak velkej problém nevidím :wink: Věc názoru :wink:
23. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
tohle se mi strašně líbí http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=384783

Dneska mi došly kostičky Duplo pro Mikeška.... schovám je na ježíška.
23. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tož není to špatný :wink:
23. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.