• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak valím .. se tu opatrujte ... pa pááááááááááá ... :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Tož jsme pokůpily rohlajze, mouku a sůl :grinning: . Sůl mám na slimoše :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zmetky jedny rezavý :angry: .
S MM to zas bylo kvůli pytlovině :rolling_eyes: , škoda mluvit :rolling_eyes: .

Na tom Suchým se domluvíme co a jak :wink: .

Mak, tak to je ouplně supér, že tvůj taťka vyzvedne Tobiška :dizzy_face: . Snad klapne i to počasí :dizzy_face: , i když po nějaké té promili nám bude jedno, jestli prší či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
1. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Venku je zas vedro jak sfiňa :rolling_eyes: .
Šly jsme pod zahradou tchánovců, bábi tam plela bo má dovču, tak jsem jim vnutila Nelldu, že si ju některej den vezmou, jako na prázdniny :wink: . Tak to budu muset uskutečnit, abych si taky od ní dáchla :sunglasses: .
1. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
a kolikátého že to máme jet?
1. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Jani, kolem 17.7. :wink:
1. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Kde ste, ženy? :confused:
Poslední dobou to tady jaksi vázne :unamused: .
Jani, co ten tvůj PC? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
PC nemám,klasika.Takže zítra už budu na netu v práci.Mates dneska dojede až pozdě.Jo a ženy,normálně nám došel přeplatek na plyn!mazec.Ale je psanej na dědy,taky dobrý :grinning:
1. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Zuz a v kolik máme v pátek dorazit?Jo a bumbat budeme vajno,to je jasný.Já pivo nepiju :grinning:
1. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Týjo další chlap na pěst, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Jani, já nevím, kdy chcete, nevím, jestli se budete domlouvat nějak s Makoušem, jestli pojedete spolu nebo jak :wink: .

Nellda už spinká, to je tak božskej klid :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
1. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
já předpokládám že Makel nemá auto,takže buď ho vezmu já,nebo nás zaveze Mates,ale spíš vezmu farokaru,MM asi pojede na Křetínku na celý víkend..
1. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jani, Makel psala, že Tobiška si vezme její taťka někdy navečír. Tak hned potom vás tady očekávám :dizzy_face: . I s tvou farokárou :grinning: .
1. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Hojky tak jsme došli z procházky jsem splavená a teď tam zase začíná hřmít to je teda počasí.. :angry: :angry:

Jsem malýmu chtěla vyndat takový pidibazének po sestřiných dětech a asi to zase neklapne tak ho prubnem doma na zkoušku, malý by ho mohl mít na tom Suchým :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Luci, včera jsme chtěli taky Nelldě vytáhnout malej nafukovací bazének, ale chcandilo, pak jsem to zapomněla MM připomenout, ať ho sundá - je na půdičce, aby se mohla dopo ošplouchnout a vidím to tak, že odpo zas bude pro změnu lejt :rolling_eyes: , tak zas nic. :angry: :angry: :angry:

Ještě máme větší nafukovací - sednem si tam všichni a máme vodu nad prsa, ale kdo ví, jestli ho letos vůbec napustíme, když je takový počasí :angry: :angry: :angry: .
1. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Hoš su tu :sunglasses:
1. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
1. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: o 666 se přetahovat nebudu :zipper_mouth:
1. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jani, jak to děláte, že vám vrací za plyn? :confused: :confused: :confused: :confused:
1. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
My jsme byli celý dopolko venku, skákli jsme se projít na hřiště mezi paneláky, potkali tam známou s holčičkou o rok starší jak Tobeš, tak jsme je z tama nemohli dostat, omrkli jsme naši novou školku a ve třičtvrtě na 12 jsme dorazili domů, naobědvali jsme se, měli jsme ze včerejška koprovku s knedlíkem a vajíčkem a Tobeš už leží, se uhonil, tak si aspoň na hodinku dáchne :dizzy_face:

Odpolko jsem měla v plánu vytáhnout Tobimu znovu bazén, ale jak píšete, hřmí tu a vypadá to na odpolední chcanec :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: chjo, mě to doma tak nebaví :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Asi jeblo sousedovým slípkám - kdákaj tady jak blbý o 106 :rolling_eyes: , úžasný zvuky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
1. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
V ten pátek se Jani asi domluvíme po telefonu, bylo by fajn, kdyby jsi mě mohla vzít, nevím, zda už budu mít spravený auto, zatím to vypadá nijak :unamused: ach jo, doufám, že mi ho ještě rozchodíjou, byla bych bez auta :confounded: :confounded: :confounded: a to bych asi nepřežila, už teď mi chybí :unamused: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Zuzi to je tím počasím, asi jim hrabe :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
A tady už kape :angry:
Mak, se můžeš těšit na Vaška anebo mu něco dobrýho upíct (jestli nemáš bublaninu snězenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ).Jé, škoda, že nemáš povoz ready, mohli jste dorazit na návštěvu :slight_smile: .
Nás a Leňoucha přijet potěšit :unamused: . No tak příště.

Hele, taky mi hrabe z počasí, ale ještě nekdákám jak vzteklá :grinning: .

Dneska má mamča svátek. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Na Vaška se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A bublaniny je ještě půl plechu, tu mu schovávám, má ji rád, tak ji nemůžu sežrat sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hm, zatím je mimo provoz, beruška moje Lagouškovatá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Prej to není jen baterka, sakriš :pensive:
1. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Já bych vás ráda dojela potěšit, ale až budu mít auto, tak to napravím, jo? :slight_smile: Třeba už bude příští týden hezčí počasí a budem se moct vyvalit třeba u vás na zahradě, napustíme díťatům ten bazén a budem mít na celej den klid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ajajaj, copak ju ještě trápí? :fearful: Aby oprava nestála víc než samotný auto :zipper_mouth: .
Já su zvědavá, kdy budu prat - máme tady jednoho opraváře praček, ale ten neví, kdy bude mít čas. :rolling_eyes: :angry: Zítra mu má zkusit MM zavolat :confounded: .
1. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak klid by byl, kdybysme je udrželi pod vodou :grinning: . Štvě mě to zas.aný počasí bo MM nemůže kopat hlínu, takže pro děcka je to tady pěkně na hoven :angry: . Se toho asi nikdy nedočkám :rolling_eyes: od podbití, zábradlí na balkon a dalších věcech od tchána ani nemluvě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: .
1. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
No, dost stěžování :slight_smile: , bydlet máme kde, tak to mi musí stačit :sunglasses: .
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
No právě, to se teď řeší, co jí je. Tak, měla by na to právo, má přeci jenom 13let, tak už by asi mohla dosloužit, ale to bych byla v perdeli :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Já volám opraváři aspoň půl roku a ještě jsem se k tomu nedostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě zase pere divně, furt mi ten displej hlásí chybu a žádná není :unamused: :unamused: :unamused:
1. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.