• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
ne,do ZOO jsme to nestihli.Ja prave taky slysela na tu ZOO nic moc,proto jsem se ptala,jestli jste tam nekdo nebyl.Ale mozna se tam taky vypravime.Ted se chystame o vikendu do Cerne Hory na pivni pout,jedem tam uz po třetí.
24. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojda,

tak jsem se zdárně za váma dneska dostala.Přišli jsme z venku,navečeřeli jsme se v pergole :dizzy_face: ,děti si pohráli a teď pošpeme do vany.Malej se šel dolů k našim rozloučit a pořád se od tama nějak nemůže odtrhnout :grinning: .

Marky,to nebudu na horách chodit do práce :grinning: ,tak snad vydržím déle :grinning: ,musím pít a bavit se,jinak se mě bude otevírat huba a to je pak v háji.

Zuzi,my máme odvoz no problemos toho 16.jo?...a nebo budeme hodny a nebudeme nikoho probouzet,když by jsme mohly jet ráno busem nebo vlakem :grinning: ..přímo z hospody :grinning: :grinning: .Baby,já se tak těšííííííííííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: ..to bude mega mazec a pak mega blujanec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě zítra a mám 3 dny volna :dizzy_face: .

Jóóóóó,to jsem vám chtěla říct...říďa mě má tak moc rád,že mezi svátkama se nebude vařit :dizzy_face: ,takže si hory užiju od začáku do konce :dizzy_face: :dizzy_face: ,bez nějakýho pozdějšího příjezdu a dřívějšího odjezdu :wink: .

Tož já zase valím,malej se už řítí nahoru a už chce jít spinat..je z té školky taky unavenej a odpo řádil se ségrou a dětma(ségra hlídá,než příjdu z práce).

Tak dobrou noc a moc toho nenaprndejte,ať stíhám dočítat.pá
24. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Čao ženy .. právě jsem dojela z Horního .... už Mirek akorát pojede z vozejkem pro skříně a je odtamad vše odstěhovaný.

makouš, je na angličtině .. jsem zvědavá z jakou příjde.
24. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Zuzi ...Mirek včera taky vylezl z bazénu že je ledovaj ...ale pak říkal, že spíš tam maj hnusně přetopený, proto se ta voda zdá tak studená ....ale Mikeš taky v noci nějak blbě dejchal ... takž edoufám, že to neodmarodí.
24. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Jo a Mikeš má dneska premieru ... vylezl mi z postýlky.

Přes chůvu slyším, že si na hoře hraje ...pak ticho ...a najednou klepání na dveře :confounded:
24. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Jsem Mikešovi dneska a poště koupila traktora Toma a moc se mu to líbí ...ani nezapínám zprávy ... čučí a má otevřenou pusu :grinning:
24. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojta,

dneska nestíhačka, ráno mě pekelně bolela ta osmička, ale pak jsem volala Micoušovi a přešlo mě to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já byla na angličtině, dneska jen informativní hodina, zdá se to v pohodě, už se těším na příští týden, snad tam nebudu jako jediná za blbca, ale oni na mě všichni koukali jak na exota, kdzyž jsem řekla, že jsem před 5 lety maturovala z angličtiny a prej nic neumím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bylo docela veselý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Toboušek už spí aspoň půl hodinu, chudák nespal po obědě, tak brouk vytuhl, děda ho tu si během hlídání utahal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Já teda nevím co máte proti Brněnské Zoo, ale já ji mám moc ráda a moc se mi tam líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mě se zase moc nelíbí Lešná, příjde mi šíleně roztahaná a nepřehledná :confounded:
24. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Mně se prostě nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Povalím na Růžofku :sunglasses: , na poště byla zimní souprava pro Nelldu :dizzy_face: , ale je jí akorát - může teda tak max. 2cm povyrůst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26352463
24. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Se asi v noci pos.ru, jsem vypila 1/2 litru jabl. moštu :sweat_smile: .
24. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zuzi nic v tom odkazu není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jakto, že tam nic není? :angry:
24. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Dneska jsme se dověděli, že včera nebo předvčírem měli vykrást sousedku vedle :astonished: :angry: . Takže když jsem se doteď bála, tak ode dneška budu furt posr.tá strachy :rolling_eyes: .
24. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jééé ..Zuzi, ta je moc pěkná.
24. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
ty jo , tak dneska přestala jet trouba uplně ... už v ní ani kuřo neupeč :frowning2: ... ještě že zde mám easpoň remosku ...a že se stěhujem.
24. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
žehlím ženy :wink:
24. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
a já miluju citroooona .. ta písnička jsou božíííí -......... musím se ji naučit a pak vám ji budu spívat :grinning:
24. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
to máme místo Lunetiků??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
jo,jo ...ale ještě neznám text :grinning:
24. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
citróne, my ti fandíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
jste nejlepčééééšííí :grinning:
24. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
já ne, ale citrón :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
si ho asi vezmu .....jé míň kyselej než můj mužík dneska :angry:
24. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ale copak? Mirek dneska nemá náladu? Mýho mužíka sem tam vzpruží troška sexu, tak to zkus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz
prdím naěj ..když nedokáže komunikovat jak člověk ...
24. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
co se prosimtě děje? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
24. zář 2009 ve 23:33  • Odpověz
Co furt robíš, že nepíšeš? :confused: :confused: :confused: :confused:
24. zář 2009 ve 23:55  • Odpověz
Micinoooooooooooooooooooooooo
25. zář 2009 v 00:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.