• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
níc ... uplná blbost ...ale je jak balon napučenej

Uklízela jsem .. byl zde fééést mrdník :grinning:
25. zář 2009 v 00:30  • Odpověz
No nic .. tu mrtvo ... nikdo se semnou nebaví ... jdu hajat ... tak pa pááá a brou noc. :dizzy_face:
25. zář 2009 v 01:15  • Odpověz
Nemůžeš furt dělat takovej mrdník doma, pak nebudeš muset uklízet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 01:30  • Odpověz
Já jsem doteď žehlila, jdu to ještě uklidit a hajat, dopoledne toho musím dost vyřídit a po obědě jedu hlídat neteř :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 01:31  • Odpověz
Dobrou noc :wink:
25. zář 2009 v 01:31  • Odpověz
Nazdárek při pátku!
Jak blbec se těším na víkend, jak spočnu od Nelldy a zítra jde Sláva do lesa s jeho famílijí dělat dřevo. Uáááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :confounded: :rolling_eyes: . Beztak to dřevo ani nebude pro nás :rolling_eyes: . Sakra, proč tady ještě nedali blicí smajlík. :confounded:
25. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Dneska na všechno prdím :rolling_eyes: , mám válecí den. Kdo se přidááááááááá? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Zdarec,

tak jsem do teď lítala jak mop a te´d na to na chvilku sééééru.Nesnáším puberťáky :rolling_eyes: .Pak zajedu pro Davídka,odvezu ho k ségře,pak si skočím na obídek,pak se tady ještě chvilku poflákám a pojedu dom.Dneska to balím tak ve 14 :wink: ,stejnak půjdu zase jako poslední,všichni zdrhají tak ve 13...jenže to já ještě nemůžu :confounded: .

Zuzi,ta souprava je úúúúúúžasná,báječná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já sháním pro Davídka taky na ty hory.Má kombinézu,ale chtěla bych takhle kalhoty s bundou kůli zeslíkání....když půjdeme někam na oběd,tak bych ho musela vyslíct celýho,takhle sundáme jen svetr a bundu a je to....Po výplatě kouknu někam.V úterý jedu do Brniska na školení,ale to ještě nebudu mít korunky,tak mě to i mrzí.Jedu sama,tak bych měla klid na obchody :wink: .

No nic,jdu si uvařit kafíčko :grinning: ,ženský mě volají na siestu,tak se rozvalíme s říďou v našem "obýváku" a budeme odpočívat :grinning: :grinning: :grinning: .Zatím pááá

Jo,Marky,co máš z toho,já taky neumím z NJ ani nic.....ale to jako fakt :confounded: .taky bych si chtěla dát nějakou hodinku,ale to bych doma nebyla vůbec.
25. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Dobré dopolko,

no co toto je za oučast? Kde všichni prosimvás jste? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Já už mám dneska vyřízeno na měsíc dopředu, byl ajem vyřizovat zábor před barák na úterý, načež jsem se dozvěděla, že to potřebujeme mít podaný měsíc dopředu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jak mám asi vědět, který den přesně my ti cihly přivezou, to je pakárna, naštěstí byla paní velice ochotná a v úterý, kdy cihly přijedou by to mělo být hotovo :dizzy_face: :dizzy_face: Stavila jsem se v Dm-ku, miláček má v pondělí svátek, tam jsem mu tam koupila pár maličkostí, jeho oblíbený Rooibos, masážní žínku, po které už delší dobu slintá, dežodorant a čokoládičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak má takovou malou taštičku od nás, v neděli to trošku oslavíme, teda spíš dobrým obídkem a pak zákusečkem, miluje tvarohovou bábovku, tak mu ji na neděli upeču :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

V DMku jsem samoška zase nechala majlant, děs běs, ale samý důležitý věci :grinning: :grinning: :grinning: Tentokrát teda bohužel opravdu :unamused: :unamused: :unamused:

No já tu budu až večer, jedu odpoledne hlídat neteř, tak si tam posbírám nějaký jablíčka a jak se tu říká kadlátky a uděláme si asi koláč :wink: či táč, jak říkám MM babička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Zuzi neboj, určo to bude i pro vás dřevíčko :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Táč říká Sláva, já říkám lívan :wink: :grinning: .
O dřevě pochybuju :confounded: , sobota zabitá, u nás se nic neudělá.... Už mě to tak sere, pět let, co jsme začali stavět neděláme nic jinýho než že vrážíme prachy do baráku a veškerej volnej čas taky :frowning2: :pensive: . Občas si uděláme výlet, ale fakt už toho mám plný zuby :pensive: . Se Slávou nemá cenu se o tom bavit, ten to prostě nechápe, jak to myslím. :pensive:
25. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
V DM jsem byla včera, ale koupila jsem jen vlhčený ubrousky a Nelldě kartáček, naši s Nell čekali před drogišou, tak jsem neměla čas o prošmejdit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
25. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Bože já su dneska tak otrávená :confounded: :pensive: .
25. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Zuzi já ale taky tak trošku nechápu :sweat_smile: Mě je taky jasný, že teď se to všechno bude točit kolem baráku a holt se nedá nic dělat, chceme vlastní bydlení, tak se nedá nic dělat, já kolem zahrady lítám už 3 roky a nic se neděje, sem tam se tam něco pohne, ale žádnej zázrak :unamused: Holka vydrž, nedá se nic dělat. A co by si chtěla dělat, vždyť by si se nudila. Navíc barák je úvazek na celej život, tam bude pořád co dělat :wink: To se nebojím, ale já osobně jsem za to ráda, vyrostla jsem v paneláku a těším se z každýho dne, kdy tu můžu být :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Mně nevadí dělat na zahradě, jen mi prostě přijde těch 5 let skoro každodeního makání na baráku dlouho a konce nevidět :pensive: . I když teď už to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:, doby, kdy se z práce valilo makat na stavbu a večer dom jsou pryč. Kolikrát už jsem ale litovala, že jsme nezůstali na bytovce :pensive: .
25. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Čao ženy ... jsem tu ...féést nestíhám ...mám etoho bagra ... teď jsem dojela dom .. tak už vcelku los klídos.

Mišánek zas čučí na toho traktůrka Toma ... poprvé co ho fakt něco dostalo ... když nepočítám hudební klip :grinning:

Zuzi ... prosímtě ....co to plácáš :grinning: .... co já bych dala za to vaše výletování .... vždyť pořád někde trajdáte .... ty jo ..kdyby jsi byla v mé kůži, tak už se houpeš na stromě :grinning: ...pořád sama jak v tejdnu, tak o víkendu.
25. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Zuzi ... a chlapa máš skoro pořád u sebe ...si toho važ.
25. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Neznáte nějakej link na pěkný ...ale za dobrou cenu ...pokojíčky?
25. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tohle bdu kupovat Mikešovi k ježíšku ... poku ještě někdo chcete .. tak se zas rozdělíme o poštu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24848987&tab=1
25. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj holky,
mne od rana nejel net :angry:
Ale stihla jsme zajet s Nikou na kole na nakup do supermarketu do OPatek.pak sla spinkat,ja varila,prala a taaaak,mam uz na zitrek polivku a jdu nalozit masenko na gril :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi-to je jen depka,tak at brzy prejde... :wink: JA ji obcas taky mam,ale nesmis moc premejslet a nechat to odplout a rikat si,ze jsou na tom lidi mnohem hur a ver tomu,ze jsou :unamused:
Mela jsi prijit za mnou,kdyz mas kopr,ja bych te rozveselila a i zamnestnala :grinning:
MIc,tak my jsme byli v tom Brne ve stejnou dobu a ted si nejsem jista,ze jsi psala,ze jdes do X-ka?My tam byli taky a ja sedela s malou i dost chvilu venku pred nemocnici.To my jsme se tampekne sekli
:angry: ,ze jsme nestihli ani tu zoo
25. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jity ..jo, jo ...byla jsšem v Xku a přijely jsme tam tak před 11:00 a byůla jsem tam skoro d o 13:00 ... ve 3 patře.
25. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky, to je mazec, já mám ksicht jak pubeťák.
25. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Mic,no vidis,my jsme prijeli kolem pul 10 a odjizdeli v 13,45-mazec.uz se nam to takhle jednou stalo,na zabiti :angry:
25. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Mě právě poprvé ... byla jsem tam 3x a čekala jsem 20 minut ....a s čím tam jezdíte vy?
25. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
jako kde se flákošíte? ... jdu dát Mikšovi baštu a šupnu ho do hajan.
25. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Mikeš už chrní....mužik nikde a vy taky jste v tahu.
25. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
AHojte,

jsem hotovson, byli jsme skoro do 8 u švagrové, teď už je doma mužík, jdu se věnovat :wink:

pěknej víkend :wink:
25. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hm ...se někdo ukáže a zas zmyzne.

makouši ...Mirka nejpozděj v 13:00 vyhoď .... máme toho dosta a jak ho znám, tak by to bylo a to ještě a to ještě ... jsem ráda že se zabím Mišiška, tak chcu toho dost porvat.
25. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
No nic ... jdu sevykoupat a chrnět ... jsem jakási divná ... tak pááá
25. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
dobre rano,ja jsem od sesti u kadernice,mazec.Ale uz se tesim,krapet stres ale snad to klapne.tak pa.
26. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.