• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Kuř buřt,

Toouš nás ráno vzbudil už v půl 7, teda Vašek vstával už v 6, takže už mám uvařenej segeďák, byla jsem ve městě, nakoupila jsem si nový tepláčky u žlutejch rejžožroutů, knedlíček a masíčko na večír, mám být krásnej víkend, tak si ugrilujeme :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani tak ať se svajba vydaří a doufám, že aspoň uvidíme nějaký fota :angry: :angry: :angry: :angry: S dovči jsem nic neviděla :confounded: :confounded: :confounded:

Zuzi, doufám, že jsi se včera neurazila, že jsi se tu už potom neukázala :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Mě jen přišly tvoje stresy trošku zbytečný, ale jak psala Jiťa, možná jenom depka :wink:

Tož jdu zase něco dělat :wink:

Mic Mirka samoška vyhodím hned po obědě :wink:
26. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Zduř buřt! :slight_smile:
Neurazila jsem se :wink: , měla jsem depku jak kráva :confounded: :rolling_eyes: :pensive: . Dneska už je to lepší :wink: . Sláva je v lese :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vem mě s sebou :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: , sakra já bych šla někam na oslavu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: , no nejlíp na svatbu.
Nellda nás taky vzbudila v 7. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale Sláva stejně musel vstávat brzo bo musel ještě do stavebnin a v 9 do lesa, tak mě vyhodil u obchodu, já jsem koupila 5 rohlíků a 2 kyselky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , bylo tam lidí jako když naseje, tak jsem tam nechtěla trčet, no kdyžtak něco upeču a nebo něka zajedem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Už jsem se ptala včera Slávy kam pojedem, že určitě nechcu celej prodlouženej víkend trčet na zadku doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .

Mak, tak ať vám to jde hezky od ruky :wink: , Mirek bude dělat něco spešl nebo pomáhat?
Micinoooooooooooooooo, nechrápej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Vysála jsem celej vršek, už se na ten bordel nedalo koukat a jestli se přemluvím, tak i setřu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .
26. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Tož jsem ty podlahy setřela a vydrhla jsem nahoře koupelnu i WC :sunglasses: . Sláva psal, že dorazí až za hodinu :unamused: .
Dala bych si něco sladkého, ale nechce se mi nic píct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No, že bych se překecala :sweat_smile: ? :grinning: Že by štrúdlík? :dizzy_face: No uvidím.
26. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravim vsechny pracanty-tky :wink:
Zuzo,stav se,pecu pernik s citronovou polevou,ted jsme snedli polivku a pujdem grilovat masisko,prijde znamej,tak pecu jeste narychlo pernajz.Taaaak a ted jdu jeste nechystat zeleninku a jdem ven pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Marky,venku je krasne,tak at Vam jde dilo od ruky :slight_smile:
A nejlip se ma Janca,co?Bych se nacpala na svatbe,az bych praskla,no hnus velebnosti...jeste ze nikam nemusim,bych se neunesla :grinning:
Hezkou sobotu vsem!!!!!!!!! :slight_smile:
26. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Dobré odpoledne,

Mic, taK Mirka jsem vyhodila skoro včas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Chlapi tu dobetonovali ten základ, teda hlavně se dneska činil Mirek :grinning: Aspoň někdo, kluci míchali a on pěkně betonoval, táta se nám jaksi zapomněl ve stavebninách, no jo, prej tam bylo mraky lidí, sobota ráno a prodlouženej víkend, že :confounded: :confounded: :confounded: Tak kluci jdou pokračovat, je potřeba udělat i pořádek, tak se jdou snažit, odpoledne musíme konečně tcháníkovi zasadit dveře a bude pokoj :wink:

Ty jo, já mám v plánu upéct tu tvarohovou bábovku, ale přemýšlela jsem, jestli hned nebo až zítra, Vašek jede v pondělí zpět do Žamberka, tak uvidíme, ale dneska asi upeču něco jen tak :wink:

Tobouš už spí, tak se na to jdu vrhnout :wink:

I já přeju pracantům a pracantkám, ať to pěkně jde od ruky :wink:
26. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak u nás se nespí, asi už na to dneska prdíme a půjdem venka :slight_smile: .
Už mám upečenej štrůdlíček :dizzy_face: :slight_smile: .
Sláva už je po obídku a šel dělat ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za chvilku dorazí naši, slíbili, že mi donesou bramboráky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Asi se půjdem někam projít k lesu s mamčou :slight_smile: .

Tož hezky pracujte a užívejte sluníčka :slight_smile: .
26. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Kdepak je Micouš? :confused:
26. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Zuzi-to se tak krasne cte,mam strudlicek a ujdem se projit......... :grinning:
my jsme ted dogrilovali,ja nesla nadobi do mcky,tak nakukuju,jdu uvrit kavicku a pernicek chlapcum a jdu zkusit umlatit tu Marenu do kocare,nebo me z ni uz slehne,mura jedna protivna :angry:
Venku je nadherne,co? :grinning:
26. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Tak u nás je hotovo, kluci šli ještě pro dveře pro tcháníka, asi se to dodělá dneska a když ne, tak zítra. A m se pojedeme podívat do Čeháčka na Pivní pouť :wink: Večer shlídnem ohňostroj a pojedeme domů :wink: Na zítra máme nachystaný maso na gril a bude se stěhovat děda do svýho pokoje a my pomalu domů :wink:

Tak se tu mějte a krásnou sobotu :wink:
26. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Jo a ještě jsem koukala na ubytování na ty hory a zamlouvám si pokoj dole, vedle společenské místnosti, bo tam to budu mít nejblíž až budu chodit denně vožralá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A teď už fakt pa :wink:
26. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Jsu mrtvoň, jdu zalehnout :slight_smile: . Hoši dělali skoro do půl 8. a plot je téměř hotov :slight_smile: .
My jsme se byly projít, jen mám rýmu jak prase :confounded: , naštěstí Nellda už je bez rýmy :slight_smile: .
Večer se tak najednou setmí a ochladí, to je hrůza :angry: , musela jsem si dát čaj se slivovicou, abych se zahřála :grinning: , ale jinak to nepiju, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Tak si užijte sobotní večer! :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Dobre rano,
jsem tu prvni,uz mam skoro vypitou kavu.
Maky,tak jak bylo v C.H?MY jsme nakonec nejeli a pracovali jsme doma,teda spis MM :grinning:
JInak hezhou nedeli vsem...
27. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
No vstávat!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Celou noc jsem prosmrkala :angry: :rolling_eyes: . Venku jsou jen 3°C :astonished: . A už mám umytý vlasy, heč :grinning: .
Jo, jsem vám včera nebonzla, že si Krejculína musela včera odpo užívat, bo Davídek byl u její ségry! Tak si beztak válela šunčičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .
27. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
ja zehlim a zehlimm a peru..jeste ze nemusim varit :wink:
27. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky ženy.

Včera totál nestíhačka ..... dneska jsem zde jen na otočku a valím spátky na barák ....pro Mikeška si pojedem až zítra ... prej je v pohodě, tak toho využiju.

Já hlavně chci pokoj jen pro mě pro Mirka a Mišiška ....ale to víte.

tak pa pááááá a užijte si nedělu .... možná se večer ukážu.
27. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Zdarec palec,

Zuzanico,ty bonzačko jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..hovno válela šunky,sem se od rána nezastavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ráno jsem vyrazila se ségrou a Davídkem do Svitav,tam jsme polítaly obchody,koupila jsem malýmu ve sportisimu soupravu na hory :sunglasses: ,krásnou :sunglasses: ,v takku mě košilku k sukni,bo žádnou nemám,v hypernově papání(je vidět,že jsem nakupovala hladová :grinning: )no a pak jsem ještě vybrali našim matrace v jysku.Odpo jsme se poflakovali po venku a jak švagr dodělal v 17hod sou práci,tak si vzal děcka a my jely se ségrou pro ty matrace.Pak jsem se stavila pro malýho a šli jsme domů bucat.

Dneska jsem dopo uklízela a stříhala Peggynu,pak jsem se napapali a měli jsem jet na výlet a pojedeme zase do pr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..asi pojedu sama bo co.Se nebudu nikoho doprošovat :pensive: .

Marky,jak se budete stěhovat "domů"..jako myslíš dolů ke tchánovi,ne?

Hele,2 pokoje dole asi nejsou,co? :sweat_smile:

Jdu za Davídkem na písek.Tož zatím čauvec.
27. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
no totok....jdu jen popřát dobrou noc.Samo,že jsme byli doma :angry: :angry: :pensive: .Jsme po večeři,jdeme hodit koupando a půjdeme zalehnout k telce.Dobrou noc.
27. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Ćao ženy.
Jsem doma ...stahaná jak kráva ... jdu ještě uklidit ... zítra si jedem pro Mišánka už se mooooc těším ...miláček můj milovanej.

Leni ... určo to bylo dolů a ne domů :dizzy_face:

Musíme mu ještě složit to křesílko ...svátek má sice v úterý, ale táta odjíždí až do pátku do Jihlavy, takže to oslavíme zítra a chtěla bych, aby ho už měl nachystané.
27. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
týý jo ... tu je mrtvo ... no nic ... jdeme dělat z tátem hajííí ...papáááááá
27. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Zdarec palec ve svátek!
Místo nosu mám kohoutek :confounded: , no hnus. Včera jak Sláva přišel z práce, tak jsem ho umluvila na Brno :wink:, tak jsme vyrazili. Chtěli jsme se stavit na Lipůvce na obídek, ale změnili jsme to na Formana u Krhova - na té benzínce. Jídlo super :dizzy_face: , ale strávili jsme tam hodinu a půl a jak mi teklo z nosu, tak už se mi do Brna nechtělo, tak jsme to vzali jen do Blanska a do Doubravice do zahradnictví.

Teď píšu od Slávy z práce, složilo mu auto v Portugalsku, tak se šel dívat po něčem pro něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Jinak nevím co budem dneska robiť.
Tak si užijte jeden z posledních sluníčkových dní :slight_smile: :sunglasses:.
28. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky ženy.
No tio je mi oučast :grinning:

Já jsem v BK .... Mirek dělá okno, mamka šla z Mikeškem do msta a já sedím u komplíku a je mi nějaká zima ...doufám, že na mě taky něco nevleze.

Zuzi .. u toho Formana jsme taky byli a je to tam ok ...ale na Formance na Lipůvce se brutálně zhoršily ...každej teď na něj nadává a já z Mirkem jsme tam taky měly hnus ...bléééééééééé ... a dřív jsme tam jezdily moooc rádi... ale teď už víme, že se tam nikdy nezastavíme ...já mám ráda NOVOU v Ráječku ... tam strašně ráda chodím na jídlo.
28. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Dobré dopoledne,

tak vás zdravím po velmi náročném víkendu Sobota pracovní, neděle chlastací :sunglasses:
Včera jsem vůbec neměla čas se ukázat, to byl děs běs :unamused: . V sobtou jsme vyrazili na Pivní pouť, s tím, že jen shlídnem ohňostroj a pojedem :grinning: :grinning: Nakonec jsme tam přijeli kolem půl 8, Tobouš se povozil na kolotoči, jeli jsme ještě s MM bratránkem Ondrou, jeho přítelkyně v pivovaru dělá, tak jsme dostali volňásky :wink: A zatáhla nás do zákulisí mrknout na Lucku Bílou, tak jsem od ní stála asi 2 metry :sweat_smile: :grinning: Ale super, jak ji moc nemusím, tak koncert byl super, Tobík seděl Ondrovi za krkem a skandovali spolu "Lucka, Lucka" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no bylo veselo :grinning: Ohňostroj byl úžasnej Tobi se sice trošku bál, že to bude bolet, ale pak už dobrý, no a poseděli jsme tam ještě do 11, kdy nám začal Tobouš usínat, tak jsme vyrazili domů :slight_smile: Táta byl rozjetej, že jsem ho z tama málem nedostala :angry: :angry: :angry: :grinning: A chtěl ještě někam vyrazit :angry: To jsem mu ale zatrhla, tak byl klid :grinning: :grinning: :grinning:

V neděli jsme si pospali asi do 9, do 10 se váleli v posteli, nasnídali jsme se a byli chvíli venku, já jsem nachystala nějaký jednohubky a upekla jsem ještě bábovku a odpolko už jsme seděli venku až asi do 11 do večera a pili a grilovali, no super :wink:

Vašek je bohužel už dneska v práci, takže jsme sami doma, tak přemýšlíme, co budem dělat, asi vyrazíme s pséčkem někam na prochajdu :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Vidím, že jsem o nic nepřišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Samý pracovní víkendíky :wink: Já si dneska válím šunkáče :wink: :wink: :wink:
28. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Jé Lucku Bílou závidím ...tu já můžu a hodně ...chtěkla jsem tam taky jet, ale jelikož jsme měli tu chlastycí akcičku na baráku, tak jsem měla smůlu.

Makouši ... jsem myslela, že chcete makat :confused:
28. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
makat? jako kdy? :confused: :confused: :confused: nechápu?
28. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
no v sobotu odpolko a v nedělu ....
28. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
V sobotu jsme dělali do 7 a včera průběžně do večera a máme pro zedníky hotovo :wink:
28. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
A co vy budete dneska dělat? Krom okna? :wink:
28. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
No u nás je to pořád stejné ... až pojedem z Bk ... tak se musíme stavit za bráchem v Rájci, jelikož chce udělat fasádu , tak se domluvit .. no a jak dojedem domů, tak Mirek zas valí na stavbu. Ještě teda musíme se stavit v Kauflu a večer bude malinká oslavička ... jelikož má Mišánek zítra sváteka táta nám odjíždí do Jihlavy, tak to s ním musíme oslavit ..křesílkos knížkou už na něj doma čeká, tak jsem zvědavá, jak se mu bude líbyt.
28. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Ty voe, zítra přijede kamion s cihlama, jsem zvědavá, jak to tu budu korigovat :grinning: :grinning: :grinning: Mám dělat velkýho šéfa :grinning: :grinning: :grinning:

Mic ono Mirek nám v tu sobotu hodně pomohl, takže se to za víkend v klidu všechno stihlo :wink:

Jé tak to budete mít super oslavičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hele Micino, ve středu po plavání byste tu mohli s Mikešem zůstat a mohli bychom se jít někam projít a třeba na obídek, co ty na to? :wink:
28. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.