• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já vím ...přemejšlela jsem nad tím .......jako jméno pro našeho bafuška.
28. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ale nééé ...Marka nechci ....přemejšlím nad Mikešem, ale bylo by mi to blkbé vůčo Mišiškovi ..

.... bych zapoměla ... poslední tejden je protivnej jak prdel ... zajímalo by mě .....co se děje.
28. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
kvo kvo kvo kvoooooo ...kde jako jste
28. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Já ty koně chci a nechci za ně dát majlant, potřebuju šetřit :unamused: :unamused: :unamused: asi si je kouím a prdím na menšiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prej já straším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jednou tě začne pálit a už nepřestane :grinning: :grinning: :grinning: to ju jako mělo uklidnit, jo? :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Mic, ale minule už mu byly vidět zoubky, jako měl to nateklý, jestli mu rostou, tak ho to chudáka asi dost bolí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: buď s ním trpělivá :wink:
28. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Hele ty kvo kvo kvo, nejde mi net, teda spí mi to vypadává a ještě vybírám fotky na vyvolání :wink:
28. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Já su ... proto ho dávám k babičce :grinning:
28. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Velkej víběr měly v BK ... na Dukle ... ta rákosníci zasr ... teda milovaní :sweat_smile:

jestly chceš ... tak pojedem na čučendu ...nebo do myšiny ... stejně budu mít co na práci když Mirouch jede do dža .......aháááááá
28. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Marky ...ale mu už se prořezávaj nejmíň 14 dní .... pořád tam rve packu.
28. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Do Brna jen tak určo nejedu, tam jedu příští pondělí ne, tak to spojíme :wink: zas tak na to nespěchám :wink:

To neva Mic, u někoho to trvá aj měsíc :unamused: tak vydražaj :wink:
28. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
To už je toho 5tého ...tak já pojedu teda s tebou ....a klukům domluvíme, že se jim prolejjzání obchodů mooooclíbí

nebo si je holt kup ...jkao já ...taky jsem ulítla na totál letních botách ....čekám každý den. že dojdou :grinning:
28. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
JJ, to už je právě v pondělí :wink: Na to se ještě domluvíme :wink:
No kluci budou muset být hodní, nic jinýho jim nezbyde, dostanou čiokoládičku a bude klídek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Však botičky uvidím, zas tak na ně nespěchám, objednala jsem si ale botasky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
počky ...ale to njsou 25 ... to asi není pro tebe, že :grinning: ....ale jsem se na ně taky dívala ...ale bála jsem se je objednat dopředu ...aby Mikešovi nebyli třeba na léto. ....ale schvaluju ...jsou boží ....Mrkay ...teď mě napadlo ..nebojíš se na tu plochou nohu : ...ty pumky jdou taky srát co se týče zdravotní boty.
28. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Asi bych měla jít nachystat tu kabelu ...... se mi tááák nechce
28. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jaký 25? To jsem házela boťáry, kdybyste někdo chtěl pro mimíse ne, ty joudo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ježiš co to kecáš? Na jakou plochou nohu? jaký pumpky, jsem z tebe mimo, asi si půjdu nalít víno, jinak to nepochopím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pumky ...jako pumy ...ale nali si ...já mám taky nalito :grinning: :grinning: :grinning: :cry:
28. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
no ty kecky, co jsi sem dávala link, tak byli 25 ne?
28. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Počkat ... už mi to zapálilo ... ty kecky jsi dával pro nas mrňavé .... ok ...ju, že ? ... jsou boží ...aůe nojím, aby nebyli na léto

ale jiné kecky jsem od tebe nezachytila :confused:
28. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
ty vole ...jdu se zabííít ... já se nedám číst ....ani já už se nepřečtu ...a to je fááákt mazec :frowning2:
28. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Nemám co, včera jsme večer všechny zásoby vyžrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kurňa :grinning:
28. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ten link s těma pumama jsem sem házela jen proto, kdyby jste je některá chtěla, ne pro Tobouše :grinning: Tobouš už má 26-27 :wink:
28. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dávala jsem jen kecky a pak link na ty koně ne? :wink: jinej ne :wink: Ještě se mi líbily ty dopoledne, coj sem házela, ty bílý, ale jsou bílý a to bych asi neuměla udržovat, měla bych je jako prase :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
Marky, ty koně jsou rozhodně hezčí ... těm bílím prolejzá šněrováním :pensive: kožíšek ... a znáš můj názor
28. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
Marky ...chceš tan kazoš ...budu ho zítra objednávat ...
28. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Já chci i ty bílý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo, ten kazeťák chci a pak ti pošlu n aúčet i prachy za tu knížku, jaksi jsem na to zapomněla :sweat_smile: a ty jsi mi to nepřipomněla :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: nebo to mám k narozeninám? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
Co máš k narozeninám???????

narozeniny tě nemusejj zajímat ...... ne ? ...jsme vymysleli bombošku pro tchýni ...kostkovej cukr ....dobrý ne?

Makouši, tak ten kazoš ti objednávám ...jen nemám šňůru, ale ta se prej dá koupit všude.
28. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
teď budu z jednou panínměnit quinny ZAPP za quinny BUZZ ... tak jsem fááákrt zvědavám, jak to dopadne.
28. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
život mi najednou příjde kyselí, máš šťávu ,ale nejsem všeselííííí .... citooon je booožžžíííí
28. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz
Tu knížku, ne voe? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi dneska jaksi mimo :grinning:

Jé kostkovej cukr miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak radši dvě balení prosím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.