• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
A ten kazoš je na beterky nebo jak? Hele a jak že nemá šňůru, není to krapet divný? :confused:
28. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz
Tobouš už chodí a říká "Citróne, fandíme ti" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem ho naučila :grinning:
28. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
No nic .. jdu se vykopat ... ...

Zabulo ....jak to že k nám chodíš ....na vývěstce jdeš vidět, že jsi zde každou chvilku ...to musí bavit, ...

jo a taky když se dívám na to ským se bavíš ...což pokud člověk vííí kam se podívat ... tak se bavíš z lidmi o kterých víš že umějí dát podpásovku, že :confused:
28. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
28. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz
Dobrou beruš :wink:
Nejdu se vakopat ...ale vykoupat :grinning:

Makoši ...tem kazoš je prej na baterky, ale jde k němu přikoupit šňůra co paní neprodáva .....
Ok, kazoš chci :wink:
28. zář 2009 ve 23:16  • Odpověz
ok ... tak ho zítra objednám ....má ještě nekdo zájem ?
28. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz
Makouši ... ty jdeš do pelechu .... chjo .... jdu hodit vodu na sebe ....
28. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz
ty jsi psala dobrou, já furt ještě dělám fota :wink:
28. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz
Ty vole ...já jsem jak po šŇUPACÍM TABÁKU ...KÉÉÉCHÁM JAK OSEL ...,.
29. zář 2009 v 00:16  • Odpověz
Jsem myslela, že jdeš spát, proto jsem psala dobrou :wink:
29. zář 2009 v 00:17  • Odpověz
nééé ...já jen dobyla baterky :grinning: ...ale jsem nalitá jak čole ....zabul ...bys nevěřila jaká je to bomba :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 00:18  • Odpověz
taťka už šel zničen do pelíšku ....chj ...uvidím ho až v pátek ...a to doufááám ....měly by jsme jít na los čochos ...Mikouši ...doufám, že v nědělu dorazíš za mnou na ten klokotoč .....
29. zář 2009 v 00:20  • Odpověz
tam mělo bejt Makouši :grinning:
29. zář 2009 v 00:20  • Odpověz
Mic v nedělu asi kolotoč nezvládnu, protože budem stěhovat, tož to fakt ne-e :confounded:
29. zář 2009 v 00:22  • Odpověz
Makouši ... nemám žádného odvážlivce, co půjde semnou ...Makýý ...síííímmmm
29. zář 2009 v 00:26  • Odpověz
Makouši ....jdu chrnět ... du se rozloučirt s tátem ... tak páááááááááááá
29. zář 2009 v 00:31  • Odpověz
Jenomže my to nemáme kdy jindy stěhovat víš, protože je Vašek celej týden pryč a já těžko odstěhuju skříně a gauč a postel, atd. takže asi fakt ne Mic, sice mě to mrzí, ale bohužel má toto tentokrát přednost :pensive: ale sama víš, jaký to je :confounded:

Tak dobrou, já tu ještě budu chvíli strašit, ještě ty fotky nemám hotový :wink:
29. zář 2009 v 01:28  • Odpověz
Tak fota mám hotový a odeslaný, tak jdu taky chrupat,

dobrou :wink:
29. zář 2009 ve 02:29  • Odpověz
Krásné dobré ráno....

to jsem jako dneska první jo?? Tak já vás jdu dočíst :grinning:
29. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Boooože, mě z tý vaší komunikace jednou šlahne :grinning:

ale koukám, že vcelku nic nového se nedělo....naštěstí...já si svatbu užila, fotky kdyžtak pošlu emailem, sem je dávat nebudu, za prvé jsem vypadala jako debil a za druhé je nemusí vidět každý, že... :grinning: a krom toho by mi je stejně smázli, bo nepatří na koně...tož tak...ale neměla jsem foťák, tak musím počkat až mi pošle fotky ségra, enbo mi je dá Míša....

tak měla bych jít něco dělat....pak se ozvu...páááááááá
29. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj!
Mám jakýsi problémy s přihlášením, tak se mě nelekněte.
Včera jsme si užili fajn den, byli jsme se Slávou v kině na Jánošíkovi, za to dneska mám náladu pod psa. Tak tu moc nebudu.
29. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Zdar ženy .

Už mám doma tu Nextíkovou chlupatku a je ještě lepší než na fotkách ...je božííííí.

Zuzi ...jak byl ten Jánošík ?
29. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Jééé ... teď volal Mirek ......bude asi jezdit každej den domů ... je to jen 100km :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Mic, to máš fajn, že Mirek bude jezdit dom :dizzy_face: . Jánošík byl moc pěknej - něco mezi filmem Máj a Bathory :slight_smile:
Jani, pošli mi fotky, prosím :wink: .

Říkala jsem si, že bysme mohly zas udělat nějakej srazík, dlouho jsme nebyly u Kryštůfka, co? :wink:
29. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahooj holky hlásí se Vaše ztracená ovečka, byla jsem bez PC (je tak trochu (ne)firemní) ale už je zpět...

Vidím že se máte všichni k světu a srazíkujete o 106 :wink:

u nás celkem nic nového Kubíkovi teď roste 6 zub takže je to občas takový malý protiva, ale opravdu jen občas...už krásně sedíme, ale to lezení zatím nic...jen jako ráček dozadu to je tak vše...má už dlouhý háro...

no doufala jsem že se rozepíšu ale asi až za chvilku kvílí mi tu v postýlce a nevím jestli usne nebo ne...

Ráno jsem umývala okna a jsem na ně celkem dost naštvaná..na to že je máme 5 let tak nám začalo steřet takový to těsnení který je zepředu kolem té bronzové části, je to jen u dřevěných...pak mi občas upadlo nějaký kulatý těsnění u vrchu taková malá gumička, tak jsem ji tam zase nasadilo...no jsem z toho dost smutná...takový drahý to bylo a pořád jsou na tom nějaký mouchy...

Jinak pokud by to šlo a domluvila bych to doma, víte jak to myslíte, tak bych udělala klidně srazík i u nás, ale u nás je to takový skromný ne tak hezký jako v těch Vašich pěkných novostavbách...takže se stačí jen domluvit..

Mic a Marky valí na stavbách o 106 jak jsem četla, tak ať to jde jen od ruky...

jak ho uspím tak se ozvu
29. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
mělo tam být jak to myslím.... :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak pokud by to šlo a domluvila bych to doma, víte jak to myslím, tak bych udělala klidně srazík i u nás, ale u nás je to takový skromný ne tak hezký jako v těch Vašich pěkných novostavbách...takže se stačí jen domluvit..
29. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jéé ...ahoj Luci ..no že se taky ukážeš ...už bylo na čase :grinning:

No právě že žádnej srazík už dlooooouhooo nebyl.

Jani ... taky chci vidět los fotos.

Zuzi ...jé třo muselo bejt pěkný ...asi překecám Mirouše :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Srazík může bejt klidně i unás ...aspoň nám nebudou zdrhat děti :grinning:
29. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.