• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Nazdar Luc, to je dost, že se ukážeš :grinning:
ženy, foto bude, jen co mi někdo nějaký dá :grinning: zatím jsem nic neviděla, tak vydržajte a fotky z dovči budou až se mi je podaří dostat z PC :grinning: :grinning: a stejně vám je z domu nevložím, bo nám nefakčí net, Martin zatepluje okno, takže máme odpojenou anténu ale myslím, že ten nebude fungovat ani když bude zapnutá :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
maxim. to můžem udělat tak že bych udělala doma jídlo a baštu co mám namyšlenou a někde se sešli...protože u nás není nikdy jistý jak to bude...ale nechci pořád zneužívat vaši pohostinnost, takže opravud jídlo, pití atd. bych zajistila.... :wink:
29. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Luci, ahooooj! :slight_smile:

Tak napište kdo jak můžete, ohledně srazíku, já krom čtvrtečního dopoledne můžu kedykolvek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .

Jani, jak se zatepluje okno? :confused:
29. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Zuz, jako kolem okna, nevím, jak to nazvat, to co máme přistavený, není to vyloženě vykíř a Martin tomu říká přístěnek, ale to podle mého taky není....prostě to okolo okna a víš jak se zatepluje okno?? Zalepíš ho izolační pěnou :grinning: taky se na to chystám, bo nám oknem táhne jako sfiňa...ale pak ho budu mýt jenom vapkou z venku :grinning:
29. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
NO jo, jenže vy se zase budete srážet od rána, co?? To já nebudu moct...já můžu až odpoledne a to nejdřív od půl čtvrté a pořád nemám auto, takže bych musela k Mic nějak dojet busem a zpátky nevím asi taky.... :pensive:
29. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já zas krom středečníhi dopoledne :grinning: ... Makjouš zas nemůže ve čtvrtek odpoledne kuli angličtině ... takže čtvrtek škrtáme uplně.
No a co kyby jste k nám ve středu přijely na 11: to už budu doma ...Lucku bych mohla naložit cestou a pak by ju někdo zas odvezl :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Aháááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tak už začínáte polehoučku s nějakou tou rekonstrukcí?
29. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Mic, myslíš už zítra?
29. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Asi už dneska zatopíme v krbu anebo se přiobleču = vytáhnu dlouhý nohavice a mikinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Teď jsem zbouchla celý! polomáčený sušenky a k tomu jsem si udělala kafe, tak mám hned lepší náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
29. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
A já nemůžu čtvrtek odpoledne a pátek to se mi vrací mužík, takže to nechám kompletně na Vás...

Mic počkej ale středa už je zítra??? nebo ta příští??
29. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Holky , je mi jedno zda už zítra ... ale asi nebude moct makel ...má tam řemeslníky ... ale to nevím .... ale mě je to šumák
29. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Zuzi ... skus napsat adminovi, zda neví proč se tam nemůžeš dostat ....
29. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
No já jen že bych musela sjet do bozaku to nakoupit prtože u nás v jednotě nic nemají...musím do albertu nebo lídlu

A příští týden Marky může?? nebo už je tam teˇbude mít každý den ty řemeslníky??
29. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jani ... vždyt spátky už by tě mohla hodit Makel jak pojede na Boskovky ... akorát by to vzala přes Kunsdorf ....
29. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
to já nevím ....ale vím že ve středu jí nastupujou.
29. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mic, já jsem si včera inteligentně změnila heslo u Slávy v práci a teď mi nejde se přihlásit ani pod starým ani pod novým :angry: :rolling_eyes: .
29. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tak jim napiš ...oni ti pomůžou.
29. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Máš tam fotky ... takže je to škoda.
29. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Už jsem tam psala včera a oni mi poslali starý heslo :unamused: .
Ale to je jedno, ne? :wink:
29. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
:grinning: a taky božííí pasovku :grinning:
Akorát si tam dám jinou fotku, tato se mi nelíbí. :zipper_mouth:
jééé já si dala 5900 :grinning:
29. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tý brďo mně je zima, mám úplně ledový prsty :rolling_eyes: .
29. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Mic, co říkal Mikeš na křesílko? :dizzy_face:
Holky taky vám blbne kůň mě to trvá snad 10 minut než se mi načte stránka... :angry:
pasovka ....gutovááááá :grinning:

já už mám taky puštěnou v kuchyni podlahovku ....do koupelny ještě chvilku počkám :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Luc, mně jede v pohodě :wink: .
29. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Zítra bysme měli mít hotový fotky od Anny, ale stavím se pro ně ve čvrtek po plavču :wink: .
Jo! Samo, že jsme prošvilhi tu akci u Happy fota :angry: :confounded: :rolling_eyes: .
29. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
cože ti jede v pohodě?

Zuzi ... v křesílku zatím sedět nechce ... tak hovidíme :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Lůca se ptala na koňa, jsem psala, že mě jede :grinning: .
29. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.