• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jééé pak sem fotky hned prdni ...řekla jsi si o CD ?
29. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
NA křeslíko si zvykne :wink: , až bude čučet na pohádky :slight_smile: .
29. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahááááá

musím jit zabalit balíčky a jak e Mišmaš vzbudí tak tradá na poštu.
29. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Malej je vzhůru šupnu ho mamce a musím si pověsit záclony, právě jsem si je vyprala.

Jo a ještě mi ke všemu odešel včera vysavač :angry: :angry: :angry: :angry: , máme ho pár let Electrolux ergospace jsem vysávala a najednou jako když vylítnou pojistky a už nejel...nevím kam to dát paní mi poradila opravnu v Blansku naproti radnici...
No právě, že neřekla, tak jsem dneska přemýšlela, jestli so bude s CD, nebo jak :unamused: .

Dneska jsme Nellince koupili DVD Ferdu mravence a hnus, on to ani není ten kreslenej, ale jako loutkovej - no 3D :confounded: . A Nellouše to neba :rolling_eyes: .
já nemůžu v pátek, mám do pěti, ale jestli myslíte tuhle středu, tak to nebudu mít faro káru stopro....tak uvidíme, leda, že by jela Lenča po práci a vzala mě s sebou, ještě ji pisnu....

Zuz ne s rekonstrukcí ne, bo Martin řekl, že na to nabouchá nejlevnější palubky, bo jestli to budeme opravovat, tak to zbourá a doděláme střechu a udělá se asi střešní okno :grinning: fakt tama dost táhne, ale zase je v ložnice dost světla, tak uvidíme, jak to bude....
29. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Luci ...jo, jo ...dej to tam ....nechávaly jsme tam sparavovat i profi vysavače, když jsem dělala u Himmra .....kořínek se jmenuje Tatíček :grinning:
29. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Já nevím, kde opravují vysavače :unamused: . Ale nám přestal jít vypínač u vysavače, až po nějaké době - asi po 2 měsících jsem ho omylem zmáčkla ten vypínač a už zase fungoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
29. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
zuzi tak třeba ti tovypálí na místě to je otázka chvilky těch pár fotek...oni si to prý schovávají a za CD myslím chtějí taky 50,- kč...tak se tam zkus pak zeptat...

My se tam taky chystáme asi jen já s malým...už krásně sedí...a mám nové číro tak toho musím využít než budu vypadat jak ichtyl....
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Zuzi .... to CD si musíš objednat a připlatit ....ale stačí, když jim tam dneska zavoláš a oni tii to nachystaj
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jani a už jste se nějako domluvili - jestli rekonstrukci nebo něco jinýho? A co babičky, jak jsou na tom?

Mic, kde vy máte poštu? V Křetíně?
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Na počkání mi to neudělala ....
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Zuzi ...jo,jo ...ve Křetíně
29. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
No jo Mic, jenže kdyby zpátky vezla Maky Lucku s Kubíkem, tak nevím jestli se dozadu vlezu :pensive: holt mám tu prdelku krapet větší :grinning:

Já si jdu taky k Anně pro fotky ze svatby...z naší svatby :grinning: nemám je totiž na CD, tak jsem využila toho, že jsem na svatbě v sobotu mluvila s fotografkou, tak mi říkala, že není problém a mám se tam zastavit, tak tam musím vlítnout...

Jo a ženy, kde si necháváte vyvolávat fotky? Já mám nachystaný DVD s fotkama a nevím kam to dát vyvolat....
29. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Mic ty to tam znáš je to vlastně v tom dvoře, jak je pánské kadeřnický dřív tam byla kancl technika a víno a teď je tam prý opravář teda jestli je to tam co myslím...má to prostě být v tom dvoře, nemyslím elastru ta je do ulice ...
Takže zase hunoucí procházka? :wink:
Tak tam asi radějš zavoláme, ať to máme s CD :wink: , fotek bude jen pár - asi 6.
My taky nemáme fotky ze svajby na CD :angry: . A už se ho asi ani nedočkáme, přeci jen už je to 5 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Zuzi ...pokud to máš u Anny ...tak ona to schovává ...se jí zeptej.

Zuzi ..dneska na to prdím ..je tam kosa ..pojedu autem.

Luci, nevím co tam bylo ... ae je to v tom podchodu ...jsou tam teda 2 ....ale je to ten za elastrou a těma auto doplňkama ..... mezi těma obchůdkama můžeš dozadu i projít dveřma.

Jani ... to se prosímtě mezi sedajdy vejdeš ... nebo Lůca ...s Kamškou s Kuřima tak jezdíme často ...sedí tam teda ona :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Nebo se na tu poštu vys ...a pojedu až zítra před plavčem ...fááákt s emi tam nechce.
29. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Lenochu!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Nellouška už je vzhůru, tak jestli nebude pršákovat, tak se vypravíme v 15:30 MM naproti a asi to protáhnem do stavebnin, musíme se mrknout na stříšky na to falešný bednění.
29. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Zuzi a tu zeď teda už máte hotovou ?

Přiznávám ...dneska jsem fakt lenoch
29. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ty jo ...od rána peru ....šňůry doma u venku plný ...jen jsem zvědavá . kam přestěhuju ty věci z venkovních šňůr, jelikož to vůbec neschne.
29. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak, jestli pereš, tak nejseš lenoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , já jsem se k žádne činnosti dneska nepřinutila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jo vlastně, byly jsme nakoupit :grinning: , ale jináč ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jinak ta zídka je už skoro hotová, jen teda musí Sláva namíchat cca kýbl betonu a dat to tam, kde to posledně nevyšlo, ale to už je brknačka :slight_smile: :sunglasses: .
29. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
....jsem magor ...jsem tam hodila ještě jednu pračku ....ale kam ji pověsím ?
29. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Zuzi ...no vidíš, jak jste šikovní :grinning: ... jste udělaly zase kus práce.
29. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Jojo, to byl hlavní plán na letošek, udělat plot, tak jsme to zvládli :slight_smile: . Ale brala bych, kdyby bylo ještě dlouho hezky sluníčkově a mohli jsme srovnávat terén :wink: :dizzy_face: .
29. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Jsem zvědavá, zda se Mikeš ještě letos vejde do fusaku ... je do 3 letech ....ale nějak se mi ta délka nezdá.
29. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
hm ....Zuzi ...ale mám pocit, že už nám zima ťuká na dveře.
29. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.