• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já už jsem fusak po letošní zimě schovala, máme jeden na sáňky, ale pochybuju, že tam Nellda vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Kočár už teď bráváme vyjímečně, většinou taháme motorku a skončí to tak, že při cestě zpátky mě Nellda přemlouvá, ať ju chovám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dá se ukecat, takže ju táhnu za ruku a ve druhé ruce táhnu motorku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
29. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
TAky mám ten pocit ze zimy jedné hnusné :frowning2: :rolling_eyes: , já ju ještě nechcuuuuuuuuuuuu :zipper_mouth: .
29. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Zuzi ...co jste měli za fusak ...já mám ten od Emitexu.
29. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Měli jsme obyč a na sáňky máme beránka po mně a po ségrách :slight_smile: .
29. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdem se oblíct a valíme ven, snad nezmoknem :confounded: .
29. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Mikeš už je taky pěkně dlouho vzhůru ...styvěly jsme si z lega ... teď zde mám hromadu prádla a přemejšlím kam to rozvěsit.
29. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
ty jo .... jsem jakási domlácená ...se mi nic nechce ...musela jsem si udělat káááávu ...bolí mě škopek ato mám dnes v plánu vyžehlit ty haldy toho prádla.
29. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
obré odpoledne,

tak jsem si zase v klidu sedla a pustila si noťas Dopolko jsem vyřizovala nějaký věci kolem baráku, konečně jsem si došla do školky pro papíry, ty voe budem platit 900,- měsíčně no masakr teď teda jenom 360, ale těch 900,- od ledna. Jako to je stejně drsný No nic, domluvila jsem se s paní zástupkyní, že už v listopadu může Tobi do školky, takže asi poslední týden v listopadu bude chodit denně, prej může na celý den, tak uvidíme, první den ho asi dám na půl dne a pak už ho dám na celej, prej tam matky dávaj děti rovnou na celej den No uvidíme, jak to bude snášet

Taky volal kamioňák, že to dneska s cihlama nestihne, protože je pozdě naložil, že přijede zítra dopoledne, tak jsem zvědavá :wink:
29. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
No tady to po obídku jelo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Já jsem si na chvíli lehla a šup, byla z toho hodinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tobik je dneska celej den dole s dědou, se mu nedivím, je tu zima, nahoře, takže se drží dole, navíc děda si dole montuje nový skříně, takže mu vehementně pomáhá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, angličtinu mám změněnou na středu na 17hod, takže já nemůžu ve středu, tak jedině v ten čtvrtek, třeba po Zuz plavání :wink:
29. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Ale zítra příjdou ti zedňáli, tak to nemůžu a dneska se mi ozvala švagrová, že by potřebovala ještě tento týden některej den hlídat, zítra se mi to nehodí, v pátek jedem do Lipasu, takže tam asi ve čtvrtek pojedu :wink: Takže tento týden já fakt nemůžu.

A navíc, aby mohla i Janča, já bych skákla ke Kryštůfkovi, dala bych to třeba na odpoledne a je to :wink: nebo si můžem sednou na Modrou věž nahoru, dovnitř ne? I když tam jsou schody, pro Mikeše nic moc :unamused:
29. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Jé takže, středa je zabitá, no my máme plavčo od 9:30 do 10:00.

Tady začíná poprchávat, tak nám to vyšlo dom taktak. :wink:
29. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Taky jsem pro Kryštůfka nebo někde v Bosk. :wink: , abysme nezapomněli jak vypadá Janča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
29. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
My jsme dneska tak zdechlí, že jsme ani venku nebyli :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Já teda dopoledne byla něco povyřizovat, ale to jsem se přesouvala autem, musela jsem být brzo doma :wink: Ale i tak, to počasí je na pikaču :rolling_eyes:
29. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
Sláva šel trhat jabka, ale nevíme, kam je dáme :unamused: .
Přemýšlím, co z nich urobit, asi spáchám jablečnej dort. Jen se mi nechce je okrajovat a vykrajovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
29. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
To školkovný je teda maso :confounded: , vůbec nevím, kolik to dělá tady u nás :unamused: .
29. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Já su taky dneska chciploň :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nelliša furt somruje, že chce pustit krťoucha, už jel dneska aspoň 2x :pensive: .
29. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Ty jo 900 za školku ... tak to je mazec.

Marky ... na tu věž nemá pro mě vůbec cenu chodit ... steně bych pořád byla někde v trapu za Mikešem ... to spíš ten Kryštůfek , .... a zatarasíme to židlema :grinning:
29. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Ale jestli to bude ve čtvrtek, tak se budem muset domluvit na sraz dopo a protáhnout ho až do večera bo se mi nebude chtít jet 2x do Bosk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Venku je tma jak v riti, obávám se, že podzim je tu :frowning2: :confounded: :rolling_eyes: .
29. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Zuzi to podrť celý a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No jo, školkovný je maso, ale dobrá příprava na školu, protože to se teprv po.....m :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale co, jednou jsme si ty děti udělaly, tak se nedá nic dělat :wink:

Jenom u Kryštůfka nás v 6 vyhodí, proto to říkám :unamused:
29. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Zuzi ... já klidně souhlasím, ale musely by jsme jít i někam jinakm ...Mikeš by se tam nudil ... buď na prochjdu ... taky na obídos a nebo MC.
29. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Nemám ráda ten jadřinec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , jinak bych se s tím nesáčkovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mic, to je jasný, vždyť bysme tam umřely hlady bejt tam celej den :grinning: .
29. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Můžeme jít na tu procházku, třeba na hrad, ať se zahřejem a pak na chvíli do parku ke skleníku a pak zaplujem na kafe ke Kryštofovi :wink:
29. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Zuzi a já jsem tu u Happy fota stihla, proto jsem tu seděla tak dlouho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo, ale skoro 500fotek jsem nasbírala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to jich mám tak 3x tolik v PC :confounded: ale musela jsem něco nechat udělat i pro babičky a tak :wink:
29. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Ale ten jabkovej dort s piškotama asi taky udělám, jabka ještě posbíraný teda nemám, furt jsem se k tomu neodhodlala, ale naše jsou ještě polo kyselý, teda z toho jednoho stromu :confounded: Tak se mi do nich nechce :pensive: a navíc jich je letos 80% napíchanejch nebo zhnilejch přímo na stromě :confounded:
29. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Ani mi o té akci nemluv!!!! :angry: Možná si budete myslet, že jsem debil, ale zapomněla jsem jak se vypaluje CD, tak jsem to říkala SLávovi asi 5x, jestli mi to nevypálí bo jsem nachystala tu fotoknihu a pak fotky z Bulhar. No a milej Sláva na to zapomněl a vybod se na mě a já si na to vzpomněla v sobotu. :rolling_eyes: :zipper_mouth:
29. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Letos ty jabka stojej za prd, taky jich máme strašně moc napíchanejch a nahnilejch :rolling_eyes: .
A čekám až mi je Sláva posbírá bo jel k jejicho s policema na zkrácení a zpátky by měl dovízt nějaký dřevo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Zuzi, ale ta akce platí do dneška :confused: tak to pošli přes net ne?
29. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
No právě, že se to muselo hodit do té obálky :rolling_eyes: .
29. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Kdybys to dneska poslala, ještě by to určitě uznali, dle razítka z pošty, ale teď už je pozdě :confounded: škoda :confounded:

no vidíš, dřevo bude :wink:
29. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.