• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak doufám, že snad to bude na autě jenom prkotina a bude ti sloužit dál :wink: .
A pračka, hlavně že ti pere :grinning: .
1. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Snad jo, jinak su v perdelce :angry: :angry: :angry: Bych asi musela Vaška pumpnout o jiný :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Zuzi správně, bydlíte krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Věř, že bydlet jako já, si to ještě rozmyslíš :wink:
1. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ru furt hřmí a něco se chystá, ale furt nic, tož jsem zvědavá :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
1. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Už se to černo žene na nás :angry: , od Boskovic :angry: .
1. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jsem vykoukla z okna, co se jako děje a tam se brutááááááálně blýská, bylo to ale krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Jo a minulej týden jsem viděla na Discavery dobrej dokument, právě o bleskách a víte, že to co vidíme, blesk, jde vlastně od země nahoru a ne z nebe dolů :confused: :confused: :confused: no čuměla jsem jak puk, jak to tam natáčeli :sweat_smile: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jsem Slávovi říkala, ať řekne šéfovi, že dopo bude doma makat a odpo půjde do práce, aby aspoň něco venku udělal :wink: . ale bohužel to tak nejde. :unamused: .
1. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Fakt? Ty jo, ale to co bylo tady jde spíš na Blansko, sune se to furt směrem tam a ne k vám :confused: :confused: :confused: :confused:
1. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jak to, že od země nahoru? :confused: Jsem myslela, že naopak, že to je ten výboj, tak to jde od mraků :confused: :fearful: .
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to si mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No právě, ten výboj vůbec nejde vidět, nebo je to pro člověka nemožný, aby to viděl a ty vidíš jen ten zpětnej chod, jak to už valí ze země zpět :wink: bylo to tam i úplně zpomaleně a fakt :confused: :confused: :confused: byl to fakt dobrej dokument, borec se snažil zachytit kulovej blesk, což prej na dnešní moderní techniku nejde a tak si vytvořil něco vlastního a byl první na světě, co to zvládl :wink:
1. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Makry, ty jsi chtěla pro Tobiška zvýšenou postel? Dneska nám přišel leták Aska a mají ju tam slevněnou.
1. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
O těch blescích je to zaujímavé :dizzy_face: .
No nic Nellouš je vzhůru, venku černo jak v řiti, tak nevím co budem dělat :angry: . Za chvilku dorazí naši, tak jdem důle.
1. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jo chtěla, ale asi bych ji chtěla z masivu :wink: furt uvažujem, že ji necháme udělat, ale teď na ni není místo, bude muset holt počkat. A ten leták je kterej? :confused: :confused: :confused: :confused:
1. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
No na netu jsem ho nenašla :angry: , tak ti ho v pátek ukážu, jen si to připomeň.
1. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
To tchán furt na takovýhle věci kouká, tak to sem tam chytnu a koukám s ním :wink:

Tak si užijte odpoledne, já taky nevím, co budem dělat :angry: :angry: :confounded:
1. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Snad si vzpomenu :wink: Třeba ještě příjde i k nám :wink:
1. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
než jsem to dočetla,tak jsem zapoměla jestli po mě někdo něco nechtěl,jo už vím.Zuzi loni jsme dopláceli za plyn desítku a tak nám zvedli zálohu a vrací nam sedm,to je fajn.
1. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
tady taky hřmí,a pořád vypínají elektriku,už mě to točí.
1. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Marky jasný na ten pátek se domluvíme.
1. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
No a už je to pryč :angry: :angry: :angry: :angry: Ale zůstalo chladno, tož Tobikovi zase ten bazén nenapustím :rolling_eyes:

Jani v poho, bych jela k tobě třeba busem, aby si se přes Boskovice nemusela vracet :wink:
1. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jsem tu :sunglasses: , sice k.o. :unamused: bo jsem sekala zahrada a v tom vedru to byl pěknej hnus - jsem byla spocená až na ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Drahoušci jsou ve vaně, jen doufám, že Nelldě nebude špatně - splácala tunu hrášku, malin, ostružin, třešní a angreštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A tchánovic babi přišla s tím, že si Nellinku vezmou od pondělí až do pátku :astonished: :confused: :fearful: :confused: :astonished: . Tož jsem zvědavá, jestli to klapne a jak to dopadne :grinning: .
1. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
A nechtějí i Tobeše? :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Já musím dneska žehlit a furt se k tomu ne a ne dokopat :confounded: :confounded: :confounded:

Holky od půl 9 je na Film+ film Bobule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Hmmm, tak Film+ nechytáme :unamused: .
1. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Já už koukám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to na satelitu, máte ho? :confused:
1. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
No tady to dneska žije teda :unamused:
1. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Máme leda kulový :angry:
1. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kde sou všici????
1. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdu spát, dobrou :sunglasses:
1. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.