• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No to jsme se právě se Slávou dohadovali, měli jsme strach, aby nepočítali jen to, co tam do dneška dojde :rolling_eyes: , no tak snad příště :unamused: .
29. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Jo, dřevo :angry: , dovezl pár kousků břízy :confounded: .
29. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Mají to napsaný v podmínkách :wink: Ale určo zase bude akce, mají je skoro furt :wink:

Tak po kouskách ne? Třeba zase doveze, nebo nedostane už nic? :confused:
29. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
No má "slíbený" víc dřeva, ale známe svoje lidi :rolling_eyes: :pensive: .

Tak to jsme pěkný trubky, že jsme si ty podmínky nepřečetli :unamused: , tak příště :grinning: .
29. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Já vozím fotky do bk ... do fotostáru ... nad 300 za velikost 10 platím 1,90
29. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdem důle, SLáva je doma, jabka mám v kuchyni, tak se vrhnu na ten dortes :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teda nevím, proč se to jmenuje dort, když to má do něj tááááááááááák daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
29. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
A néééééé, že si dáte 6.000! :angry:
29. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Když si k tomu ale připošteš tu cestu, tak to je už leší si je objednat z HF, když je maj za 1,95 a pošleš to mejlem :wink:
29. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z vycházky, je tam už pěkná kosa, malej protivnej jak sviňa nechtěl mít na sobě deku a když tam je nánožník tak to taky rve tak asi budem bývat doma, ale spíš je to tím, že se mu teď mění nějak spaní a naposledy spal po obědě a od té doby nic, takže to bylo podle mě z toho a taky mu leze ten zub..

Jinak miminka jdou u nás do finále ještě asi dvě nebo tři miminka a je to uzavřená a je to letos nejhojnější ročník + konec 2008, kamoška teď měla termín v sobotu tak jsem zvědavá kdy se jí to rozjede...a druhá kamoška má termín na konci října, nechávají nás v překvapení co to bude...

Jdeme koupat pak se ozvu....
29. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj,

vsechny zdravim,hlavne Lucu,jsme tu na ni dlouho netrefila.
JA vas rano docitala a nez jsem stihla pisnout,tak mi vyflusl net :angry:
PAk jsme sli prochajdou nakoupit do V.O a pul dne v haji.
TAk a ted jsme chtela neco pisnout a vim prd... :confused:
29. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
TAk ta skolka je teda sila,kdo ma treba tri deti!!!
Mic-malej uz ti nevleze do fusaku?JA mam taky emitex a doufam,ze ji tam jeste dam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na sane mam zateplenej nanoznik.je to vlaste jak fusak i s kapuci z kocarku,co mam golfky do auta,je super.
29. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
mě to tím mejlem strašně trvá a je jasný, že tam nejedu jen kuli fotkám ...vždycky to spojím z cestou d Bk ...nebo mi to tam dává taťka, když jede do kanclu.
29. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Jity... no s tím fusakem nevím ..... ještě jsem to neskoušela ..... ale doufám, že se tam vejde.
29. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Jé a zapomněla jsem Michálkovi vše nej k dnešnímu svátku, hlavně pohodovou mamku a taťku.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
No jo ty vado, já jsem ouplně zapomněla :astonished: :pensive: .
29. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Takže milej suprovej MIŠÁNKU k tvému dnešnímu svátku Ti přejeme jen to nejlepší, hodně zdravíčka a spoustu lumpáren, ať má z tebe mamka i taťka radost. :dizzy_face: :sunglasses:
29. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Luc, nová hezká fotečka s Kubíkem :dizzy_face: . Nellinka když vidí nějaký mimčo, tak říká, že je to Kubík :grinning: .
29. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
6tisíc? to jsem tu akorát a včas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
29. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Kdepak je Micouš?
Já už mám užofku, tak pokukuju :grinning: .
29. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Michálkovi taky všechno nejlepší, jsem taky málem zapomněla, broučkovi :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jsem se pěkně přecpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem si udělala na cibulce opraženou klobásu a volský oko :grinning: :dizzy_face: .
29. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Úžofku sleduju za zádama :wink:
29. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Micouš netuším, ale třeba jí přijel táta, tak si šla zajezdit :grinning:
29. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
TYto trojčátka jsou tááák boží :sunglasses: :
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3322015&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Už jsme se o nich jednou bavily, jsou úplně super, ale ten záhul s něma :fearful: .
29. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ty jo, já jsem ještě nevečeřela a ani nemám na nic chuť, zas mě to přepadne za hodinu :rolling_eyes:

JO a vkládat na MMB dneska nebudu protože jsem zhnilá a fakt se mi dneska nechce, tak až zítra :wink:
29. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Micouš a dobrovolně, jo?! Blázníš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . by mě zajímalo, co bude dělat od toho ledna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .
29. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Já su taky shniloň, kdyby nebylo PC, tak bych toho tolik zvládla, si myslím, teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale já se vždycky rozsedím ráno u PC a pak se mi nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
29. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Nějako se mi to seká :confounded: .
Taky se mi líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tož ona to plánuje, že bude jeden styk a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.