• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
29. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jéééééééééé já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ty voe Marketico jedna :angry: a jdu si lehnout, abys věděla a vypínám PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já se tu rozsedím někdy aj celej den, jako třeba dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak dobrou noc teda :sunglasses:
29. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
No však já jsem psala, že ráno se rozsedím a to je jasný, že pak v tom pokračuju, to je fakt droga :unamused: .
29. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tož dobrou :slight_smile: .
29. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tak dobrou teda :wink:
29. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jsem tu ...ale čučím na žůžovku.

Zuzi ...včera to bylo taky dobrovolně :grinning:

marky, jdem zítra na ten los obídos ?
29. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Prdím na žehlení ... se m vůbec nechce ... třeba to zvládnu zítra.

Holky ...mám ksicht jak puboš .... ty jo ...nykdy jsem žádný beďochy neměla ... a ted ..... hrůůůza
29. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
jako kde jste? ....makouši ?
29. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jsem si dneska udělala válecí večír, prdím na net, se tu krčím každej den jak dežo :unamused: Tak jsem v klidu shlídla Pohreicha, no super jako vždy :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už dlouho nepoužil kruciprdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic zítra to asi budu muset odpískat, protože to absolutně nebudu stíhat, nevím kdy přijede ten kamion a nikdo kromě mě nebude doma, tcháník jde na kontrolu a tatík můj asi přijede až odpoledne, založit to tady, takže fakt nevím, jak to bude. Bohužel, ale jestli ti to výjde, stav se na kafí :wink: aspoň tu omrkneš ten náš bordýlek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Marky ... frknu do to ho Alpinu a pak uvidím jak na tom bude Mikeš ...kdyžtak se ozvu,ju ....co máš dobrýho k obědu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Tak dobrou a kdyby něco Mic, písej mi na mobil, už vypínám noťas :wink:

Dobrou všem :wink:
Makouši dobrou
No nic ...jdu se vyčáchnout a hajííí ... tak pa pááááá
30. zář 2009 v 00:22  • Odpověz
Vzbudil mě Slávův mobil v 6:30, uáááááááááááááááááááá :cry: :pensive: :rolling_eyes: a já bych ještě spala :zipper_mouth: .
30. zář 2009 v 07:07  • Odpověz
Nellda už kouká na Ferdu a venku chcandí :confounded: .
30. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Máme cihlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Óóóóóóóóóó, vy se máte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: .
30. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
A jakýpak máte cihly? Klasika - červený nebo nějakej ytong atd.?
30. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Máme ty široký červený Wienerbergr Porotherm :wink:

Jásu tak ščastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Tak z těchto máme taky baráček :wink: :dizzy_face: .
Moc ti přeju tu radost :slight_smile: .
30. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Jinak dobré ráno,

i když je deštivé, ale já su fakt ščastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem ráda, že už tu konečně jsou a my budem začínat. Je tu mooooooooooooooooc sympatickej klučina, první jsem myslela, že je to zedňálo, ale měl rifle a černej uplej svetr, nagelovanou hlavu, fakt kus :grinning: ale bude dělat dozora :wink: Tož se s ním asi ještě potkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Dneska budu sedět doma, budou mě prý potřebovat, tak tu asi budu, ven se stejně nedá jít, když chcandí, ale Tobiášek si hraje s autíčkama, tak po obídku asi vymyslíme nějakou zábavu, až ho to nebude s autama bavit :wink:
30. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Nellda zas somrovala Ferdu, ale ukecala jsem ju na to, ať si jde uklidit do pokojíčku :grinning: . Zatím si hraje, už mi donesla strůdlík, co upekla, tak jsem si ještě poručila čajík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
30. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Tak Sláva volal k Anně ať nám nachystají i CD a prej si máme připravit 850Kč :fearful: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Počítala jsem tak do 500Kč, snad to bude stát za to :wink: .
30. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Díky Zuzi, já jsu fakt nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prostě už vidím, že se to začlo hýbat a že to trošku jede a mám mega moooooooooooc velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to budemem mít skoro stejnej domeček, když ho máme ze stejnejch cihel :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
A dělá se mi opar :confounded: :confounded: . Chjo.
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
A Micini mají taky domeček z červenejch cihel :wink: .

Jste dobří, že ste se do té rekontrukce už pustili :slight_smile: .
30. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Prej uklízí, to je hustý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TO by mi na to Tobeš neskočil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

850?? Ty voe, za 6 fotek a CD jo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: no ty voe, to je pálka jako prase :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
30. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.