• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
2 fotky máme zvětšený, 1 retušovanou a ostatní jsou taky větší formát, myslím 13x18. Prej jenom za to, že fotí chcou 150,-Kč. :fearful:
30. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak to je stejně masakr, ale snad to bude stát za to :dizzy_face: Já bych potřebovala retušovat všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
No už teď mám hrůzu, že budu vypadat jak jouda, tehdy, jak jsme se byli fotit, tak jsme byly po plavču a ještě ke všemu pršelo :confounded: .

Ty budeš na ty zedníky sama? Vím, že tam bude dozor, ale co když budou chtít něco odbornýho? :confused:
30. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Kdepak je dneska Jaňoušek?
30. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
30. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Od toho tu mají ten dozor :wink: Ale budou stavět jenom rovnou zeď, tak snad nebude nic potřeba :wink: Jen to, že bude mít 4m :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bude solidní hladová zeď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Určo budeš vypadat super, Micině to na těch fotkách od Anny mooooooooooc sluší :dizzy_face:
Taky se asi před Vánocema půjdem vyfotit :dizzy_face:

Jaňouch asi dneska makačenkuje jak drak :wink:
30. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Počkej až vyfotím náš plot :pensive: , to je taky hladová zeď :confounded: .
Co ty dveře interier.? Vybrali jste nějaký? Už jste byli u toho Gerbricha?
30. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Ještě ne, nakonec jsme tam tcháníkovi dali provizorní a dveře se vyberou později, furt nevím jaký dveře vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Nic, jdu udělat oběd, máme uzený kuřecí se špenátem a bramborama :wink:
30. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Jéé, dala bych si špenus :wink: .

Tady začíná vykukovat slunííííííčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak snad to vydrží, abysme odpo mohli ven :slight_smile: .
Kdybyste věděli, že pojedete ke Gerbrichovi na stopro, tak bysme řekli švárovi, jestli by se zkusil zeptat na nějakou slevu :wink: .
30. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Já se z Nelldy picnu, furt místo bluma říká guma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
30. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Tak jsme po obídku, dělala jsem mooooc složitý jídlo - nudle se strouhankou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , mám to moc ráda :dizzy_face: .
Nellda odmítá spat :unamused: .
30. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky, dneska fakt těžce nestíhám, už včera odpoledne jsem myslela, že se zblázním, mazec, dneska je posledního, takže uzávěrky, v pondělí bylo volno, takže půlka špitálu se musela zazásobit, děs, běs....teď jsem do sebe hodila kuřátko ze salátem a jdu zase makat....

Já včera dvakrát čučela na seznam, že má Míša svátek a stejně jsem na to zapomněla, takže Mišákovi přeji dodatečně všeeeeeechno nejlepší a hlavně hodnou maminku a tatínka :grinning: :grinning:

A ženy, kde si teda necháváte dělat ty fotky?? Jste mi neodpověděly?
30. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky babulny.

Jsem doma ...Mikeš mi usnul v autě, tak jsem ho přenesla do pelíšku.

Jsem přijela doma dostala jsem měsíčky ...to bylo štígro jako svica :grinning:

Mikeš byl v plavču zas brutálně uječenej a fakt řval ....chjo ...... ale zdál se mi jakejsi teplej ...jak se vzbudí, tak ho změřím, zda není nemocinkanej.

Jo my máme barák tak yz porothermu nebo Kerathermu ...teď přesně nevím,a le je to maslím to stejné.

Jinak Mikeš všem děkuje za přáníčka.
30. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Byla jsem v Alpinku, ani se neodvážím napsat, kolik tam padlo ...ale mám pro Máirka krásné vánoce ....doufám že s toho bude mít aspoň ktrapet radost, i když to jsou hadry.
30. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Zuzi, já u té Anny platím 50,-za CD .... 45,- za obyč malu fotku a 90,- za retuš. malou fotku ... taky je to většinou kolem litru.
Na fotky už se mooooc těším.
30. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
No koooonečně ja tady někdo :wink: .

Jani, Mic psala, že to vozí do Blanska :wink: . My využíváme, když je někde akce - třeba Happy foto.
30. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Micino, ty seš teda utrácelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , cos koupila pěknýho?
30. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jani .. já to vozím do Fotostáru.

No já mám zimní bundu ze slev a tričko.

Mirkovi Mikču, vestu, 2 ponožky, tepláky, 2 tríča a košily .

Musím jít rychle něco prodávat, ať na to Mirek nepříjde :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ty seš pako :grinning: .
30. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
né pako ...hňup
30. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Dneska má Mikeš 16 měsíců ... to už je chlap do školy :grinning:
30. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ty brďo Micino, ty jsi takhle utrácela jo? Já dostala v sobotu spucunk, že jsem nebyla obhlídnout novou prodejnu, tak to musím napravit a do Alpinka se vydat mrknout, taky asi něco na Vánoce, ale spíš ségře a Petrovi - skorošvagr :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Proč si nadáváš? Vždyť jsi utrácela dobrovolně, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ještě, že jsou Boskovice tak daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ty jo Micino, ty jsi lepší jak já s tím utrácením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jako ženy, všimly ste si jaký dítě mám napsaný v pasu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Já včera viděla Berunka, ale dneska Melinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Včera tam byla Berunka :grinning:
30. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jen mě teď můj brouček vytáčí do vrtule :angry: , nespí, dělá tady bordel a huláká :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ASi se jí půjdu věnovat :wink: .
30. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.