• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuzi ... proč tam máš ten čtvereček? ...srdíčko je hecčí ... nebo tě vytáčí až do čtverečku :grinning:
30. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Já kolem Alpinka musím chodit obloukem :grinning: :grinning: :grinning: Jináč se neznám :grinning:
30. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Mic, já tam mám smajlík :fearful: , stejnak v tom Alpáči mi je všechno malý :angry: :rolling_eyes: .
30. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Zuzi ...když není mě tam všechno malí , tak tobě rozhodně ne.

Já tam smajlíka nemám ....já tam mám čtvereček.
30. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
si snad budu muset uvařit čaj .. je mi strašná kosa.
30. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
To je takovej pidi smajlík :sunglasses:
30. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Bóóóže Růůůžo, ať jde spat, ochechula jedna. :rolling_eyes:

Taky mi jaksi mrznou prsty na rukách :unamused: .
30. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Já totiř když dám to alt 1 neb 2 tak mi to dělá čistej čtvereček ...a i to tak vidím ... ze smajloch to určo není.
30. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Merylinka ... to je linka na antikoncepci :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ty jo Zuzi ty to měníš :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Dobré odpoledne, tak u nás noc na zabití, malý se několikrát vzbudil a nešel uspát, pak spal až do půl deváté aby ne když vstával v půl sedmé..jsme po obídku a asi vyrazíme ven už tam neprší, uklizeno máme, teď jsem malýmu zkoušela česat ty šupinky ve vlasech, krásně mu to slízá..

Mic jaký bylo plavčo??
30. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
A taky nám tu vylízá oskárek, tak snad někoho vytáhnu na vycházku :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Nellinka má dodneška ty šupinky ve vláskách :wink:.

A tady se začíná pěkně kabonit :confounded:.

To ani nevím o Merilynce :grinning:.
30. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jsem čučela v lékárně o kolik zdražili antikon. za ten rok, děs běs.... :angry: :angry:
30. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Su ráda, že neberu ATK :unamused: , lepší jsou šprcky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .

A přiznejte se, kdo ste mě pomlouval bo se mi k oparu přidal pupínek na jazyku! :angry:
Takž já jsem teď krásná neodolatelná ufrfněná s olupujícím se napuchlým červeným nosem, pupencem na jazyku, oparem na horním rtu a s jebákáma z přicházející MS. :sunglasses: Kdo vypadá líp? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
No já mám na ksichtu samý beďar z postupně odcházející MS...

Jo a čučím do kalendáře a přesně za 3 měsíce nám bude 1 rok a už bude po Vánocích... :confused: :confused:
30. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdu si uvařit thééééé.
30. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Zuzi ... vždyť jsem psala včera že mám ksicht jak puberťák ... no a ona si tió dneska tetka přifrčela :grinning:

Luci ...jsem už psala ....Mikeš řve jak tur v bazénu. :angry:

Holky ...to je mazec ... já skoro ještě nemám žádný dárky.

Vůbec nevím, co našim.
30. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Mic, v klidu :sunglasses: .

Já taky nemám vůbec nic, natož něco vymyšlenýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A to má ještě ségra v říjnu narozky, mamča v listopadu a tchyně taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Sláva hned 25.12. :confounded: už 32 :fearful: .

Jen jsme se včera bavili s MM, že Nelldě asi koupíme kuchyňku :dizzy_face: .
30. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Mikešovi už vím ...mám koupené nějaké duplíky a velkej angličák sanitku a i houká ...Tobík má myslím takové policejní ... ten ponk, aku dětskou vrtačku a dž´řevěné kosty zatloukací z ikei .... jo a od naší mamky dostane ten kazoš a od bráchy klávesi.

Pro Mirka ám akorát ty hadry a tašku přes rameno, ale musím něco vymyslet s čeho bude mít i radst .. z hader nemá.
30. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
asi si budu muset uvařit kafe ... umíírááám
30. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ty voe Micino, máš toho mraky, to já jsem proti tobě žabař, pro Tobiho mám 2 knížky a kazeťák co ty, pro Vašounka mám jen košili a pro máti a tchýni hodiny, daj se tam vyměňovat uvnitř fotky, jináč prd :unamused:

Hele potřebovala bych sehnat nějakou super poštovní schránku, origoš, nemáte tipa? :confused:
30. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo, tak s poštovní schránkou jsme se taky natrápili :angry: , pak jsme ju koupili myslím, někde v Bauhausu. :wink:
30. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak valíme ven...

Marky takový ty hezký prodávají u rákosníků v obchodě stojí litr, tam si ji kupovala ségra a v brně v myší díře, seženeš tu stejnou kolem 400 stovek, záleží jakou má představu, tohle je taková ta bronzová jak jsou nahoře napsaný noviny a pod tím je to na dopisy...a nebo je to vlastně všechno v jednom teď nevím....
30. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ty jo Micino, co plašíš?! :angry: Já být na tvým místě, tak si pískám :confounded: .
Hele já mám vymýšlet a kupovat: Slávovi, našim, ségře, švagrovi, Tomovi, Nikči, 2. ségře, Svati, Verči, babičce, dědečkovi, tetě a její rodině, tchánovcům, 1. švárovi, 2. švárovi a Rišánkovi - syn MM sestřenice. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jo, tak přesně na takovou schránku jsme s MM alergičtí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :grinning: Právě, že to vidíš u každýho 2. baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky,

ja byla dnes dopo v Bozaku,Mic,ze jsme se nepotkali,ja mela auto u lazni :slight_smile:
Jinak ja mam pro malou akorat sadu nadobicka na hrani a jinak nikomu nic na vanoce.CAsu dost :grinning:
Maky,JAni-mame skoro zaraz narozky :grinning: mam 11-tyho :grinning:

Jo a jeste jsem Vam chtela napsat,ze uz je mi lip,o hodne lip,uz se i najim :grinning: :grinning: no po tech 4dnech,malem jsme umrela,fakt.

A Michalkovi dodatecne vse nej nej k svatecku a Makelce gratulace k cihlam :grinning: :grinning: ted sup sup ,at uz jsou na miste :grinning: TY zabav sefa :grinning: :grinning: :grinning: a zednali at se mrskaji :grinning:
30. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
JO proto my máme schránku jenom takovou kulatou trubku a tchýně mají patník :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Je Jitu,. tak to je haluz...já znám strašně moc lidí, co mají narozky buď 12.10. nebo 11.10 :grinning:
30. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Mic buď v klidu s Vánocema, já mám zatím vymyšlený dárky pro Martina a pro moji mamku, ale kde na ně vezmu netuším :grinning: a vůbec nevím co tchánovcům a švagruš s přítelem, ségře a jejímu příteli dám asi opět poukázku do Alpinka, nebo jim tam něco koupím...
30. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.