• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak jsem si udělala sypanej čaj Piňa Coladu :sunglasses: a už sosám :dizzy_face: .
Volal mi Sláva a ptal se, co celej den děláme, tak jsem mu řekla, že nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak si to chce na týden vyměnit :grinning: , jak já bych to brala :pensive: . Ale mám pocit, až začnu chodit do práce, tak budu moooooc brečet a vzpomínat jak mi bylo na mateřské :zipper_mouth: .
30. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
22.10. má premieru film 2Bobule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Už sa těším :dizzy_face: .
30. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jéé .. nějak jsem vytuhl a Mikeš si udělala krásnou 3 hodinku ....¨¨... ty jo .. mám pocit že dostávám rýmu...

Zuzi ... já toho mám taky požehnaně komu kupuju ... juen jsem se nerozepisovala :grinning:
30. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Já právě chci originální schránku, líbila by se mi ta, co maj v Americe :grinning: :grinning: :grinning: Třeba ve tvaru domečku, ale mám špatnej pocit, že by tam dlouho nevydržela :grinning:
30. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Jituš aj já mám 12.10. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je maso, půjdeš s náma pařit ne? :wink:
30. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Marky ...a kde by jsi ji měla? .... to je spíš k baráčku se zahradou, ne?

Normál nění možná ....Mikeš SEDÍ v křesílku :grinning: čučí na traktůrka Toma :dizzy_face:
30. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Kde se jako flákáte ?
30. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Tááák Nellda už 1/4 hodiny chrní, byla už pěkně protivná odpoledne :unamused: . Byli jsme u našich pro dřevo na topení, taťka likvidoval binčus ve sklípku, tak toho byl plnej vozejk :wink: .
Já jsem pak udělala výýýýbornou česnekovou pomazánku, tak jsme si dali se Slávou, navíc jsem dala na to hrušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Zas to odpoledne tak uteklo :confounded: .
30. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Makelínu jeblo v anglině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
30. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ajo ...makouš inglišuje :grinning:

Mikeš se houpe na koňu .. táta vedle něj spí ... michálek čeká až ho táta vykoupe :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
A mně je zima u PC, tak se jdu zakutat pod peřku a kukat na Primu :wink: .
Dobrou kobry :slight_smile: .
30. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Právě volala strejda ... že babička dostala mrtvičku :frowning2: :pensive: :cry: ....a to se tak těším na začátek ledna na její 85 narozeniny. Doufám, že bude v pořádku a pojedeme za ní do Valmezu.
30. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak já to tu balím malý měl teď menší hysteráček tak dalo práci ho uspat...spinká asi dvě hoďky...teď ty poslední dny ho uspat třeba i v kočárku to se tak kroutí...no jsem zvědavá kdy se mu ta dvojka vpravo nahoře prořeže má to nateklý tak snad to bude každým dnem....

mic doufám, že babička bude v pořádku já na tohle nerada vzpomínám moje babička ji taky měla...ale nebudu tu kazit náladu...přeji ji hodně zdraví...
30. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
No ... uvidíme , jak to dopadne .... sice už jí v lednu bude 85, ale nedokážu si představit, že by se s ní něco stalo ... je taková hodně čupr. :pensive:
30. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
30. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
Nazdárek ropušky!
Makelína se tady ani neukázala :fearful: .
Mic, super :dizzy_face: , Mirek je fakt strašně šikovnej, že to všechno zvládá sám :slight_smile: :dizzy_face: .

Já čekám, jak se ozve Sláva, jestli bude moct jít z práce s Nelldou plavat bo já jsem to odpískala - MS, rýma a do toho mám od oparu horní ret jak nějakej kačer :confounded: . Jestli nebude moct, tak se na to dneska musíme vyprdnout :unamused: a fotky budou muset taky počkat :unamused: .
1. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
Mic, babičky je mi taky moc líto :frowning2: , já mám pořád hrůzu z toho, že se babičce a dědečkovi něco stane :pensive: .
1. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
Včera jsme se s MM dívali na Přešlapy :dizzy_face: , bylo to super, řehtali jsme se a zavzpomínali :slight_smile: :dizzy_face: .
1. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Tak Sláva pojede, to je super, Nellda nepřijde o plavčo :slight_smile: . Tak se jdem chystat, zatím páááááááááááá.
1. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ránko,

před chvilkou jsem se vyhrabala z pelechu, jaksi se mi nechtělo, Tobi dole asistuje dědovi se skříněma :grinning: :grinning: :grinning: Tak mám pokoj, jelikož se už i sám obleče, tak o něm ani nevím :grinning:

Včera jsem měla už večír kopr, tak jsem se s Tobeškem vykoupali, vyplavili jsme solidně koupelnu :grinning: a po večeři jsem si s ním šla lehnout, po pohádkách usnul, tak jsem si už polozdechlá lehla k telce a ani jsem se nehla až do půl 12, kdy jsem se jenom přesunula do postele :wink: :wink:

Angličtina včera super, teda aspoň dle mého, zjistila jsem že umím hovno :confounded: :confounded: :confounded: to zas až tak super není :rolling_eyes: No ale budu trénovat, musím říct, že mě to bavilo, šla jsem tam trošku s nechutí, ale dobrý :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Týýýýýýý jo, teď jsem se dozvěděla, že taťkovi přes noc vykradli v Praze auto :angry: :angry: :angry: :angry: Hajzli jedni, je mě z toho do breku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Navíc dneska zedňáli nenastoupí, protože ráno zjistili, že jim hoří nějaká stavba v Brně a tak je ten klučina, co jim šéfuje, stáhl do Brna všechny, prej nastoupí až zítra ráno :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Samý lepší fakt, jsem se těšila a hovno :pensive:
1. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Mic myslela jsem nějakou origoš pro mýho tatínka :wink: K Vánocům, ale je pravda, že tu, co maj v Americe, ty zapíchnutý do zeměa, tak tu bych tam asi musela přibetonovat, protože tu by ju každej hned šlohl, tak jsem to myslela :wink: Zuzi a jakou máte vy? :confused: Přemýšlela jsem, že bychom mu nějakou nechali udělat, ale netuším kde :confused:
1. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
1. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Mic to je mi líto s babičkou, budem na ňu myslet, aby byla co nejdřív v pořádku :dizzy_face: Tady ty věci jsou na pikaču :pensive:

Zuzi užijte si plavčo, já jdu konečně něco dělat :wink:
1. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky ženy.

Právě mi volal Mirek, že umřel jeho strejd ... je pravda, že už jsme tak s tím trochu počítaly ... měl rakovinu ...ale stejně je to rána.

Mamka ráno volala teťe ...dělá ve Valmezu ve špitálu a prej je to z babičkou lepší, tak doufám, že bude brzo ok.I kdyžý jí je 85 tak si nedžu představit, že by se s ní něco stalo.
1. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
chzjo ...se mi tak nic nechce
1. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Mic, tak to je mi líto :cry: :cry: ale jestli byl nějak nemocný tak to snad pro něj bylo jen vysvobození :pensive: :pensive:
1. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
já vím, že to bylo pro něj vysvobozující ... jenže to jsou takové ty věty, co člověku stejně tu bolest nevemou.
1. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Já vím, že to nepomůže ale co jiného může člověk napsat, od bolesti Ti stejně nepomůžu...
1. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.