• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zduř buřt ženy!
Tak Nellda i Sláva jsou vyplovaní :slight_smile: :sunglasses: , byla to pěkná hoňka bo plavčo nám začíná v 9.30, SLáva šel z práce cca v 9.03 a abysme se pak nezdržovali, tak mi SLáva zastavil nahoře na náměstí a já jsem utíkala (a to doslova :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) pro fotky. Vypadám na nich jak debžot :rolling_eyes: .

Mic, Božinku, s tím strejdou mě to moc mrzí :pensive: .

Mak, s vykradeným autem je to na pytel, ale hlavně, že neukradli auto celý :unamused: .
Zedníci nastoupí zítra, ten jeden den není až taková hrůza :wink: , i když člověk , když se na to těší, tak na všechno platí, že už včera bylo pozdě, co? :fearful:
A anglina dobrý, jo? Jééé, já bych taky někam chodila :pensive: .
1. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
zuzi a máš to CD hodíš sem nějaký fotky???
1. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Jani ...jaká Iva ... to je blbí ...já nepůjdu na narozeniny někomu, koho přeci neznám :confused:
1. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Zuzi ... já se dopředu dívám na ty fotky u ní na počítači a pak si vyberu, které chci .. ty jsi se nedívala, že se sobě nelíbíš?
1. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, máte ve schránkách emily, tak si je přečtěte :grinning:

Mic, to je mi líto s babičkou,a le pro uklidnění - nevím jestli jsem to sem minule napsala - ale jak byla naše babička teď v nemocnici, tak měla taky mrtvičku a je od úterý doma a v pohodě, nemohla teda mluvit, ale je to o 80% lepší, sice mluví pomalu, ale jde ji rozumět, tak budu držet pěsti, aby to bylo taky v poho....babi má 83 let, takže taky žádná mladice a vždycky byla hrozoně čupr, teď je teda taková chudák zmožená, ale snad to bude Ok...
a strejdy je mi taky moc líto, ale tohle já beru trochu jinak, je to sice rána pro rodinu, ale on už se teď netrápí, nic ho nebolí...říkala jsem si to, když mi umřel na rakovinu děda, do dneška na hřbitově brečím, ale ho už prostě nic nebolí....

a aby toho nebylo málo, tak od rána je ve špitále Martinův strýc, dovezla ho rychlá, zvracel krev, ale sestřičky mi říkaly, že je to teď lepší, naštěstí leží u ségry, tak bude pod stálou kontrolou....
1. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Mic, to máš blbý, bo Markéta se s ní taky nezná a jde :grinning:
takže půjdeš, bude nás víc, jinak by se sklípek totiž neotevřel....já vás znám všechny a vy se seznámíte :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Jani .. ty jo ... to je den, co.

Jinak Mikeš i s pytlem dnesky vylezl z postýlky ... rana jak prase ba řev ......naštěstí je ok.

Zuzi ...šup sem fotky.
1. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Jéé chudák Mikeš...to je trdýlko.... :slight_smile: ale hlavně že je ok....je to chlap, tak se v životě ještě hodně otluče....ale dokud neteče krev, je to v poho :wink:

Den na pikaču, fakt....já jdu hodit něco za škraň....

jo ženy, a ne že všechny řeknete, že protože holky neznáte, tak nedojdete, holkám to neva a těší se, že se seznámí...takže šup, šup....
1. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Víš co, ale to je fakt blbí ..... jako nemůžem přijít s prázdnou ...a co í třeba koupt, že :sweat_smile:
1. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdu nakrmit divou zvěř a pak sem šupnu fotky.
Mic, na ty fotky jsme se dívali hned, jak nás vyfotila a vyselektovali jsme to, mě by bohužel nepomohlo vyfotit znova, leda přetapetovat ksichtík :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
1. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Jsem myslela, že třeba půjdem před zahrát boulec, neb něco ..ať je trochu spestření.
1. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Ale mně to taky přijde divný, když je neznám :confused: . Myslela jsem, že půjdeme jen my.
1. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak už jsem dala nějaký fotky do alba :wink: , akorát mohla mít Nellda zavřenou pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
1. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Vždyť jsem psala, že nás půjde víc, já totiž jiný termín nedám :pensive: je toho moc, tak proto jsem se s Markétou a Ivou ( se kterou jsme byly domluvené dřív ) domluvila, že to uděláme takto....kupte láhev bílého, dárek yvmýšlet nemusíte :wink: ale hlavně pojďte, bo jinak budu mít problém, že nás dojde málo....
1. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak už jsme po obídku, malý vyrazil ven s dědem a já se musím vrhnout na nádobí...

Sice to bude trochu divný s tou oslavou,ale hlavně že tam budete Vy ne, stejně se budete bavit hlavně s těma co znáte nebo jak to mám napsat...

Zuzi fotky jsou hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malá by se mohla fotit jako profik.... :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Luc a ty nepůjdeš nebo co?!
1. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
No když jsem zvaná a půjdete tak jo, mělo tam být asi spíš my než vy :confused: :confused:
1. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Zuz, fotky jsou super, co se ti nelíbí...

Luc,doufám, že dojdeš, chci aby jste tam byly všechny a Makel taky :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
No to si piš, že jsi zvaná, my se s Makelínovou strašně těšíme :grinning: to bude brutus spářka, no a Mic, jak jsi psala s tím odvozem, tak já uvidím jak to bude, když pro mě pojede Mates, tak tě vezmeme a asi i Luc, bo to bude jedním směrem, ale já většinou jezdím taxikem, tak bychom se poskládali, do Kunštátu to je za 250,- tak na Poříčí to bude max. tři kila, ale to se domluvíme operativně, ju??!!
1. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Když bude nutno nabízím i nocleh kdyby bylo potřeba...v obýváku je místa dost...
1. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jani, že seš to ty, tak to zkousnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :sunglasses: . Néééééééééé, už se mooooc těším :dizzy_face: .
1. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Marky, takže těch fotek bylo celkem 10. Z toho dvě jsou formát 15x21, z toho jedna sepiová, retušovaná a zbylých 8 je formát 10x15 + CD a celková cena byla 725,-Kč. :slight_smile: Teda pálka to je :unamused: .
1. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak Nellouška naštěstí usnula :wink: .
Tchýně jde za týden do nemocnice, má nějakej nález na játrech nebo žlučníku :unamused: , tak k nim budu muset chtě nechtě zajít a přečíst si zprávu od Dr. s čím ju tam vůbec posílají :fearful: . SLáva mi nebyl schopnej říct, jestli jde na laparku nebo biopsii, ale má to na dvoudenní hospitalizaci :unamused: .
1. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
No kde stéééé? Za chvilku zas povalíme ven.
1. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky co tu blázníte, to je přeci jedno, že tam budou i jiný lidi ne? To je jakobyste nechtěli jít někomu na svatbu, protože neznáte všechny z protistrany, vždyť jsme se tak domluvily ne? A kdo nepůjde má holt smůlu, já teda nikoho přemlouvat nebudu, těším se na to s Jaňouchem takže já se toho nevzdám a držím se Janči zuby nehty, navíc čím víc bab nás bude, tím to bude lepčejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jani neboj, u mě to nezruší ani nemoc, jdu za každých okolností :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky všech těch vašich příbuzných je mi líto, to je děs, já se tohohle bojím jako čert kříže, nikdo mi ještě neumřel :pensive: Hlavně ať jsou všichni zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuz jako a 10 fotek je to masakr :unamused: Já jsem v tom Happy fotu teď dala za 500 fotek litr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
A náhodou jsi tam moc pěkná, moc vám to tam sluší :wink: :wink: :wink: tak nestraš :wink:
1. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Mak, já vím, že je to pálka, ale jednou za rok to obětuju :slight_smile: .
1. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
JJ, my se tam taky chystáme, ale i tak mi příjde hodně, sem teda myslela, že to tak drahý nebude :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jo, a já už se moooc těším :dizzy_face: . Co bude dobrého????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
1. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.