• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuzi ... ty fotky jsou náááádherný ....malé myslím zhoustly vlásky, že ... je tam jak modelka ...vám to taky moc sluší.
1. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Já jsem taky čekala do 500Kč :sweat_smile: .

Jak to vidíte příští týden na nějakej ten srazík? Co? NEbo se vám nesce? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Nellda má vlásky furt jemňoučký, ale bylo to po plavču, takže je měla vyfénovaný :grinning: .
1. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Zuzi ... já jsem pro ...... tak co třeba v ten čtvrtek u nás? ...... jsem eď na štíru z autem když Mirek jezdí d té Jihlavy ...... ve středu ho ám na plavčo a to zas nemůžete Makouš ... ttak co kdyby jste ve čtvrtek dorazily.
1. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdu lehnout za Mikešem ...dělá tam bugr ....doufám že s ním nevytuhnu ...potřebuju něco dělat.
1. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jééé, Tobiš je šikula :dizzy_face: , Ale ty woe, to je celej Vašoun :astonished: , jako kdyby ho vys.al :confused: :fearful: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: . Ta jeho držtička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
1. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Micinoooooooo, nechoooooooooooď!
1. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Marky ona jedna ta fotka 10*15 stojí 45 Kč a když je retušovaná tak stojí 90 Kč což je celkem pálka..

je tam prý teď nová fotografka v Bozaku myslím, že se jmenuje Anna Tichá nebo tak nějak, taky si ji lidi chválí..

Zuzi nevíš kdo Vás fotil, já se chci nechat objednat k té Monice.. :confused: :confused:
1. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Haha, tak to fakt nevím, ale mladší, tak do 30-ti let, menší, hnědí vlasy mírně vlnitý na ramena, myslím :sweat_smile: .
1. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
45Kč jo? hmmmmmmmmmmmmm, tak se v dnešní době vydělává :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: nu což, taky půjdem :grinning:

Ve čtvrtek nic nemáme :wink: Micino, nezapomeň, že jedem v pondělí do toho Brniska :wink: Musíš se sem nějak dopravit :wink:
1. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
http://www.fotoanna.cz/

buď je to ta Monča ta je v tědh kontaktech a ta druhá co tu není vyobrazená je ta co fotila nás..
1. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tobi je celej Vašoun furt :pensive: Já ci taky aby byl po mě :pensive:
Luci ... ta Monika podle mě už nefotí ... podle mě fotí ta co tam maj najatou ta krátkovlasá ...a ona upravuje a retušuje.
Kufa se zatahuje :angry:
1. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
No mě se zdá, že ta, co je v kontaktech nás nefotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Já cu taky do Brnaaaaaaaaaaaaaaaa :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Vemte mě s sebou, třeba do rakve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:.
1. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Zuzi rakev je na zahradě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My jedem s Tobim na kontrolu se srdíčkem, tak to spojíme s nějakou obhlídkou Brna, ale 6 se nás do auta nevleze :unamused: Musela bys svým :wink:
1. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Co budete páchat v brnisku?? Zrovna dneska jsem koukala, že mají teď v Ikei ve slevě tu lampu co se mi tak líbí, ku..nik..pro členy Ikea klubu..

No já nevím jestli fotí, ona fotí svatbu a kamošku taky fotila když byla těhu a teď je fotila i v ateliéru i jako rodinku, chce to ale se asi objednat přímo k ní...
1. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Nás tam taky čeká cesta asi příští pátek na kontrolu do dětské s tím varlátkem.. :pensive: :pensive: za chvilku se blíží rok a malýmu se to nijak nelepší...jen občas to má jakoby ok, ale pořád je to hrozně zvětšené dle mého názoru...

ad zuby ta první dvojka nám leze nějak křivo, tak jsem zvědavá jak budete vypadat ta druhá...
1. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ikeu asi né, chtěla bych se projít do města a pak asi do Vaňko
1. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
do Vaňkovky, sakra se mi to zas odeslalo jen polovičatě :confounded:
Mak a to jdete taky do dětské nebo někam jinam??
Ten doktor je kousek od dětské, je to soukromá ordinace :wink:
1. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Luci, to bude určitě ok, však do roka máte ještě 3 měsíce :wink:

No, jdu zase něco dělat :wink:
1. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Aha tak hlavně aby byl Tobík ok.... :wink: :wink:
1. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
No malej už si vrátil z venku, teď si pohrál a teď vyrazíme ven spolu než nám vrátí táta z Českého Ráje, prý ještě dělají vazbu, ale teď už jsou snad na cestě...

jinak si píšu do kalendáře ten příští čtvrtek jestli to bude u Mic tak zajistím to jídlo + pití a ji děkuji za poskytnutí místa... :wink: :wink: :wink:
1. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Sakra Mak, vy ste si ještě nekoupili 7-místný auto? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tak příště no, to víš, že sama nepojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
1. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Sakra Zuz, ještě ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jedině, že bys jela v kufru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A teď už fakt jdu :wink:
1. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Makouši .... v koilk tam máš bejt ...spíš v kolik mám bejt v Boskách.
1. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Makouši ...já bych se potřebovala ještě koknout do Tesca ...chci si něco koupit na sebe.
1. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
jo a ještě C&A ... ale to je ve Vaňkovce...
1. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.