• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
ženy Anna Tichá = Anna Kejíková :grinning: asi se znovu vdala, Monča je teď Konečná, fotí pořád, ale asi dlouho nebude, podezírám ji, že je těhule, na svatbě nás v sobotu fotila a nechtěla paňáca :grinning:
1. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
myslím, že jinou fotografku tam už nemají, fotí jenom ty dvě, bo Pavla, co fotila nás, je na mateřské...ale hodně lidí chodí hlavně k Monči....
1. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Jsou tam dohromay 3 + chlap .... ta matka + dcera Minoka a pak ta hnedovlasá krátkovlasá ...a ta teď fotí v atelieru všechno ...
1. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
jo? Tak tu třetí teda neznám, já se vždycky potkám jenom s Mončou a paní Kejíkovou, ajo, tak jsem zase chytřejší :grinning:
kde je Makelína?
1. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Makelína zabaluje věci co bude odvážet zítra do Lipasu a chystá na nedělní stěhování.
1. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Ta holky tam nastoupila hned po té co šla na tu mateřskou.
1. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
jo táááák, no nic, tak já Makel musím poslat smsku....
1. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
tak rampepurdy, já se jdu převlíct a jdu na busa....Mates bude dlouho v práci a tady byl docela zmatek, takže mi ujely dva spoje, tak jedu až teď...chjo, fakt se mi chce a zítra mám odpolední, takže pojedu až na devět, jupí
1. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Jani, tak si to užij ... pa pááááááá :sweat_smile:
1. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Tak se můžem cestou zpět stavit v Kr.poli, tam je i CA ne? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Je tam určitě Takko :confused:
Jsme objednaní na 11.45, takže tak po půl bychom tam měli být, tudíž odjezd z Boskovic bude kolem půl 11 :wink:
1. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Takmám zhruba nachystaný, ale mám špatnej pocit, že stěhovat se v neděli nebude, protože tchán nebyl za celej týden schopen si skoro nic přestěhovat a nebude o víkendu doma, takže prej až příští víkend, no mě jebne :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: To je na palici, ale věci do Lipasu mám nachystaný :wink:

Mic, to je něco pro tebe :grinning: Vidíšto, bude to moderní :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Marky ...v Kr. polu na 100% C&A není ... Takko tam je. .... C&A je akorát ve Vaňkovce, ve Špalíčku a v Olympii.

Čas je uplně pohodovej ... to víš ... budu mít po pouti :grinning: .... takž ejá asi kolem 10:00 vyrazím z domu ... nebo 9:45.
1. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
No ... to jo .... když to vidím tak šedivím :grinning:
1. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Makouši ... takže dojedete na tu pouť a půjdem se klokotočovat :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Ok, domluvíme se ještě v neděli founem, ju? :wink: Jdu ještě něco dělat :wink:
1. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Jo a stěma narozkama ...byla jsem domluvená z mamkou, že jí odvezu Mikeše, tím pádem bude pro mě moct přijet Mirek ....jenže zítra mamaka kuli babičce valí do Valmezu, takže vůbec nevím jak to bud e... hor v nejhorším pojedu autem.
1. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Ho kej.
1. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Mic ne-e určo budem něco dělat, fakt nemáme teď čas moc někam jezdit, abychom to stihli dostat pod střechu, musíme makačenkovat, aspoň doma, Vašek to chce tady vyklidit, jednu místnost co tu máme jako bordelárnu a ve sklepě nachystat regály, který tam jsou už aspoň rok složený, aby se tam vlezly věci z verandy, fakt toho je tu dost, teď si musím akce na nějakou dobu odpustit. A navíc to je jediný den, kdy se s Vaškem uvidíme :wink:
1. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Však já mysela, že přijedete i z Vašounem :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
jsem si dala nechtěně 6200 :sweat_smile:
1. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
no uvidíš ..... třeba vám to odpoledne výjde.
1. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Jinak to samozdřejmě platí pro všechny ....mluvím akorát na Makouše, jelikož se nebojí klokotočů a šla by semnou.
1. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Jani já mluvila o téhle fotografce

http://www.annaticha.cz/deti/?

jdeme koukat na růžovku, táta je doma....tak přeji všem dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
ha tak teď jsem koukala na její svatební fotky a jestli se ta monika vdávala tak ji tam má podlě mě na fotkách a má u toho napsáno má bývala šéfová,ale nevím na 100% procent jestli je to ona
1. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
aha,tak ja myslela ze je to jedna a ta stejna,to jsem netusila ze jsou dve.zitra na to mrknu v praci.pa,koukam na Indiana Jonese a cekam na drahouse.brou.
1. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zdarec palec!
Odpo jsme potkali Leňoucha, tak jsme splkly, než šel MM z práce :wink: .
Doma jsme makačenkovali, Sláva řezal to dřevo od našich, já jsem sbírala jabka, nasbírala jsem 6 igelitek shnilých a jeden mega obrovskej koš neshnilých padanek pro sousedovic kozu :grinning: a MM za to dostal čtvrtku :angry: :grinning: . A to jsem posbírala jenom jabka pod jedním stromem :rolling_eyes:.
A Nellinka měla za ty 2 hodiny, co byla venku, zapitý klíště! :rolling_eyes: :angry: Ludry jedny hnusný :confounded: .
C&a v kr.Poli není na sto péro :wink: .

No nic, jdu zalehnout a čučet na užofku :wink: .

Dobrou...
1. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahojík,

já taky dneska mizím, jsem jakási unavená :wink:

Zítra jedem ráno do Lipasu, tak nevím, zda se ještě ukážu, tak zdar v sobotu nebo neděli :wink:
1. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Zuzi ... nebo někde udej Neloucha apojeď s náma :grinning:
1. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Makouši páááááááááá

Taky čučím na žůžovka.

Marky ... paní dneska kazoše odeslala ... tak eventuelně je mám zítra doma.
1. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.