• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
tady je to flákando grando.
1. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
jdu spááát ... pa páááááá
1. říj 2009 ve 23:58  • Odpověz
Jsem se tu jaksi zasekla :sweat_smile: Ale už jsou na rajčeti všechny albíčka, všechny fotky, co máme, takže můžete jukat :wink: http://boskovandy.rajce.idnes.cz/?sort=albumName

Roztřídila jsem si fotky, co mi dneska došly z Happyfota a musím dokoupit albíčka, aspoň dvě, bo tu mám hromadu jak blázen :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
2. říj 2009 v 00:51  • Odpověz
Mic v poho, Vánoce jsou daleko, tak mi ho dáš, až se uvidíme :wink:

Jdu taky do pelechu, ať vyrazíme zítra aspoň do oběda do toho Lipasu, i když nespěcháme, sraz máme až na 19hod :wink:
2. říj 2009 v 00:52  • Odpověz
Hoj při pátku!

Mak, alba jsou super, seš šikovná :dizzy_face: . Ani nevím, že jedeš na nějakej srazík :fearful: . Ale užij si to tam :wink: .
2. říj 2009 v 06:58  • Odpověz
MIc, což o to já bych ju aji někde snad udala, ale moje prďka se nevejde mezi 2 sedajdy :angry: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: .
2. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
Tak, už jsme po snídani a mám i umytý vlasy, ale ještě jsme v pýžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Venku svítí krásně sluníčko, tak sand bude dneska hezky :slight_smile: .
2. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Zdar buchty,

jsem se tu jaksi dneska zdržela :wink: Jdu dochystat věci a jedem do LIpasu.

Zuzi ani nevím zda jsem to psala, máme sraz ze střední, máme ho v podstatě každýho čtvrt roku, byli jsme dobrá banda a scházíme se hlavně to zdravý jádro :wink: sem tam příjde i někdo jinej, ale zbytek jsou saláti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JInak mi dneska přišel ten komplet pro Tobiho na zimu a vypadá super, jukněte :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3353214&vReferer= a je mu trošku delší, ale jinak super padne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musíme pak vymyslet ještě nějakou pěknou čepicu, až budou prodávat a bude to úplně bomba :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já jdu, užijte si víkendík, já se objevím buď po nebo v neděli, jak mi to výjde,

zdar buchťandy :wink:
2. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Čao ženy.
Tak dneska spí Mikeš u sousedů a my razíme z Mirkem na pouťovou ... doufám, že mě nebude bolet pupíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mě dneska došly z Nextu pro Mikeše sněhule a ta čepka ze čálou a rukavkama ... prej 3 - 4 roky .. je mu to akorát ....a je to uplně božíííííííííííí

Zuzi ...no moje prdel by se tam nevešla ...ale tvoje si myslím že jo .
Makouši ...jak máš velký to auto ... kolik je místa mezi sedajdama ...máš to vyskoušený ?
2. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Dobré ranko ženy,

tak malý právě usnul, já jsem ještě v pížu, noc úplně na pikaču snad nejhorší ze všech, ale to k tomu patří...

Mic tak pak nahoď nějaký fota jaký bude Mikeš kocour.

Mak...ta souprava je super...hlavně aby bylo hodně sněhu :wink: :wink: :wink: a děti to unosily

Já si myslím že se tam vejdete ale vlastně nevím když je tam vajíčko tak je tam celkem místo ale micina už má vlastně velkou autosedačku tak nevím...ale na šířku se mi vleze kočár jak do Micinina auta tak do makelínina, tak snad je to stejně široké...
2. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Luci .... nechce se mi to vytahovat ... ještě jsem to schovala ...ale je to fáákt boží
2. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Mic tak to jo a co kočárek už máš vabráno něco jiného nebo jak to vypadá??
2. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je toho moc, nestíhám...byla za mnou Makel, jela už do Lipasu...
Jinak Tobíš je v té kombinéze boží, tak doufám, že budete mít hromady sněhu...je mi akorát líto, že nepojedu, ale nedá se nic dělat, holt budu doufat, že až jednou budu na mateřské já, tak vy budete taky a ještě někam pojedeme.... :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Luci ..... dokud neprodám ty moje, tak ani golfky nové nebudou .

Jinak v pondělí pojedu asi do pr.... , Mirek potřebuje abych jela něco zařídit.
2. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
10 minut už jsem zas černovláska :grinning:
2. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jnai ...a co to IVF ... do toho jít teda nechcete?
2. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jani ...chi se zeptat ... jsou pro prcky jako je Mikeš nějaké vitamíny, které se berou teď když začíná tohle sychravé počasí ?... ale aby to nebylo žádné svinstvo.
2. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mic, jo pro Mikeše jsou vitamíny v sirupu, nejlepší je asi multi-sanostol sirup, obsahuje i víc vápníku na kosti a zuby...stojí asi 140,- a je ho 300 ml...
2. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Aha, tak zpět, momentálně ho máme za 118,- :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj miláčkové :slight_smile: ,
byly jsme s našima ve Svitavách, nic moc nemají - ale koupili jsme v akci hruškovou Dobrou vodu :dizzy_face: .
Bolí mě držtička od toho blbýho oparu :frowning2: .

Mic, už nejseš žůžová? A co máš v pondělí zařizovat?

Jak jsme přijížděli k baráku, tak akorát Sláva sedal do auta a jel do Blanska na celnici :unamused: .
2. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Mirek potřebuje abych jela k jednom pánovi do Bystrého pro kačkya pak komusi to dovíst do Poličky... ještě tomu nevím hlavu patu .... :pensive:

jani a myslíš, že je to vhodné dávat? ...ať ho zas necpu nějakou sračkou.
2. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Zuzi ... tomu už se nedalo říkat žůžová :rolling_eyes:
2. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Kdy zas vyrazíš k holičce si nechat něco vyčarovat? :wink:

Jani a něco jinýho než sirup není? Něco na cumlání pro Nelldu? I když teď má asi vitamínů z ovoce dost, že?

Marky, užij si sraz :wink: , zas si vožereš držtičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Máš recht, byla by hanba toho nevyužít :grinning: :wink: .
2. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Já to děcko asi přizabiju :angry: :rolling_eyes: , uklízela jsem dole nákup a najednou slyším, jak je nahoře na záchodě a rachotí se záchodovou štětkou :angry: . Samozřejmě půlka podlahy na záchodě mokrá :angry: a štětka obalená toaleťákem :rolling_eyes: :zipper_mouth: .
2. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
A toto udělala už včera :confounded: .
2. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... to je šikulka :grinning:

Jimnak ted nic neplánuju .... změnu jsem provedla dneska, ne?
2. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Zuz, tak Nellda, je fakt šikula :grinning:
Ten sirup je už pro děti od 1 roku a je jediný schválený jako lék, takže musí splňovat všechny náležitosti léčivého přípravku, stejně tak jako doporučený obsah vitamínů.
Zuz, pokud Nellda jí ovoce a zeleninu, tak bych ji nekupovala vitamíny, ale třeba Preventan, jsou to cucavé pastilky a jsou vyloženě na imunitu, myslím, že je to pro ni lepší, pokud ovoce a zeleninu jí....
2. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Jani ... ty jsi ještě v hokně?
2. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
tož jasný, ne :grinning: :grinning: ale už jenom 4 minuty :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Akorát že jsme se s kolegyní zakecaly, pak došla ségra, tak jsem nestihla dojít dřív...
2. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.