• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tu bud edneska mrvo ..... se mi na ten čoch nějak nechce ... potřebovala bych si tak hoďku dááááchnout :sweat_smile:
2. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Holky, nevíte jakej nick má ta maminka co má tu nemocnou holčičku tou leukémii ...myslím že ta holčička je Krystýnk a....chtěla bych jim čučnout do albíka, jak jí je ....
2. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Mic tak to nevím,ale myslím, že se ta holčička jmenuje jinak...

Hledám Kubíkovy nějaké fešné rifle na MMB v 86 a nemůžu nic najít ach jo.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a 400,- za rifle to je síla, to radši skáknu do bazaru v Bozaku a mám za to 4 kalhoty a taky od nextu...jen na ně trefit.. :grinning:
2. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Luci .... a nebudeš mít 86tky až na jaro?
2. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Makouš chudák nebude dnes bumbat ....... nemá odvoz, tak musela jet autem .... chudák .... ale aspoň jí nebude bolet pupíček :sweat_smile:
2. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Nechceš si u nás prvně nějaké 86tky vyskoušet a pak až kupovat ? ...Miekš má nějaký 80tky a 86tky má ještě ohrnutý.
2. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
No to je právě ono já už mu kupuji 86 a ty jsou mu v kočárku když sedí akorát...80 od nextu i jiných jsou mu krátký, pravda v riflích je nemám, jen v manžestrácích atd.. já si to vždy nechvám přeměřit, Kuba má teď kolem 40 cm na délku...

Ale tak za zkoušku nic nedám...jdeme koupat, raubíři od ségry tu dnes nocují, tak bude veselo, teď jsem koukala Kubíkovi na hračky na Vánoce a k narozeninám. Toho je tolik...
2. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
2. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Luci ..a už teda sedí pěkně?
2. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Jo to jediný je co umí sedět sám ( no sem tam upadne), ale v kočárku jedině sedět nic jiného a doma jak jde na břicho tak vydrží chvilku, točí se dokola na břichu, začne zuřit a je konec...
2. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Ono se to nezdá ale Kuba už má na délku skoro 80 cm a když mu koupím 80 tak je mu akorát a kolikrát se mi těžko oblíká, je to tak u čeho, ale většinou u kalhot už se dívám po 86...
2. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
mic tak ta paní se jmenuje feyra a ta dcerka je Klárka zrovna si obnovila album
2. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
ten odkaz co jsi dala .. jo, jo to jsou ty stejný , co má Mikeš .... taky jsem je koupila levně ...myslím kolem 200,-

musím se jí kouknout do albíka

vypadá to, že jdu sama ...Mirkovi se nechce ..ale dobře mu tak , doprošovat se ho nebudu.
2. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Krásnou sobotu :slight_smile: !
Jsem vzhůru už skoro hodinu :rolling_eyes: , ale nechtěla jsem vás stresovat tím šíleným časem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Včera mi dal Sláva kytičku bo k svátku jsem se jí nedočkala :angry: , ale já nádherná :dizzy_face: , růžový růžičky a kaly :dizzy_face: .
No a protože našim dovezli novej nábytek do obýváku, tak jsme jim jeli pomáhat bo sami by to nezvládli a taťka je strašnej nervoň (já su teda po něm :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak mamča byla s Nellinkou a já jsem s hochama montovala :slight_smile: .
Dom jsme přijeli po 8. hodině, tak Nellda šupajdila chrnět a my jsme si s MM nalili vínko a udělali jednohubky a dívali na ten slaďák na Nově :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
3. říj 2009 v 06:10  • Odpověz
Ahoj berunky,

tak se po dlouhé době hlásím,vařím obídek,Davídek s tatínkem šli na kaštany.Dnešek nám začál bááááječně :slight_smile: :dizzy_face: a doufám,že bude hezký celý den...

Koukala jsem na to album Klárky,nějak mě to dostalo,jak tam hačala na krtečkovi od koníkovek..je to strašny krásny..doufám,že vyhrají na celé čáře :wink: .

Jo,novinka-mám už konečně zprovozněnej notýsek :dizzy_face: .

Hele,co máte zítra za akcion???
3. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky ženy.
Tak čich bal totál superííííto ... jsem si zařádila jak zamlada ...bolí mě celej člověk :grinning:
Mirek semnou teda ve finále nešel ....dobře mu tak ... bylo to bááájo :sweat_smile:

Ani zle mi není :grinning:

Leni .... zítra se budu klokotočovat na pouti :grinning:
3. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky ... nevíte zda mám casuelko adaptérovou verzi, nebo ne? ... nevíte , jak to poznám? ....Luci .. ty jsi takovej všeználek ... tak babo raď :grinning:

Dneska dělam pangoša z brkaší .....ňamíííííííííí
3. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
je náááádherně ... odpoledne asi půjdem na klokotoče
3. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Dobré ranko, tak u nás je veselo už od rána. Tom spacifikoval děti a šli na jabka, děda vozil malýho a já uklízela, teď už odjeli dom, byl tu i syn od bráchy

Mic s tím kočárkem nevím, vím že od určitého roku je to adap. verze, ale dej dotaz do diskuze o casuelku...mě se teď ozvala paní taky na kočár
3. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
půjdu asi od toho najít papíry ... to bude nejlepší
3. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Jsem tam napsala ten dotaz za Tebe...já to věděla jak to je, když jsem si ho chtěla kupovat a teď si nemůžu vzpomenout, holt hlava děravá...
3. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Tak jsme po obídku,všichni chlapi(švára,tatík,David a malej) šli zalehnout :sweat_smile: a my,ženský,jdeme chystat hubky,chlebíčky,maseno na gril,zeleninku atd.,bo za chvíli dorazí zbytek rodiny :wink: .Tož hezké odpolko :slight_smile: .

Micouši,jestli se budu zítra nudit,tak dorazíme taky :wink: ,v kolik tam budete?
3. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Luci ....díík ... jsi hodná.

Leni ..... někdy odpolko až se malej vzbudí ...... teď ti ale vůbec neřeku, kdyžtak si napísáme.
3. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jo a ten pohřeb máme za tejden v sobotu :pensive:
3. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jsem teď byla na zahradě a chvílu tam něco vybordelovávala .. blbec jsem si nevzala rukavky a jak jsem trhala trávu, tak mám pořezaný ruce ...no jsem kus hňupa.
3. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
se mi teď niiic nechce ....chjo ... jdu se mrknout po těch papírech od casuelka
3. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
zuzi tady máš odpověď

luca to si robis srandu ze ma casual a nevie aka to je verzia tak to je dobre. no ak nevie nech sa pozrie ci su k tomu adaptery alebo nie. uni system nema ziadne medzi kusky. jednoducho chyti autosedacku ci vanicku a naklikne priamo na sportak. adapterova : na sportak musi dat z kazdej strane adaptery. je to v podstate kus plastu v tvare U a az na to sa naklikne sedacka ci vanicka. je to akoby take koliesko.
v roku 2007 sa prvý polrok vyrabala adapterova verzia a cca od juna bol v predaji uni system. takze tazko sa orietovat podla roku vyroby.

No ono je to těžký když máš jen sporťák, tak jak to máš poznat že...
3. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
To je pizda ..... jako když jsem koíupila jen sporťák, tak jak to mám poznat ... zadalší v papírech taky nic není a nemůžu tam najít ani rok výroby ...... ...jen že je to kupováno v listopadu 2007. :angry:

Luci ...ale díky za ochotu.
3. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
No takhle bych ti to dokázala taky vysvětlit...

asi budeš muset juknout jestli jsou tak nějaký výlisky na tom kočárku na ty adaptéry,ale jestli je to druhá polovina tak by to měla být ta bezadaptérová, jenže takhle na dálku se to těžko popisuje a tu maminu od které to máš někde uloženou nemáš???
3. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
no ..právě ji nikde uloženou nemám ...nic tam nevidím ...ale copak já vím?
3. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.