• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Dobrou Zuzi :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
A Micina a Lůca a Janča, ženy kde jako jste? :confused: :confused: :confused: :confused:

Dobrou :wink:
1. črc 2009 ve 23:48  • Odpověz
su tu
2. črc 2009 v 00:16  • Odpověz
Tak v Kuřimi na mě čekal obídek na grilu .. křídla, brambůrky na kolečka a osmahlí rajčátko ..ňám , to byla bašta .. a zákusek byla palačinka s kiwi a sklenička vímnečka ...ňamík ..no fakt se Marťa o m stará ... pak se brutálně zatáholpo .. strašnej vichr ..a .... noc ..... nepadla ani kapka .. jenže na vytáhnutí byzénku už to tay nebylo, tak jsme šly na prochajdu na písek. ... dojela jsem domů kolem 19:00 naložila Mikeše do kočárku a trajdala jsem do Křetína do hospůdky .. Mirek se tam nechal vyložit. ..... fakt byl dneska moooc pěknej den .. ale jsem uplně hyn.
2. črc 2009 v 00:28  • Odpověz
Zítra má Mirek vlno ... tak vrčíme do Boskovic , musím v Alpinku koupit strajdovi k těm narozkám nějaký tríčo ... pak do Koťas se mrknout do Befu na krby a do Bk koupit Mikešovi papušky a v santé zase letní botky .. zas mi z nich vyrostl .. teď mu koupím už bez špice, a´t mu vydrží.
2. črc 2009 v 00:30  • Odpověz
jdu chrnět ... pa pááááááááá
2. črc 2009 v 01:27  • Odpověz
Krásné ráno! :slight_smile:

Venku je nádherně - úplně to klasický letní ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (byla jsem zas nahánět slimoše :angry: ).
Mic, to sis teda pěkně užila :wink: a dala si do držtičky :wink: . Zas jedeš pro změnu utrácet, jo? :grinning:

Jako ženy, fakt to flákáte :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Joooo, mám vás pozdravovat od Leňouška. :wink:
2. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
Nellda nespí od půl 7. :rolling_eyes: , tak jsem jí pustila Krtka, ať dá ještě chvílu pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jaksi se nemůžu rozhoupat jít něco dělat. :unamused:
2. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
Marky, už jsem našla ten leták Aska na netu:
http://www.iletaky.cz/asko-1756

Je to na straně 5, za 1.699Kč. :wink:
2. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno, nějak nestíhám včera nám několikrát vypla elektrika, tak jsem raději nepokoušela štěstí..

Jak se všichni máme??

CO Janča ta už je v práci nebo až v pátek?? :confused: :confused:
2. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
HOj ženy...jsem v procesu :confounded: hrůůůůůza, jako touhle dobou jsem běžně vstávala, někdy i v deset, když se zadařilo a teď už dvě hodiny pracuju :confounded: :confounded: :angry: ty jo, mě trefí....

Volala mi Lenča, že se na nás moooc těší, já doufám, že dojedeme...včera mě pobavil Mates...mu říkám, že jedu v pátek do Opatek na pivní pouť a on mi říká...to jsi myslela jako vážně, já myslel, že jsi si dělala srandu...on totiž bude nakonec doma ...ale má smůlu, já nic neruším. leda že by mě přejel tank :grinning:
2. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Cauko Jani já jsem taky v procesu a to 24 hodin denně :grinning: :grinning:

Tak hlavně ať Ti to tam rychle utíká, já jdu s prckem ven, dokud tam není takový pařák.
2. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Zdarec palec :wink:

já mám dneska turbo kopr a jdu napustit ven Tobešovi bazén a vytáhnout si vedle něj lehátko a séééééééééru dneska na všechno :rolling_eyes:

Ale vám přeju pěknej den :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
hele hele, moc tady neprovokujte, já jsem pěkně nasraná, dneska dojdu do hokny a venku je pařák a neprší...to je fakt k vzteku :angry: :confounded:
2. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
jani eboj včera byl taky pařák a odpo pršelo, i když já jdu taky pro ten bazének půjdeme s Kubíkem do vodičky budto doma a nebo fven, ale tam je megapařák...ted jsem tam byla a jsem zralá na sprchu :sunglasses: :sunglasses:
2. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak už máme konečně to naše zlatíčko na světě...:slight_smile:
Narodila se 27.6.2009 v 0:10, porod byl teda fakt "porod", ale vše bez komplikací, trval 8 hodin, takže bych řekla, že si asi nemůžu stěžovat..:slight_smile:
V albíčku je pár prvních foteček....:slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=397616&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
2. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
jééé Moni, to je super, já jsem zrovna chtěla prolízat diskuze, jestli jsi někam nedala nějaké info...malá je rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
jsem tu, ale baštím :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
hmmm a já mám hlad a nic k jídlu, to je fajn.... :frowning2:
2. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jů další miminko, tak to gratulujeme a posíláme s Kubíčkem pohlazení :dizzy_face: :dizzy_face:

Kubíček je opět protivný nevím jestli je to tím vedrem, pořád si strká jeden prstík do pusy jakoby se chtěla poškrabat ale náznak zoubků nevidím, tak nevím...chůdě moje malý..

Začla jsem nafukovat ten bazén a teď ho zkusím dofouknout jestli malý usne, už je po oběde..hračky k němu už mám nafouklý...

Jani já jsem taky ještě nejedla dneska máme játra s rýží.. :wink: :wink:
2. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Moni, mooooc gratuluju k Nelince, ať vám dělá jen samou radost a je zdravá. Nebo na porod zapomeneš :wink: .
2. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jani, ty držíš diétu?
2. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jo, Blaženo, né, že couvneš z pátku :angry: , to bys mě nas.ala :angry: .
2. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Luci, u vás včera pršelo? :confused: Tady se to pěkně honilo, ale ani kapka, naštěstí :wink: .
Dneska tam je zas dusno jak prase :confounded: , to je něco na mě. :rolling_eyes:
2. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Byl tady orpavář na pračku, cosi tam vyměnil, trvalo to všeho všudy 10 minut a 850Kč :angry: :rolling_eyes: .
2. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tady zas nikdo, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dopo jsem dala Nelldě vodu do 2. části pískoviště, tak si tam vydržela hrát cca 10 minut, pak jsem jí řekla ať mě postudí vodou - rukama (měla jsem plavky - jenom teda vršek) a nejdřív mě postudila, pak si vzala konvičku a vylila to na mě :angry: :grinning: . Jsem ju neviděla, abych jí v tom zabránila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Pak přijel ten opravář a 5 minut po opraváři taťka, dovezl mi třešně - jako kdybysme jich měli málo a hříbky :dizzy_face: .
2. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak já si půjdu udělat něco k obědu, Tobi snědl ten ze včerejška a už nezbylo, tak se něčím odbydu. Byli jsme do 12 na dvoře, Tobeš v bazéně, já na lehátku a smažila jsem se, teď tam zase hřmí, tak čekám, co z toho vyleze :confounded: :confounded: :confounded: Dneska jaksi nemám den, tak se jdu uklidit někam do chládku :unamused:
2. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tak jsem byla pověsit prádlo, jenže jsme tam někdo zapomněli papírovej kapesník :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a zrovna jsem prala tmavý, proč ne :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: .
2. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
to se mi stalo v pondělí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.