• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
a není to napsáno u toho loga něco jako unisystem, hledám to na MMb ale nevím našla jsem jen ty adptéry...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26913535&tab=3
3. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
tak nic takového tam nevidím
3. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
no nevím jestli je to možné ale u těch nových pokud je to bezadaptérová verze tak je tam psáno unisystem ale to až u těch nových...

předpokládám, že to chce vědět ta kupující..jestli jsou nutné adaptéry atd....
3. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
hm .... pak ještě na to čučnu ....chjo

No nic ...jdu se dát dohromady a valím na pouť a čučnout za Mirkem na barák.
3. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
A já valím na brigošku jdu za kamošku do hospy na dnešní den...
3. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Čau buchtyyyyyyyyyyyyyyyyyy,

to byla včera jízda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nakonec jsem pila až moc, jsem myslím vožralá ještě teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem přijela do Přerova a kámoška jako že proč nebudu pít, tak jí říkám, že jsem tu autem, protože jsem nesehnala odvoz a ona hned že to neexistuje a spím u nich, o pak už to tak vypadalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Máme spolužajdu ve 4měsíci těhu a normálně už má břoucho, takový malušenký, krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tam jsme stáhly flašu, pak pokračovaly do další hospy, kde se od nás všichni odpojili a já zůstala s kámoškou o samotě, přišel její manžel, tak jsme ještě pily vodku s džusíkem a zakončili jsme to u nich doma 2 flaškama vína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Skončili jsme v půl 8 ráno, no maso, pak jsem jela dom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak super akce :grinning:
3. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Holky děkuju za pochvalu komplítku pro Tobeše, mě to hrozně překvapilo, na té fotce nebyl tak pěkněj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Micino a ty jsi neřekla ani Ťuk a to jsem ho fotila kvůli tobě ty joudo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Zuzi tohle dělá Tobiš téměř denně už asi čtvrt roku, když ho dlouho hledám, zaručeně ho najdu na záchodě a se štětkou v něm :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jaňulko já taky doufám, že se spolu jednou někam pojedeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale teď se těším na ty narozeniny :dizzy_face:
3. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
No, děda právě donesl štrůdlík, tak si jdu uvařit kafčo a dát si štrůdlík :wink:
3. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Jsem doma ....jééé štrůůůdlík ...bych si dala.

Makouši , to jako pařila ta tvoje těhotná kamarádka s tebou ?????
3. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Makouši ...komplítek ...no co chceš slyšet ....... mě prostě do oka nepudnul ...hlavně to světlí na těch nohavicích se mi nelíbí ...ale třeba jak ho uviím ve skutečnosti tak se mi bude líbit. :dizzy_face:
3. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
budu dneska asi žehlit ... tolik prádla jsem snad ještě nikdy neměla .... 3 1,5 vysokjé koše ... jdu si to myslím rovnou hodit ...ale až půjde Mikeš chrnět.
3. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Nazdar máničky!

Mic, žehlendo vůůůůůbec nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já se k němu přinutím až zas budu potřebovat pověsit prádlo na sušák a bude mi to stávající zavazet :grinning: .

Mak, ty seš teda pijan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , hlavně, že sis to užila :wink: .

Ostatní vás taky mooooc zdravím :slight_smile: .

Dneska bylo nádherně :dizzy_face: . My jsme byli od rána v Olmiku, koupili jsme regálo poličky do koupelny :dizzy_face: a synovi od MM sestřenice něco k narozkám bo mu zítra jdeme potřást plácačkou :wink: . Pak jsme doma makali - trhali jablíčka, Sláva konečně dobetonoval ten plot a dovezl od našich skříně do garáže. Venku jsme vydželi do 18:45, pak jsme šupali dom bo už byla zima :confounded: , tak to zítra musíme v garáži douklízet. Doufám, že už to bude vypadat líp :wink: .
3. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Já jdu zalehnout k sjuprstááár bo mi je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Sláva dává do kupy ty poličky, tak ho ještě půjdu zkontrolovat. :wink:
3. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
já jdu žehlit.
3. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojte,

už jsem doma :slight_smile: Cesta ok, ale jsem po včerejšku mrtvolka, tak jsem už v pýžu a jdu si lehnout na gauč a čekat na toho mýho chlapa, už je konečně na cestě :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak hlásím, že máme doma mega hladovou zeď, už má myslím 3 metry, takže toho chlapi za pátek a sobotu udělali mraky :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra vyfotím :dizzy_face:

Tak dobrou :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Vy si všichni jdete chrápat a já žehlím jak oteklá ....chjo .... bolí mě stráááášně nohy ... jsem si musela na chvilku sednout.
3. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Marky, tak to budete mít za chvilku hotovo, ne?
3. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Tak jsme doma, malý byl právě vzhůru dáme nakrmit, dostane nurofen a budu se modlit, že ten zoubek co nejdřív vyraší, protože nám dává opravdu zabrat a kubík toho ani moc nesní, vždycky tak půlku své dávky a přes den taky nic moc, tak snad je to těma zubama...tak dobrou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mic fotky jsou supr...
4. říj 2009 v 01:00  • Odpověz
Luci .... doufám, že bude mít zubáka brzo venku .

Mikešovi te´d roste spodní 2jak ... nějak se nám zubáci zarazily ... takže 8 zub ... už ho má naštěstí prořízlej ...ale myslí, že půjdou další ... pořád má celou packu zarvanou v krku.
4. říj 2009 v 01:07  • Odpověz
konečnš jsem dožehlila , al ejsem uplně kantároš. ...jdu se vykoupat a chrnět.

tak pa páááá a krásně se vyspinkejte.
4. říj 2009 v 01:08  • Odpověz
Dobré ránko,

tak já jsem vzhůru snad už od půl 7,malej vstával vzápětí.Spala u nás neteř,tak ta chrupkala asi o hodinu dýl,ale malej ji musel nutně vzbudit..dacoš jeden.Teď koukají na Lucii(s těma formelákama),tak cucijou jak puci :grinning:
David jel odvézt jeho taťku na pohotovost,bo včera si udělal něco s nohou v práci,tak volali,že ji má modrou a nemůže na ni stoupnout,tak to má určo zlomeny :confounded: bo co.

Včera jsme měli super rodinnou oslavu,byli jsme všichni(ségry s rodinama)a strýcové a tety..no bylo veselo.Naši,obzvlášť tatík byl š´tastnej,že má všechny pohromadě,akorát chyběl děda :pensive: :cry: .

Jdu nachystat dětem snídani a pak je pošlu dolů za našima a za tetou a strejdou :grinning: .Ségra už má pupek jak meloun :grinning: ,bobeš roste a roste..už ji zbývají jen 3 měsíce..toto letí...Ani nevím,jetli jsem vám psala,že budou mít kluka .?Nabalila jsem ji spoustu věcí malinkejch,tak mám hned v úložnym prostoru místo :slight_smile: .

Mic,Mišánek je prostě božíííííííííííííííííííííííí :grinning: ..bobeš malej....

Luci,ať máte zoubečky brzo venku..je to vopruz :confounded: .

Zuzi,no vidíš to,plot už stojí,tak teď už budou jen takovy dodělávky,ne?Brzo budete mít hotovo :wink: .

Davídek nějak začal kašlat :confounded: ...má z alerga zase ten imuno cosi,tak doufám,že laryngitida se nám vyhne.Mudra říkala,že toto mu pomůže si vytvořit imunitu,kterou pak budeme udržovat jen nějakýma vitamínama,jako je třeba ten preventan atd...tak doufám,že to bude brzo o.k.
4. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
4. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Zduř buřt Krejčulínová a ostaní, co chrápete!! :slight_smile:

Leni, tak jste si to včera pěkně užili :wink: , snad bude mít taťka nohu ok :fearful: . No sice plot je hotovej, ale dalších milion deset věcí ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:, snad se toho dožiju k :grinning:
Mak, no vidíš ono se to hejbe i bez tebe - to zdění :grinning: .
Jo, Micouši, Mikeš je boryš :sunglasses: .

Sláva má zas dopo vyúčtování :unamused: a odpo půjdem na chvíli k MM příbuzným :wink:. Mezitím musíme doma něco udělat - dodělat ty police zatracený :stuck_out_tongue_closed_eyes:, douklízet v garáži........

Micoušům hezkou pouť! Vypadá, že bude pěkně :dizzy_face:.
4. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky ženy.

s tm počásím jsi to Zuzi nějak zakřikla.

Musím si jít umejt škopek .... ve 12:00 máme bejt na dolním na los obídos a Mikeš tam bude spinkos.

Po všerejšku mě pěně bolí záda s toho žehlení ... 5 hodin stání, je mazec u prkna.

Leni ... jé to jste měly božíí ...miluju rodinné oslavy.
4. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak jsem dopekla hraběnčiny řezy, jsou luxusní :dizzy_face: :sunglasses: :grinning: .
Začala jsem montovat dřevěnej prádelní koš a tak jsem se u toho vztekla, že jsem to radši vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Na oběd máme sekajdu :wink: , už je hotová, tak jenom čekám až Sláva dorazí z práce :unamused: .

To počasí se u nás taky pokazilo :confounded: , ale věřím, že ti to Mic vadit na klokotočování nebude :wink: :grinning: . Co budete mít dobrýho? :confused:
4. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak jsme po obědě, Nellda se vzteká v pokojíčku, že spat nebude :angry: :unamused: , Sláva montuje ty police ve špajzce a na mě čeka vyklízení skříňky v koupelně :rolling_eyes: . Ale už se těším až to tam nastrkáme :dizzy_face: .
Jak se Nellda vyspí, tak vyrazíme na oslavu těch narozenin :wink: .
4. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky ženy.

Jsem doma. Stánků bylo letos strááášně málo, takže jsme jen Mikešovi koupily baloonek a taťka z Evou větrník a plyšouna.
Na oběd jsme byly u Evi na Dolním Poříčí ...a měla husu ze zelím a knooodlem ... jp byl to mňamec ... zase jsem hřešila.

Jinak na klokotoči byli akorát na autodromu a stejně se Mikeš ve finále rozeřval.
4. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak Makouš jde na Fejs a na nás prdííí ...bo,co?
4. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojte,

není mi dneska moc dobře a ani nemám chuť něco psát, tak snad zítra baby. Jedem dopolko na tu kontrolu do Brniska tak se ukážu asi večer, pokud mě to všechno přejde :wink:

Jinak na Facebooku mám fotky ze včerejšího srazu :wink:

Dobrou :wink:
4. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.