• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
4. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Fotečky super :dizzy_face:, Mak, zítra držím pěsti Tobinkovi :wink:.
Micino, to tě mrzí, že tam nebylo něco z kolotočů, z čeho by ti bylo pořádně blbě, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Máničky, jdu spát, bolí mi záda jak čert. Ale koupelna i špajzka v cajku :dizzy_face: :sunglasses: , jen ta garáž se nestihla :unamused: , tak zítra.
4. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj,
jdu jen pozdravit,ted jsme dozehlila a koukam na superstar s notasem v kline.Berunka uz spinka.
ja taky nemam naladu uz druhy den :unamused:

Mic,vy uz bydlite v novym?

MAky-tak at kontrola dopadne co nejlip :wink:
4. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Marky ... ty jo ...ale ta hrubá je nejlepší ... to má fakt člověk pocit, že se pořád něco děje.Nikdo tam nebyl , kdo by šel na ten klokotoč semnou

Jity ..... néééé ...budem rádi, když tam budem na ježucha.
4. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
už máme hotovou kuchyň ...jupííííí .... akorát se ještě musí strhnout folie z digestoře, přidělat na šuplíčky uchyt a uklidit ten mrdňoch http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=476731&vReferer=
5. říj 2009 v 01:00  • Odpověz
Krásné prndělí!

Mic, ty vogine, kuchyň je super :dizzy_face: , na kolik vás nakonec vyšla? Jste šikulové! :dizzy_face: Ohledně adaptéru neporadím :unamused: . Co vám ještě zbývá? WC a koupelny?

Sláveček nám zatopil v krbu, donesl vykrájený jablíčka a šupal do práce :slight_smile: .

V týdnu by měly teploty vystoupat na nějakých 22°C, to by bylo super :dizzy_face: .
Nellouch už zas sjíždí Ferdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Čauvec bambule,

já se lopotím v práci..samej průůůůser kuva :confounded: .už se těším,jak půjdu domů,i když nevím kdy....

Micouši,kuchyň je úúúúúúžasnááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,jste mega šikulky..S adaptérama ti taky neporadím :unamused: .

Jo,mohli jsme mít ubytko v Beskydech na Silvestra...včera jsem se o tom bavila se švárou a on má známou,co má na starosti chalupy v Dolní Lomné..tak jsem si říkala,že pokud se nepoperem :grinning: ,že bychom mohli pak vyrazit třeba jen na víkend třeba únor-březen.Chtějí 180,-za lůžko a noc a v té jedné chalupě je 5 pokojů (jedna jednolůžková,jedna dvoulůžková,jedna třílůžková a 2 čtyřlůžkovy).Je tam kuchyň a koupelna s WC..akorát tam není společ.místnost,ale to říkal,že se používal ten největší pokoj,že je tam i telka...Ale to jen tak,aby jste o tom věděly :wink: .Na tu paní mám číslo.

My jsme včera jeli do SY,já jsem si koupila sukýnku,tríčo,ještě jedno tríčo,podprdu,malýmu džíny,David si vybral košili,pak v DMku potřebnou drogérii,v Deichmanovi malýmu pozdimní botky no a na konec jsme se šli podívat na kolo do Sportisima,ktery má Davídek vyhlídnuty,a už na něm zrovna odjel :grinning: .Drandil jak drak po prodejně,prodavačky z něho byly vydivočeny :grinning: .Chtěli jsem mu ho k narozkám,tak jsme ho vzali už teď,aby si ho ještě užil.ještě jsem mu tam koupila čepku..je podzimní..ještě potřebuju nějakou zimní k té soupravě..

No nic,tak jdu něco dělat,za chvilu dorazí jeden pán,co mě pomáhá s uzávěrkou,tak musím nachystat ještě spoustu věcí.Tak zatím pá
5. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
krasne pondeli,

teda Mic,ta kuchyn je suprova,sakra,hned bych se nastehovala....to se bude bydlet,co?JA bych hned zarizovala,chjo,tak si aspon zaslintam :slight_smile:

je,u Zuzousku maji teplo :slight_smile: Zuzi,jak pises o jabkach,dala bych si most :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já měla super víkend, v sobotu byl Martin v práci jenom od rána do jedné hodiny a potom od tří do půl sedmé, a v neděli jel ráno do Trenčína a dojel v šest, takže super, fakt...
Já v sobotu upekla tři štrůdlíky, dva jablečné a jeden s tvarohem, mňam, jsme si dali do nosu :grinning:
a v neděli jsem šla ke kámošce, mají týdení holčičku, tak jsem si byla pochovat, Gabča měla původně jít i na ty naše narozky, ale tím že se Sofince zachtělo ven o měsíc dřív, tak nedojede...

Jé já bych šla taky nakupovat, do ničeho se nevlezu a všude mi něco leze, ale nějak není čas a taky korunky...

Mic, kuchyň je dokonalá, taky by se mi taková jednou líbila :dizzy_face:
5. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré dopoledne,

vidím nikdo nikde.

Mic kuchyň krásná, přijedu se zaučovat k tobě vařit..

Mak...ta zeď je teda maxi a okno krásné...

Tu nikdo tak jdu umývat okna na chodbě..

Jo holky jíte všichni tuňáka nebo ne??
5. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Zdar LUc, tady je mrtvo, holky asi spinkají...já bych to zapíchla taky, nic se mi nechce, jak to je s tím srazíkem? Já se musím jít podívat kdy mám to odpolední, ale jestli bude sraz u Mic, tak asi nedojedu...nemám čím :pensive:
5. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Čao ženy.

Jo s kuchyňky jsem taky nadšená a i ten sakramneskej roh se nám podařilo vcelku zadělat.. uřž se těším až tam bude to teplo domova :grinning:

Luci, no nevím zda jsem ta správná na zaučiování.

tuňáka jím.

Jani, tak se domlúv s tou Léňou, ne? ...a spátky pojedeš z makel ...Lucka říkala, že bude mít auto, takže si tu svoji veeeelkou :grinning: prdel nemusíš mačkat mezi sedajdama
5. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Zuzi ... ještě je toho dost ...musíme položit dlažbu ...tu ale máme ... ale koupit koupelknu a czáchod obklady ..geberit teda už máme koupenej ... dveře .... soděkat schody ... ta kromě podesty máme taky koupený .. no teda tak s půlky.
5. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
jo a mluvím teda o spodku
5. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Čágoš všem!
My jsme byly šopingovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a taky ve stavebninách pro jednu část, co nám chyběla ke spešl křidlici pro komínový vývod z plynového kotle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tak jsem si dala 2km tam a 2 zpět :sunglasses: .
Když svítí sluníčko, tak je teplo, ale jak se zatáhne, tak hnus, tak jak blbec jsem si furt zapínala a rozepínala bundu :grinning: .
Jani, to se ti teda víkend "vydařil" :unamused: . Proč jsi nejela s Matesem do Trenčína?

Tuňáka jím též :wink: .
5. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Tož to teda bude ještě pálka ta kópelka s WC, co? :confounded:
5. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Jo a kuchyň teda vyšla na 93 000,- bez spotř.
5. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
No .. to bude ajsme teď fakt love frííí ... neznáe nějakou dobrou půjčku tak na 60 000 až 100 000,-?
5. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
O love fríííí, ani nemluv :pensive: . Taky bysme potřebovali finanční injekci :zipper_mouth: .
5. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
zuzi .... půjdem někam na lup, ne?
5. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Hmmm, taky jsem přemýšlela - to by byl jedinej způsob jak přijít snadno, rychle a bez práce ke kačákům :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
5. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdem se naobídkovat a jak půjde Nellouch chrnět, tak příjdu :wink: .
5. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Já taky půjdu dát Miškovi obídos a ve 3:00 chceme jít na trať ...doufám že bude pěkně.
5. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Mic a co tu děláš já myslela, že jsi jela s Makel do toho Brna :confused: :confused:

2 okna mám za sebou a dvě malý před sebou...posra...ný od much tak to jde šíleně umývat..a fakt nejraději bych měla plasťáky, doufám, že nám to Vašek bude moc nějak poštelovat ( jestli teda bude mít chvilku na to juknout), protože mi nejde u většiny oken otevírat ventilačka nebo bych musela vlítnout do té firmy jestli to bude něco horšího...

jdu dodělat dvě okna, dáme oběd a pak valím s kamoškou na vycházku jsme domluveni na jednu hodinu...

jinak chody na čtvrtek asi tuňákový salát, ke kávě bude dort tiramissu a cuketová buchta a ještě musím namyslet véču a samo vinko s colou, džusíky a něco pro děti....a nebo salát na véču a musím namyslet oběd... :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Ne, ne ..... měla jsem jet něco vyřídit Mirkovi, ale s toho sešlo ....ale stejně nemám loveson, takže bych ta trpěla. Potřebovala jsem si neco koupit na sebe , ale holt není za co.
Teď musím Miškovi koupit zimní bundu a zeteolený riflíky...jen nevím kde , ale bundu asi v tom H&M.

KJinak ve středu jedem na ty dlahy ...chjo ...jedinou víhodu, co to má, tak že táta ráno pojede s náma i do plavča, takže půjde z Miškem do bazénu.
5. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak Nellda už je po obídku a já se právě cpu :sunglasses: .

Tý jo Luci, už teď se mi sbíhají sliny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.

Mic, na MMB jsi se nedívala po nějaké bundičce?
5. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já jsem Kubíkovi koupila tu bundu z HM na MMB z peněz co měl od prababičky a z brigošky jsem mu koupila HM oteplovačky taky jsem na ně náhodně narazila na MMb, už byl přede mnou jeden zájemce ale paní asi byli malé či co tak jsem si je zamluvila...

Zuzi ještě nevím co z toho vzejde, ale salát mám ráda je to recept z Anglie, celkem jednoduchý a píct budu za pomoci mamky...

Tady už svítí oskárek, tak vyhodím ven prádlo jdem se najíst a hurá ven kamoška už je venku...
5. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Aha, tak srazík bude ve čtvrtek?? Tak to nemůžu, mám odpolední :frowning2:
5. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jaňouchu, ty vado, my už ani nebudem vědět, jak vypadáš :unamused: . Do kolika máš odpolední?
5. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.