• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahoj holky, omlouvám se že sem vám sem tak vpadla, ale dívám se že jste z Boskovicka. Tak sem se jen chtěla zeptat zda jste chodili v těhu na nějaký cvičení nebo plavání a hlavně kam. Pomale se po něčem takovým dívám a nic sem zatím v okolí nenašla, tak kdybyste měla nějaká zkušenost tak prosím do IP o doporučení. Díky moc
5. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Hlky, ten lupm ještě nespí ..je zmidlenej, uřvanej, protivnej ....chjo ...a to máme vejt ve 15:00 ve Křetíně

jani, tak si to z někým vyměň ....síííím

Zuzi, já tu bundu si chci odskoušet, víš.
5. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Je mi jakási zima :confounded: , sakryš, proč nemám noťas a nemůžu jít do obýváku do teploučka?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak jsem si byla pro mikču :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Nellouška spinká hezky zachumlaná do peřiny :dizzy_face: .
5. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ti závidím ... před chvilkou jsem byla na hoře na toho řvouna ..no aon byl na hraně postýlky, jednou nohou v ní a druhou ven ... a nemoh ani dovnitř ani ven :angry: ...tak jsem ho vytáhla a řekla mu, že půjde spát až večer a může skusit bejt protivnej.
Chjo ...jsme vůbec nic neudělala ...vždycky to zvládnu když on spííí

Si myslím, že mi usne odpolko v kočáru
5. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Mic, není s kým, musela bych mít dvě odpolední po sobě, protože mám i v úterý a v pátek se mi brát nechce, protože jsem měla teď...takže já si to vlastně ani vyměnit nemůžu. v práci jsem do pěti, ale když Lenča pojede hned po práci, tak mě nevezme a já se k vám potom nedostanu, leda, že by na Poříčí jel bus a zpátky mě vzala Marky, ale záleží do kdy to máte v plánu, abych v šest nedojela a vy nejeli v půl sedmé domů.... :pensive:
5. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
jani, ale na pořičí by ti ěmlo určo něco jet ...tady je ta IDS nebo jak se to jmenuje
5. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak já mrknu, vy jste který to Poříčí? Horní nebo Dolní? Já si to nikdy nepamatuju :grinning:
5. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ty jo ...on je uplně hotovej ....fááákt na ranu :angry:
5. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jani, já si taky do dneška nepamatuju, v kterým tom Poříčí Mic bydlí :grinning: a to jsem tam byla nesčetněkrát :grinning: :wink: .
5. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
No tak bus jede, ale v 17.10,což nestihnu, bo končím v pět a musím spočítat pokladnu a převlíct se, takže to nehrozí a musela bych přestupovat, takže bych na Poříčí byla v šest, hodinová cesta :confounded: a pak jede až v 18.10...ale to bych zde zase musela hodinu čekat :frowning2:
5. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
A co farokára vaše?
5. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
ta je na v Sebranicích, Martin má totiž v garáži palubky, nemůžemeje nechat venku, takže já nemám auto kam dát, tak proto není doma :frowning2: ptala jsem se už v pátek, bo jsem o víkendu potřebovala auto, ale na dvůr ho nedáme, tam parkuje Audinu, tak mám smůlu a musím počkat až dodělá ten přístěnek
5. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
To je teda na figu :angry: . A třeba Mates by tě k Micoušům nehodil?
5. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
NO musela bych se ho zeptat, otázka je, jak dlouho bude v práci, ale zkusím to, uvidíme, zatím nic neslibuju, minulý týden jezdil totiž z práce až kolem půl osmé....
5. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Hm .. tak ani jedno ...bydlím na Prostředním :grinning:

Valím na trať
5. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Fakt?? No vidíš to :grinning:
5. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak zdrhám dom,jsem kantároš...

Jaňouchu,v kolik končíš?bych tě mohla vyzvednout.Já se odsud dřív jak v 15-15:30 nedostanu.

Zítra se ozvu.pá
5. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Leni,já končím až v pět :frowning2:
jdu se oblíct a mažu domů...páááá
5. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak jsem doma .. bylo to fajme a vypada to , že půjdem v sobotu na narizky ... to zas bude pařbáááá :grinning:
5. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Čau ženy,

tak mám na chvíli klid, Tobiho jsem dala spát a jdu fotit hadry na MMB, mám tu toho mraky a musím doplnit sortiment a taky kasičku

Včera jsme odpočívali, přestěhovali tcháníka - konečně, ale tento týden se to všechno musí dodělat, je to moc věcí do jedné místnosti, děs a hrůza

Dneska jsme jeli do Brna, Tobík má srdíčko už skoro ok, šelest je prej už skoro neznatelná, takže byla opravdu růstová, prej mu do těch dvou let, kdy jdem ještě na kontrolu, určitě zmizi Byli jsme tam jenom chvíli a pak si zašli do Vaňkovky na obídek s tchýňkou - dělá tam, stavila jsem se jenom v C&A, Tobimu jsem tam koupila ponožky a rukavice na zimu a pak jsme se stavili v Puntanele a Tobi si za odměnu, že to na kontrole vydržel vybral takovej tahač, co převáží traktory i s traktůrkem :wink:
5. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Stavili jsme se pak ještě v Tescu nakoupit, jen pečivo a nějakou šunčičku na večeři a já se tam zamilovala do kabátku je to jen takové zimní sáčko Červený a je úúúúúúúúžasný a já jsem ještě víc úžasnější Kdo by to čekal, že Tobimu sjem tam ještě koupila jedny super vyteplený riflíčky a Vaškovi tríčo na Vánoce Ještěže tam maj ty 30% slevy

Teď večer jsem ještě poklízela a vyklízela ze skříní hadry, co asi prodám a nebo vyhodím, do čeho se fakt už asi nevlezu a schovávám to tam proklatě dlouho, ale nebaví mě to furt přesunovat z jedné strany na druhou A jako velikost 38 už asi nikdy nosit nebudu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Super, že šelest na srdíčku skoro zmizela :dizzy_face: . A šopingování ani nekomentuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :wink: :grinning: .
5. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Odpo se Nellinka vyspinkala do růžovoučka :sunglasses: , tak jsme šli Slávovi naproti a venku si pořád prozpěvovala :grinning: :dizzy_face: .
Pak jsme poklízeli v té garáži, tak to máme taky téměř z krku. :slight_smile:

A večer jsme si udělali rodinnej - Sláva si hrál s Nellinkou s vláčkama a já jsem žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Začíná mě pobolívat v krku :angry: , tak si jdu lehnout, abych mohla skočit na MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: .
5. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Zuz to mám k narozeninám :wink: Dostala jsem v Lipasu od babičky penízky, tak jsem si za ně koupila toto :wink: Jinak to teda žádný šopingování nebylo :wink: nějak se mi dneska nechtělo :unamused:
5. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Rodinnej večer je dobrej :grinning:
5. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky ženy.

ty jo ta super stát ...oni vyhodily skoro tu neljepší babu ... ty lidí jsou fakt hluchý jak polena.

Zítra přijede marťa z Kuřimy, tak si Miška zas vyhraje z Filípkem.

Marky ..jaký zatepl. rifle ...nafoť a za kolk jsi je sehnela ... taky musím Miškovi právě nějaký sehnat ....sím síím a hned
5. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Mic jsou to obyč rifle, dovezu ti je ukázat ve čtvrtek ne? maj v pase gumu a jsou prostě podšitý a stály asi 230? :confused: :confused: :confused:
5. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
nééé nafoť ... zda se mám stavovat ve středu v tescu ....jedem na ty nožičky ....sííím
5. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ty voe, víš jak moc se mi chce? :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: no jo, do půlnoci času dost :grinning:
5. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.