• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Makoušku , přece co by jsi pro mě neudělala .... :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
No jo, tak jdu fotit, aspoň se dokopu k ostatnímu focení :wink:
5. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
5. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Kde seš ty saláte, ti to tu fotím jak drak a ty to ani neoceníš :cry: :cry: :cry: Příště nic nebude :angry: :angry: :angry: :angry:
5. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
5. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz
Hm, tak Micina nikde,

tak dobrou :slight_smile:
6. říj 2009 v 01:44  • Odpověz
Haloooooooooo, juž jde kobyla, kde steeeeeeeeeeeeee? :slight_smile:
6. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj MAky,

prisli jsme z venku,byli jsme skoro dve hodky na prochajde,aspon jsem si provetrala hlavu :unamused:
Maky a ty sis ten kabatek koupila?
DAla jsem pict chleba do pecny,zitra valim ke kadernici,sice jsme byla nedavno,ale jdu zas :wink: Tesim se :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Kabátek Jitu? Jakej? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
6. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Maky-ja myslela,zes psala,ze sis neco koupila v tescu,sacko bo co.No asi jsem spatne cetla,jen jsme to zhrkla :sunglasses:
6. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Jo koupila, jen jsem předtím nepochopila tu tvou otázku :wink: Jo koupila jsem si takovej krátkej kabátek, spíš je to sáčko na zimu, červený, moooooooooooc krásný, mají tam pěknej výběr :wink: Jsem si to nadělila k narozkám :wink:
6. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
AHa-ja docitala,bo mi taky nejel net ,tak jsem reagovala na prispevek pred,pred,pred... :wink:
6. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Nazdar všici!
Jen v rychlosti, Nellouška je strašně protivná - vůbec se jí nedivím :pensive: . Ale nechce ani měřit teplotu ani Nurofen sirup - o čípkách ani nemluvě :rolling_eyes: .

Jak je doma SLáva, tak to jde, aji jsem zvládla udělat pizzu :wink: . Stavili se tady naši a tchán, ale bubla nemá náladu :unamused: . Já blbec jsem krájela feferonku Slávovi na pizzu, pak jsem na to zapomněla a hrábla jsem si do oka - uááááááááá, to byla brutus bolest :confounded: :confounded: :confounded: .
6. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Melince přejem brzké uzdravení :sunglasses:

Jituš v poho, psala jsem to včera :grinning: narozky teprv budou :wink:
6. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Snad se z toho brzo dostane :wink: , jen mě mrzí ten čtvrtek, že vás neuvidíme :frowning2: .

Teď tady máme opraváře na kotel, protože v poslední době byl strašně cítit plyn v kotelně, tak prej bylo ruplý těsnění :rolling_eyes: :confounded: u přívodu plynu.
6. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
No jo, my se ve čtvrtek neuvidíme, co? Tak to holt přesunem ne? Nebo jak to bude ženy? :confused:

Ty jo, ruplý těsnění jo? :confused: :confused: :confused: Už proto nechci plyn :pensive: :pensive: :pensive: Mě by z tohoto ruplo v bedně :pensive:
6. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Jo,MAky,zapomnela jsem napsat,na co reaguju :dizzy_face:

Zuzko-tak at je Nellda brzy fit.

My byly minuly tyden v zahradce a najednou rev,mala rvala,stala u kyblu,ale nikde nic a az odpo mela cerveny na puse,tak jsme myslela,ze se narazila a ted to vypada,ze to ma opar :angry:
6. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahojky, tak jsme se vrátili z vycházky, vyrazila jsem ve dvě a doteď jsme brouzdali po dědině, je tu tolik mamin.

A kamarádce se dnes ráno narodila holčička...tak ji přeji všechno nej...prý si užila svoje..

Holky jestli ten čtvrtek tolika lidem nevyhovuje, tak bych to taky přesunula na jindy, ale záleží na Micině...no a já jedu zítra na nákup tak ať vím jestli to mám kupovat nebo ne...
6. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Ale já myslím, že ostatní můžou, ne? Teda Jaňouch se snad nějako dopraví. Já bych eventuelně, když by Nellince neblo nějak moc špatně, dorazila odpo s Léňou. :wink:

Sláva do Nelldy nacpal sirup, teď koukají na Dobu ledovou, i když ju bolí očička tak by furt koukala na TV :confounded: .
Dali jsme si pizzu, byla výýýborná, těsto teda tužší, ale zbytek mňamozní :dizzy_face: .
6. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Já se jdu sprhnout a zalezu do betle bo noc bude jistě stát za to :unamused: .
6. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
No mě je to jedno...tak aspoň takhle, hlavně mi dejte vědět ať vím jestli mám zítra kvaltovat do Boskovic na nákup

a kdepak je Micina celý den :confused: :confused:
6. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojky ženy.

Marky ... včera začal malej strašně plakat , tak jsem šla za ním ...přivrtal se ke mně a nechtěl mě oustiz ...až jem tam usla a vzbudila se ráno.

...sejdu dolů a tam mrdník jak prase ...Mirek ani to blbí nádobí neumyl ....

pak přijel akamarádka z Kuřima z Filípkem, takže Mikeš celej den řádil ... pokoušela jsem se připojit na koňa a nejel ludra.

...teď jsem byla u našich ....a příjdem z Mirkem domů a tu na mě čekala kytí ... prej omluva za to nádobí ... ten ví jak mu odpustím :grinning:

Marky ... ty riflíky jsu boží ... zítra hned pro ně valím ...doufám, že je budou mít na Mikeše ...a ta cena je taky boží.
6. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
čtvrtek mi je šumák ... já s tím počítám.

Zuzi a myslíš, že to Nelouš nerozdejchá ?
6. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Od 17 začínám z dietou Štefana Margity ... tak jsem zvědavá, jaká bude.
6. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
já vím jaká bude ....ale jak bude fungovat ....
6. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mic a co ta paní, ta ti nenapsala? :confused: :confused: :confused:
6. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak jsem vložila 45 hader na MMB a můžu směle pokračovat, mě to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak nebaví, nechcete si to někdo koupit všechno? :confounded: :confounded: :confounded: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Makouši ...já si ještě neudělalal čas, abych jí všechno napsala, ale taky se na to chystám ...asi v pátek když bude mikeš z babičkou odpoledne na vejletě.
6. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Makouši, ty jo ...jak to, že jsi nenabídla tu zimní bundu ..... chceš do držky?
6. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Hlavně jí nepiš, že chceš držet dietu, tě zastřelí, to je totiž fakt blbost :unamused:
6. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.