• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ale tam se jí vcelku hodně ....
6. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
ty jo vstávám zítra už v 6:30 ... mě asi jebne .....jeb
6. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
To je jedno, je to furt jednorázová dieta a ne změna stravy, je to na chvíli ne na furt a to ty chceš ne? :wink: Ale to jsem říkala už milionkrát :wink: To nemá cenu, máš jinej názor. Já osobně bych radši zůstala taková jaká jsem, než šla do diety, jen si tím rozhodíš zažívání ještě víc a stejně ti bude něco chybět, bo se tam žere hlavně maso :confounded: Já chci znova začít s tím jídelníčkem, ale jaksi mi ta paní neodpovídá, tož nevím jestli začít sama, asi jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
je tam i maso ...aůle hodně špenátu, ten já miluju , vajíčka, zelenina, ovoce a šunka ..... skusím to .... horšínež můj jídelníček teď to nebude.

Neodpověděla jsi mi na tu bundu :angry:
6. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Odpověděla :angry: :angry: :angry: :angry:
6. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
Záleží samoška na tobě, ale aby jsi se pak nedivila :wink: Moje máti na dietách žila a teď? Škoda mluvit, její zažívací potíže nepřeju nikomu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
Soráč ... já se nečučla ne mejlucha
6. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
Máš štěstí :angry: :angry: :angry:

Jdu čučet na ten dům u jezera :wink:

tož dobrou :wink:
6. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
Makouši brou nocinu.
6. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
6400 :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
jdu umejt nádobí, vykoupat se a spátt ...tak pa páááá
7. říj 2009 v 00:42  • Odpověz
Dobré ráno :rolling_eyes: ,

noc byla jak jsem předpokládala :rolling_eyes: , Nellda hřála jak kamínka, tak se nám přeci jen podařilo jí šupnout čípek, pak byla ještě asi 10000000x vzhůru :rolling_eyes: . Teď ještě chrní.
Mic, pochybuju, že se z toho zbráborá tak rychle, když má 40°C horečky, tak u ní to trvá min. 3 dny než ustanou a pak je slabá jak mucha. A já rozhodně nebudu riskovat nakažení vašich prcků :wink: .
7. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
Nellinka už je vzhůru, zatím teplotu nemá, ale nedělám si naděje, že se neobjeví :stuck_out_tongue_closed_eyes: , i když bych byla mooooc ráda, kdyby ne :wink: .
Včera jsme ani neměli náladu na Pohlreicha, tak jsme to vypli o Růžofce, Nellda spala stejně s nama.
JDu dolů udělat čaje a Nelldě naloupat hrášek, kterej jí včera naši donesli :wink: .
Je tam binčus tak to musím nějak poklidit, snad mě dneska nechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno, Zuz prosím tě, kde jste TEĎ vzali hrášek?? :confused: :confused:

Holky, Martin bude ve čtvrtek dlouho v práci, tak nehrozí že by mě dovezl, takže spolu se uvidíme až příští pátek...jo kdyby náhodou, tak já budu ta ošklivá a stará :grinning: :grinning: hnus....

Luc, až tě příště bude míjet autobus a bude na tebe čučet jedna stará paní, tak laskavě mávej jo :grinning: já včera vyplesklá na okýnku a ona se klidně vykecává....

Zuz, tak ať je Mellinka brzo v pořádku....

jo a ještě by mě zajímalo, která z těch dvou M mi pošle ten odkaz na tu paní...jsem ho hledala a nenašla :sweat_smile:
7. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno,

tak u nás noc v poklidu, teď jdeme snídat...

Jé Jani a v kolik to bylo, víš já vždycky když jsem na nádru tak koukám do autobusu jestli nám náhodou nejsi a vidíš, včera jsem kecala asi už jsem byla s kamošku bez kočárku že?? no neboj příště Ti zamávám :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
No hrášek byl od našich ze zahrádečky :slight_smile: , seli ještě o prázdninách, aby teď měli pro děcka :sunglasses: a jahody Nellda jedla taky ještě minulej týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Hele ty starochu, teď mi řekni, co si budeš myslet o mně a Micině v únoru/březnu :angry: , to se jako s nama nebudeš vůbec bavit bo budem vypadat jak těsně nad hrobem :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky a jak to teda uděláme s tím zítřkem??

Dojedete teda apoň odpo??

Mic tu dneska celý den nebude....

Já bych Vás moc ráda viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Ne Luc to bylo vzadu u agra, nebo jak se tomu nadává, kolem tuším 17.30 a ještě jsi byla s Kubíkem.....

JO tak já jahody jedla ještě včera :grinning: :grinning: taky vlastní...ale už mám jenom měsíční a asi o víkendu půjdou...
Zuz jenže vy máte aspoň ty děti, s kterýma si nepřipadnete tak staré...ze mě bude jednou i stará matka
:confounded:
7. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré dopoledne buchty :wink:

Dneska je středa, třetí den v týdnu a já mám zase kopr a lenoru :confounded: :confounded: :confounded: čím to je? :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: asi mnou :grinning: :grinning:

Včera jsem se šla dívat na ten Dům u jezera a ženy!!!!! Je to ten nejnádhernější film, kterej jsem v poslední době viděla, bulelal jsem tu jak želva a čučela s tepem 190 až do konce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Fakt bomba :dizzy_face: V sobotu všem kdo mají primu vřele doporučuju :dizzy_face:

Tobouš taky jedl jahody včera, vykládal mi, jak byly sla'ďoučký :grinning: byl na ně u bábi a dědy, ti ještě mají :wink:

Zuz, snad bude Melice líp :dizzy_face: :dizzy_face:

No a co s tím zítřkem? Taky bych to docela potřebovla vědět :sweat_smile:
7. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Jaňouchu nech toho :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Ty stará matko, bude ti teprv 27, tak co řešíš :wink: do 30 máš času dost :wink: a co ti příjde jako stará, já beru, že jsem stará až po 65, dřív mě to brát nebude :wink: :wink:

A my jdem do obhodu :wink:
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Jani aha tak to jsme šli asi od rybníka..příští týden tam má být výlov :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Vy máte ve Skalici rybník?? Jo vlastně nahoře u silnice, si říkám :grinning:

No jo Makel, ale já jsem nedávno byla na Majáku a když mi tykala asi 15-letá holčina na hajzlíku, tak jsem si fakt přišla stará :grinning: :grinning: :grinning:

Hmm, tak primu nemáme , ale dneska jdu domluvit opravu satelitu, tak by to třeba mohli do konce týdne stihnout...no jsem naivka :grinning:
7. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak teď tady byli naši, chtěla jsem, aby Nelldě koupili v lékárně bonbony z hrozn. cukru a mamča koupila glukopur :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tak že tam sjedou a koupí kokina :wink: .

Jinak jsem objevila Nelldě na jazyku 2 obr afty :confounded: a vzadu na patře další :unamused: . Chudina to zdědila po Slávovi :rolling_eyes: , Sláva má sníženou imunitu a afty má každou chvílu :zipper_mouth: .

Hele Jaňouchu, tak to máš být ráda, že ti ta slečna tykala a nevykala, to by bylo horší, zas tak ztracenej případ nejseš :wink: :slight_smile: .
7. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky, strašně moc dlouho jsem na koníkovi nebyla. Pořád ještě chodím do té práce. Zatím to zvládáme.
S Haničkou jsem začala chodit na logopedii, protože neumí to r, ř. R už ji trochu jde. Minulý čtvrtek měl Kubík úraz, odpoledne běhal po dvoře, honil kočku, zakopl a hlavou rovnou letěl na sušák, který má kovovou konstrukci, tak má nad okem, u obočí dost hlubokou ránu, tak 1,5 cm dlouhou, dali mu tam lehkostehy - mašličky. V pátek jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat, abysme ještě nakonec nemuseli na šití, pořád si tam maká, tak se bojím jestli si s tím nějak nehnul. V sobotu jdeme na oslavu narozenin, v neděli je u nás drakiáda, tak budu muset jet zítra nebo v pátek koupit nějakého toho draka, protože ten od loňska už je k.o. Od října chodíme každé úterý večer na cvičení s dětmi, zatím jsem tedy byla jen s Haničkou, ale až bude Kubík v pořádku tak začne chodit i on. U makelínových se pracuje o stošet, o víkendu jsme projížděli s našima okolo a už se tam něco rýsuje :dizzy_face:
Zatím se loučím.
7. říj 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
Hmm, píšu rychlejí než myslím, Zuz, to víš, že jsem chtěla napsat že mi ta slečna vykala :grinning: :grinning: :grinning: dneska mi ještě nepracuje mozek, je moc brzo :grinning:
7. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Dančo, tak doufám, že Kubík bude v pořádku a snad se mu to stáhne samo a nebudou ho ještě trápit šitím :wink:
7. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahááá, tak slečna ti vykala, tož to je s tebou hodně špatný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Dančo, to je fajn, že ses ukázala :slight_smile: , jak psala Janča s Kubíkem, ať je brzo v poho!!!
7. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj Dani, taky přeji Kubíkovi brzké uzdravení..

Já mám konečně vyžehleno a ještě umýt nádobí.

Venku je tak nádherně a tak pěkně dusno...ráno sprchlo...

Zuzi vy máte renaulta scenica?? včera jsem si psala s jednou holčinou z ledna a mají právě toho babypointa a že jim ta autosedačka špatně sedí v autě mají nějakýho peugeota, že je dobré to zkusit i v autě, ale zase říkala, že její kamoška má feldu ty mají dobrý sklon sedaček a ta autosedačka ji tam sedí úplně perfektně..tak jsem říkala, že se opítám, jak sedí autosedačka v autě vám, má strach jestli ji tam třeba nedávají nějak špatně.. :wink:
7. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Nám tam sedajda sedí dobře :wink: , u našich je to horší - mají Renaulta Megane, ale je je ti tou hlavovou opěrkou - u našich, kdyby se oddělala, tak tam taky není problém :wink: .

Tady je taky nádherně :dizzy_face: a my musíme trčet doma :angry: .

Před chvilkou tady byli zas naši :grinning: , dovezli kokina a genciánku na ty afty. Asi si dovedete představit, jak vypadají moje ruce, když jsem se to snažila otevřít :rolling_eyes: :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Sory za překlepy ale furt odbíhám k Nelldě - to je furt - mami napit, lízátko, pojď si hajnout a furt dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už mi z toho bolí škopek :confounded: .
7. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.