• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuz a dovedeš si představit,jak vypadají moje ruce, když ji nalívám :grinning:

mě se dneska nic nechce, hrůza....bolí mě za krkem asi bych potřebovala useknout hlavu a bylo by to fajn
7. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj,
zdravi Vas jedna stara starenka-ze,JANI :grinning: :grinning: :grinning:

MY pred chvilkou prijeli z mesta :slight_smile: ja ostrihana,namelirovana,Nikolka unavena,ted mi usnula na kline,ale uz je v postylce a odpo si pro ni prijde babi z V.O.
Venku je naaaaaaaaadherne,mam uvareno od vcera,takze si vyzehlim a jdu si udelat vazbu z kyti na stul,ale to az pujde mala na vylet.
Vcera jsme pekla chleba v pecne a muzu rict,ze jeden z prvnich,co mi moooooc chutnal.

Kdo mi posle kontakt na pani,tak chci byt hubena a krasna.......co:MAky,MIc?
7. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
JAni,to chce poradnou masaz!
taky bych si dala rict,nejakou tu thajskou,by mi chodili po zadech......... :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak Nellouška už zas horečkuje :rolling_eyes: a mě ten škopek bolí čím dál víc, Bože to jsou vyhlídky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
7. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Nazdar stařešino :grinning:
já jdu dneska taky do lesa, něco nalovit na výzdobu, chci si udělat věnec na dveře a dekoračku do vázy, tak snad někde něco ulovím, třeba zajíce, že :grinning:

Zuz mám dotaz...ty jsi vystudovala zdravku, že? A budeš to dál dělat? Máš vyřízenou tu registraci? A jezdíš na přednášky? To je dotazů, co :grinning:

Jitu, já ti ten odkaz pošlu....
7. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
JAni,ja si delala hezkej venec na dvere z tech oranzovejch bambulek,co jich mam plnou p...l na zahradce
7. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jani, vzhledem tomu, že jsem zdravotnictví opustila v roce 2004 a zatím se k němu vrátit nehodlám, tak nejsem ani zaregistrovaná, tudíž i přednášky jsou passé :wink: . Holt až jednou nebudu mít pracovní místo, kde budu chtít dělat, tak mi nezbyde nic jinýho než se do zdravotnictví zase navrátit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ač nerada :rolling_eyes: .
7. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
JAni-kuk na mail
7. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já jsem Jitu nejdřív kukla na email a pak sem :grinning:
7. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Zuz, tak to jo, já se totiž teď docela naštvala, protože jsem zjistila, že od 28.8.2008 mají pozměněn ten kreditní systém a taky se mi může za tři roky stát, že ty kredity který mám mi neuznají, to je fakt super, člověk jezdí na přednášky jak pominutej, všechno si platí a že nejde o pár kaček...tak mě to krapet vzteklo, že vlastně nevím na čem jsem....no ale ještě jsem se přihlásila na e-learning, tak tam taky nějaký kredity budou, tak uvidíme, snad mi to vyjde....
7. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Teda já nechápu, jak těm děckám můžou chutnat ty lízátka s hroznovým cukrem...jsem si teď jedno kuchla a nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Hoj ženy tak jsem doma z nákupu, ruky mám vytahaný jak gorila, nechápu jak naše mamka může tahat ty nákupy v rukách, už mám skoro vše jen ráno koupím ještě nějaký pití, protože jsem měla 3*2 l + jídlo a už bych to neměla ani kam dát..

mamka je venku s malým tak jdu začít vařit...
7. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Mizím na angličtinu, písnu večer, dneska mi nešel noťas, tak zatí pa :wink:
7. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
tak se se opět rozhoduji mezi barvou jestli tuto

http://www.detatko.eu/zbozi/4709/Autosedacka-Babypoint-comet-02-1869

nebo tuto

http://www.detatko.eu/zbozi/4710/Autosedacka-Babypoint-comet-03-1870

to zase bude dilema

Mak tak ať ti to jde od ruky nebo od pusy :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
Luci-libi se mi obe,modra vic :wink:
7. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Jsem koukala na diskuzi tady a paní se zase nelíbí že jen ten potah hned žmolkovatý tak já nevím :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

ale Zuz ji má a je s ní spokojená, tak uvidíme
7. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Luc, tak potah žmolkovatej určitě nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ji používáme už víc jak rok :wink: .
Mně se taky víc líbí modrá, ale přijde mi světlejší, tudíž víc na ní bude víc vidě špína :unamused: .

Jinak Nellda neudělá beze mě ani krok :rolling_eyes: , takže musím být furt u ní, i když je tady Sláva :rolling_eyes: .
7. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
ahojky ženy ... jsme doma ...dočtu vás později ... teď jdem Miškovi dávat ty dlahy :frowning2: :cry:
7. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Mic, držím pěsti s dlahama, ať to zvládnete :pensive: .

Já jsem "diagnostikovala" Nellince aftozní dermatitidu, takže s ní zítra pošupu k MUDr. :unamused: Ale je tam až odpo, myslím teda.
No nic, jdu kukat na Přešlapy :dizzy_face: .
7. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Zuzi ... jí zapoměla ... ty jsi ta dr. :grinning: ... teda zdravotnice :grinning:

Jinak Mikešek má dlahy na sobě ...čučel na ozáka, tak mu to ani nepřišlo ... je strašně unavenej, tak jsme ho daly do pstýlky z mlíčkem a zatím se noc neozívá ... holky, kdyby to bral jak samozdřejmost, já bych byla strašně šťastná ... udělala jsem fotku ... dám ji do albíka.
7. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Co ten zítřek? .. v kolik vyrazíte? ... v 11:00? .....

jdu vás dočíst
7. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Mě se ta zelená nelíbí ...modrá jo ....
7. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já jsem taky pro modrou :wink:

po 11 je ok :wink:
7. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
sjůůper

a Le%nouch a Jaňouch dorazí?

Zuzi .... a nechceš nechat malou Slávov jak příjde s práce a dojet za náma?
7. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Hojky, tak jsem dokoukala Tv...

Na zítra mám navařeno a doufám že dovalíte všechny protože toho je jak pro armádu spásy... :grinning: :grinning:

Máme dva druhy tuňákovýho salátu....tiramissu....cuketovou buchtu a na véču cuketovou pizzu...

pro dietářky máme bílé víno + voda, pro zbytek červený + cola a pak džusíky atd...

Mě se ta bledě modrá taky líbí víc, jen mám strach aby na ni nebyla vidět všechna špína o to mě šlo...a že zelená je neutrál i do budoucna...ale prostě jsem ulítlá na tyrkysovou.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Luci barvu do budoucna bych neřešila, já mám modrej kočárek a určitě ho u druhýho nebudu měnit i kdyby to byla holka :wink: Zas tak to neřeším :wink:
7. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Luci a co červená ... ta se neprodává? ... ta je taky neutáůlní a moooc pěkná.

tydy jsou ty Miškovi dlahy http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3377330&vReferer=

Hej tak všechny dovalte , buď dříve, nebo později, ju .
7. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
NO ty vole, ty dlahy jsou masakrální, jsem si to představovala úplně jinak :confused: :confused: :confused: :confused: Snad mu to mooooooooooc pomůže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
no ... taky doufám .... zatím plakal jen jednou ... dla ajsem mu dudýška a spinká dál ...Mirek už šel za ním a zatím je klid.

HOLKXY ...prosím připomeňte mi zítra, že mám volat na ortopedii ...bojím se, že na to zapomenu.
7. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jéééééééé Mic, jdu si nachystat tu bundu a flašku, nebo to zapomenu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.