• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, já mluvila s Lenčou a ona neví, jestli u vás tak dlouho bude aby pro mě dojela, pokud budu muset z práce busem jako že jo, tak dojedu kolem 17.45 domů, musím uklidit nádobí a než bychom dojely zase k vám, tak bude tak půl sedmé...takže nevím....
8. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Zuzi, tantum je od 4 let....ale osobně si myslím, že kdyby jsi to natříkala na vatičku a vytřela pusu, tak by jsi ho s klidem mohla použít, jde spíš o to, že pastilky děti nevycumlají a neumí kloktat a sprejem by se mohly dusit, tak proto od čtyř a sprej dokonce od šesti let, ale pokud to zvládnete vytírat, tak bych to zkusila....
8. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tý jo tady prší :unamused: , Jani já to zkusím někde koupit ten spray, četla jsem, že to na ty afty nejvíc pomáhalo. Sakra, kdybych věděla, že na 100% dojedeš, tak bys mi to mohla vzít z lékárny, ale když to není jistý, tak radši nic.
Já su jakási polomrtvá, Nellinka spí, naštěstí, čekám, jak se ozve ta Léňa, kdy chce vyrazit. Sláva by měl dojít z práce v 15:30.

Jani, vyprdni se na nádobí, to ti nikam neuteče :wink: .
8. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj jako ženy doufám,že dojedete, jídla jetu hafo a nemá to kdo jíst :grinning: :grinning:

A Jani nezlob nádobí umyješ až se vrátíš :wink: :wink:
8. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Já vím že nádobí neuteče, ale smradem by mohlo :grinning: leží tam už od včera....
a já si stejně myslím, že Lenka už u Mic nebude, když já dojedu domů....tak to asi dneska nedám, uvidím jestli pro mě třeba nepojede Martin, ale včera říkal, že bude dlouho v práci a pak asi pojede do Sebranic, tak nevím,ještě jsem s ním dneska nemluvila....
8. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak ženy, změna plánu, Mates mi právě volal, že je doma a jede na fasádu, tak mě nedoveze..tudíž se omlouvám,ale dneska se asi neuvidíme.... :pensive:
8. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Čao ženy ....bylo to super ...vždycky vás mooooc ráda vidím.

Jani, máš štígro, že jsi dojela. :dizzy_face:

Normálně už mám i uklizeni ... jesm tááák šikovná. ...ještě utřít nádobí a vysát .....ale to vysávání už dneska nedopadne.
8. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Kde se jako flákáte?
8. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Doháním ten chlast :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Mic postrádám jednu velkou zelenou láhev nenechala jsem ji v koupelně?? Vůbec jsem ji nepoužila tak nevím kde skončila :frowning2: :frowning2:

Jinak to bylo suuuuuuuuuuuuper, malý se teď probudil tak jdu nakrmit a pak jdem vrátit to auto...
8. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Luci .. ty jo , to ti nezívidím.

jinak mám už uklizeno, ale láhev jsem nenašla. pouze tvůj vršek od fláni, modrou lžičku, malího slona uz Ikei a to chrastítko pejska ....jinak nic
8. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Tak jsme doma, jsme tam koukli na zoufalky a kamoška zavřela a hodila nás dom.

By mě zajímalo kde jsem tu láhev ztratila, si totiž neuvědomuji, že bych ji brala sebou a nevím tedy kde ji mám doma hledat...

tak fičím se ospršit a hurá za MM už se těší...tak snad bude malý spát.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz
Ty jo ...aspoň, že tě odvezla ...... to by byl mazec jít samotníá ...a proč jsi malího nenechala Tomovi?
8. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz
no nic ...jdu se vykoupat achrnět ... tak pa pááá
9. říj 2009 v 01:31  • Odpověz
Zduř buřt roštěnky!

Včera to bylo super, zase jsem se dobila energií :sunglasses: , a to jako fakt :dizzy_face: .
Jen teď už jsem zas mimo :unamused: . Včera to nakonec MM zvládl s Nelldou v poho, přijela jsem a spala a prej už od 18:30. Pak byla chvilku vzhůru a zas spala, noc celkem v poho, jen chtěla asi 1000x napit.
9. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Luci, moc díky za občerstvení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Mic tobě díky za azyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Škoda, že nám to nevychází se slejzat častějc :pensive: . A teď jak už bude škaredě, tak to je na prd, když bylo teplo, tak se děcka mohla aspoň vylítat venku.
9. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Luci, chci recept na to tiramisu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
9. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ranko...

bych ještě spala,ale jdeme pracovat tak nemůžu, malej teď vstává v noci se občas budil..

Mic Tom jel se mnou, abych pak nešla zpátky sama a mamka hlídala, jsme dali pivko a jeli dom.

Zuzi recept pošlu jakmile dorazí mamka..

Zatím jen vím, že jsou tam 2 pomazánkový másla, 2 šlehačky ke šlehání, piškoty namáčích do kafe a okolo dáváš ty podlouhý, ale zbytek Ti zjistím od mamky..

Jinak to bylo super, pořádně jsme se zařechtali, tak snad se zase brzo slezeme... :wink: :wink:
9. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky, no já čekala nějaký provokace :grinning: :grinning: ale ráda jsem vás zase všechny viděla :dizzy_face: i když Mellinka chyběla :frowning2:
Luc, ten recept hoď potom do placu, chci ho taky...¨na Vánoce se bude hodit....

Já už doma nic neudělala, mezi dveře jsem lezla skoro v devět, Tobi usnul, tak jsme ještě s Makel kecaly v autě :grinning: Martin přijel chvilku po mě, tak jsem zalezla akorát do sprchy a lehla ke kriminálce, akorát jsem ji krapet nepochopila, ale proč ne...a ráno se mi tak nechtělo vstávat, prostě krize...
9. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Zduř ženy .....

Tak mikeš šel spát v 21:00 a dlahy měl do 24:00 .... takže zase o chvilku déle.

Luci ...jíá ten recept chci taky ...ale napiš to tak , abch to pochopila i já ..... takže jak se tam třeba dávaj ty piškoty, aby stály .... jaký pomazánkoví máslo .... krok od kroku, ju

Dneska jsem mluvila po telefonu z babičkou a říkala, že naštěstí není nikde ochrnutá .... ale přišlo mi že krapet šišle ... tak doufám, že to je třeba jen tím, že neměla nasazený zuby ... i když ona bez nich nechodí.
9. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Holky co říkáte na tyhle riflíky?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26092817&tab=0
9. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojte,

mě už se včera nechtělo ani psát, byla jsem vyřízená, přijeli jsme až kolem čtvrt na 10, takže jsem s Ordinace viděla asi posledních 5 sekund :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sranda :grinning:

Včerejšek byl super, i mě to hodně pomohlo, už jsem tu energii potřebovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A jak je dneska Melince? Už je to lepší? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mic no vidíš, že to nebude taková hrůza, to zvládne a za chvílu to bude mít celou noc :wink:

Já musím jít žehlit, Vašek včera dorazil až v 1, tak jsme šli rovnou spát, protože já jsem spalu už u televize, ale chtěla jsem na něj počkat :wink: Dneska jel pro okna a večer by už měl být doma, tak budem něco stěhovat už večer a zbytek ráno :wink: To bude zítra masakr :confounded: Když to dobře půjde, příští víkend se bude sundávat střecha :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Moc hezký Luci :dizzy_face:
9. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Mic, to může být způsobený tou mrtvičkou, buď ráda, že jenom šišle, naše babi, taky od mrtvičky špatně mluví, většinou při ni totiž ochrnou svaly rtu a někomu i třeba jazyk a tak...
ale pokud to má od toho, tak počítej s tím, že už se to taky nemusí zlepšit, ale pořád lepší špatně mluvit, než mít třeba ochrnutou půlku mozku :pensive:
9. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jani ... já vím ....ale všichni říkaly že babičce nic není ... tak třeba se mi to jen zdálo.

Nechcete někdo přijet?

Jani.pokud budešmluvit z Makelínou, tak jí dej prosím ten sirup ...ať ho můžu dát hne d Mirkovi jak v pátek přijedu, jelikož ty přijedeš později.
9. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Marky tak jak to vidíš s těmi krabicemi?? Mám ti nachystat to místečko a případně jak velký, nám to tu vadit nijak nebude, teda podle toho kolik toho máš??

Dneska budeme ořezávat stromy a jestli to bude nutné tak už začneme topit :dizzy_face: :dizzy_face: příští týden už má být prý kosa...
9. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Mic, sirup mám nachystaný, tak jak půjdu v úterý od zubařky, tak ho dám Marky, doufám, že bude doma...ještě se s ní domluvím, nebo ho tam hodím ve čtvrtek, to jdu na gyndu, tak půjdu taky kolem...

Jo Mic, my taky říkáme, že babičce nic není...ale je :pensive: ale nebuj, třeba se ti to jenom zdálo....
9. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Tohle PVC chce,e do obejváku ... je uplně božíííí http://www.obchodpodlah.cz/pvc-podlahy/gerflor-texline/pvc-podlahy-gerflor-texline-0473-bamboo-chocolate-roles.2bm ...akorát ve 4metrovce
9. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Jani, ty vždycky dokážeš zvednout náladu :sweat_smile:
9. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Jani, kde máš album? :confused:

S Nelldou to je brutus, vyžaduje si mou 100% pozornost, takže i když leží a dívá se na pohádky, tak musím ležet s ní. Já vím, že ju to bolí, chudinku, ale já z toho budu brzo na Bohnice :pensive: . Naštěstí teď tady byli hodinu naši, tak se jí věnovali.

Mic, jak psala Janča - jestli "šišlání" je jedinej důsledek té mrtvice, tak buď ráda :wink: . A Miša je borec s těma dlahama :slight_smile: .

Mak, snad vám bude přát pořasí až shodíte střechu :wink: .
9. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.