• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
MIc, ale já ti ani tak nechtěla zvednout náladu, chtěla jsem ti jenom říct, na co se připravit a s čím počítat....přesně, chtěla jsem ti jenom říct, že máš být ráda, že je to jak to je...nám doktor říkal, daleko horší prognozy, když jsme babičku dovezli, člověk se bohužel musí v tomhle věku připravit na vše...ale nechtěla jsem tě nějak strašit, to ne....
9. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Zuz, vzhledem k tomu že ty fotky všichni viděli, tak jsem naznala, že nemá cenu, abych ho tady měla...
9. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Luci ...mám pro tebe dobrou zprávu ....... vytáhla jsem Michálkovi zen domečeka hádej co bylo uvnitř :grinning: .....
9. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Nellouška teď kuká na Krťoucha a snědla několik lžiček kaše, jinak ju všechno štípe do těch aft :unamused: .

Holky, já už na ty Bohnice jsem fakt zralá. Jak jsem jí dělala tu kašu, tak míchám, míchám, asi 10 minut a kaša furt řídká a samá hrudka :rolling_eyes: , až po chvilce jsem si všimla, že jsem jí chtěla kašu udělat ze Sunaru :rolling_eyes: . Přitom mám každý v jiné doze :pensive: , chjo, chjo.
9. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Luci, tak jsi asi měla pravdu. Ohledně toho výběru MAxkartou z poštovní spořitelny - dívala jsem se na výpis a za 2x výběr chcou 50,-Kč!! :astonished: :angry:
9. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Jani, na kterým oddělení dělá tvoje ségra?
9. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Mic ...tak to jsem ráda, já už jsem prošmejdila celý barák..asi jsem ji vytáhla hned jak jsem přijela, když jsem Kubovi chystala oběd...

Stejně až budu v Bozaku tak mu v DM zkusím koupit nějakou tu láhev s úchytkama jak má Mikeš ať se učí pít, láhev udrží, ale už si ji tak pěkně nenahne aby se napil..

Zuz...vidíš s tím výběrem..a je to pokaždé nebo jen když je to nadlimitní výběr, já si myslím, že pokaždé...u pošty je výhoda podle mě jen v tom, že má otevřeno i v sobotu a banky ne, ale i to vedení účtu mají celkem levné...

Mellince přejeme brzké uzdravení...

Já jsem pouklidila prádlo, teď peru jednu pračku a pak ještě tmavé...
9. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Zuzi na chirdě B...

Mic a prosím tě, při tom uklízení, ztratila jsem u váš včera peníze...asi tak milion...ten jsi nenašla :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Jééééé, Jani, vidíš to, úplně bych zapomněla, Mic, taky jsem tam někde ztratila peníze, ale asi jen půl mega, nenašlas? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Jani, aha, tchyně je nejspíš na interně, tož to nic. :wink:

Luc, i normoš výběr, ale jinak je pošt.spořka levná - i vedení účtu. Máme učet i v KB a tam za to chcou 150,-Kč :angry: :rolling_eyes: .
9. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Od kdy máte tchýni v nemocnici? Ale pokud by jsi chtěla vědět co se děje, tak není problém, akorát se obávám, že ségra byla v hokně včera.

já se taky mrknu Matesovi do výpisu, kolik po něm chcou, ale nikdy jsem si nevšimla, že by chtěli tolik, ale je fakt, že on vybírá spíš kartou a když je potřeba ranec, tak jde tak jednou za rok na přepážku...jako třeba když kupuje novou motorku :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Zuzi ...co je tchýni?

luci, to mě nepříjd evýjhoda s tou sobotou .. u nás v sobotu pošta otevřená není ...... u jinejch bank můžeš v pohodě do bankomatu.

Jdu nakrmit Mišánka.
9. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ale s Maxkartou můžeš taky do jakýhokoliv bankomatu :wink: .

Ohledně tchýně jsem psala!!! :angry: Zas nečtete, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měla problémy se žlučníkem a nějakej nález na játrech, tak dneska šla na laparku. Snad to bude ok :unamused: .

Jani, Mates má novou motorku?
9. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ne ale uvažoval o tom ,že si nějakou koupí, a že starou prodá...tak jsem udělala tytyty a je klid, dělal si totiž zálusk na silniční...to určitě...

Mic, já si dokonce myslím,že Martin má levnější výběr z cizích bankomatů než já...ale mám pocit, že nejlevnější to mají u ČSOB, ne??

Zuz všímáš si,jak nám Micina nenapsala jestli ty prachy našla :grinning:
9. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Já to jen myslela, tak že třeba když je pošta otevřená v sobotu, tak tam třeba můžeš zadat příkaz atd. pokud nemáš int. bankovnictví, jiná výhoda v tom není, výběr u ČSOB bankomatu stojí 5 kč myslím a u jiných kolem 25,- stejně jsou to vydřiduši...

Tak jsme po obídku, pověsím pračku dál dalším, nakrmím malýho a valíme na ty stromy to je zase úkolů a pátek bude v pr....

Sobota bude taky pracovní...alespoň se něco konečně děje...
9. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
9. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
vklad
- Maxkartou 6,--
dokladem nebo na ústní pokyn ve finančním centru 9,--

výběr
- Maxkartou 25,--
- výplatním šekem 30,--
9. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jani, je mi to jasný - Micina zatlouká, zatlouká, zatlouká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Luci, není to tento recept na to tiramisu: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3016 ???

Hmmm, dala bych si, bylo to totiž výborné! :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Mic tady máš ten odkaz

http://www.eshopbaby.cz/katalog/starlight-sp-autosedacka-storchenm-hle-p718/

ještě zkusím najít kde ji mají levněji, tady ji mají teď v akci..
9. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Nellinka konečně usnula, tak se můžu najest :unamused: .

Už aby byl Sláva doma :pensive: , ale když si představím, že takto bude vypadám celej víkend, tak potěš :confounded: .
9. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
a tady ji mají za dobrou cenu ve Vyškově

http://mimi-vyskov.com/3090-storchenmuhle-starlight-sp/graphite-grey/

Zuzi bude líp, třeba ji pomůžou ty léky a hlavně ležet...neboj my tě rozveselíme příští týden :wink: :wink:
9. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
ktreá barva se vám víc líbí http://www.eshopbaby.cz/katalog/starlight-sp-autosedacka-storchenm-hle-p718/ nebo tahle http://www.eshopbaby.cz/katalog/starlight-sp-autosedacka-storchenm-hle-p718/

Luci ... ta cena je jen na jinou barvu ...jinak stojí 4390,-
9. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Mica a dneska ji mají zrovna i v tom Brně za tudobrou cenu a barvu co chceš ty...

http://www.caryfuk.cz/autosedacky/sk-1-2-3-9-36kg/stm-starlight-sp-ruzne-vzory-p-15582
9. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
ajo máš recht oni to v úvodu tam tak napsaný nemají tak to se omlouvám, ale mít prachy tak si hned pro ni valím do Brna...by jsme jedli trávu a suchý chléb celý měsíc... :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
se mi tam dal stejnej odkaz ...no zda černou, nebo tru zelenkavbpu?

Luci díky.
9. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
mě se líbí ta co má makelína a nebo ta šedočervená, ono to chce vidět na živo, některé ty sedačky mají jiný potah než má makelína, ale to je myslím jen u té růžové..
9. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
aha tak podle mě stejný materiál má jen ta šedá a šedočervená a ostatní jsou něco jako z toho mikroplyše nebo jak se tomu říká..

malý má od rána první spánek, vstával po deváté, tak jsem zvědavá jestli pak ještě vytuhne nebo ne, čekám až se vzbudí, nají a můžem jít ven

MM už kácí stromečky, dáváme dolů jabloně co už moc nenesou..
9. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Luci ...máž někde odkaz na to polsko na ty casuelka?
9. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Mic, mě se líbí víc buď ta černá, nebo jsem tam zahlídla černo-šedou.... :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Mic to nemám ale zkusím zapátrat v paměti...
9. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.