• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Hledám to v té diskuzi a zatím nenašla ale vydrž prťka
9. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Teda mic co bych pro tebe neudělala, našla jsem to v interní poště z června :grinning: :grinning: :grinning:

www.dino.sklep.pl

mám o tom víc, můžu ti to poslat do ip, tenkrát jsem se zajímala o casul. S4
9. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Se musím pochválit, že mi ještě neodumřely všechny mozkový buňky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tady to dneska žije :wink: Já dělám pořádky, furt třídím a vyhazuju věci, je to na palici a vůbec to navíc nejde vidět :rolling_eyes: To mě sere nejvíc :frowning2:

Venku už zase prší, snad nebude odpoledne, měla mi odpoledne hlídat Tobeše teta, ale jede hlídat neteř, takže nic, tak nevím, potřebuju něco dělat a nechce se mi ho tu držet, broučka :unamused: N nějak to vymyslím :slight_smile:

Zuz, tak snad to bude u Nelldy brzo lepší, to musí boelt jak čert, ty afty :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Já bych do té sedačky šla určitě s potahem co mám já, je omyvatelnej, takovej jakoby šusťák a je to jednoduchý strčit do pračky a je klid, ale ten mikroplyš, či co to je, tam bych se toho bála, že už to z toho nedostanu, hlavně z těch světlých barev :unamused:
9. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
mě se taky asi nejvíc líbí ta černá.

Holky ...nevíte kolik je zlotej ?
9. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
9. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
mě ta červeno černá a nebo černá :wink: :wink:

a mak má pravdu s tím potahem, jen by ta sedačka ještě mohla být o polovinu levnější :angry:
9. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
ty jo Luci ... tak to nevycházej vůbec levně ....když počítám nové casuelko 2219zl tak to je 13314,- což u nás seženeš levněji .... s emi líbí ty casual golfky ...ale tyka 815yl to jest 4890,- a ještě bez nánožníku ....čučuím na to dobře, ne?
9. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
no já nevím jak to bylo, ale tenkrát byl zlotý o hodně míň, paní si koupila nové casuelko i s nánožníkem a dopravou ji to přišlo na 8000,- čistě jen sporťák...
9. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ona měla vlastně tohle

http://dino.sklep.pl/nowy/s4-casualplay-promocjacarbon-spacbudfoliaokrycie-p-4423.html

což znamená 1275 * 6,15 = 7841 + dopravné kolem 200-300 maximálně...
9. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
ajo ta cena byla asi za komplet

ale na ty golfky se dívám dobře, že ....
9. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
jo ty citta jsou 815*6,15 = 5012 tak ale pořá je to levný ne?? já vím, že tenkrát jsem tam študovala S4 a ty ostatní my o moc levnější nepřišli než u nás..
9. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Mak, kdyby jsi chtěla pohlídat Tobise, tak ho klidně dovez, odpoledne budu doma...

Já taky nesnáším třídění starých věcí, mám vždycky pocit, že i když toho hromadu vyhodím, tak mi ještě větší hromada zbyde...děs...taky se chystám na třídění, ale nechce se mi....
9. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tady ani kapka zatím :wink: , už odpočítávám minuty do Slávovýho příchodu. Doufám, že se nesekne v práci tak jako každej pátek :rolling_eyes: . Jak přišupe, tak já pošupu na poštu (konečně dorazil rodičák :sunglasses: , koupit kredit bo tam mám asi 10Kč), pak do lékárny, do obchodu a juchů dom. Ale už se normálně těším jak se půjdu provětrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.

Mak, tak třídění krámů nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale není zbytí, co? S Tobouškem ti nepomůžu, by to ještě lapl od Nelldy :unamused: .

Přemýšlím, že nakoupím suroviny na tiramisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
9. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tož já se jdu pomalu převlíkat a jdu na buse...tak se mějte a Marky kdyby něco, tak mi pisni na mobil...pá
9. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jaňouchu hezkej víkendos :slight_smile: .
9. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Teď volala Eva ...jak se Mikeš vzbudí, tak jdem na ovocný knooodle ....ňamíííííí
9. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
A co dietááá, Micouši?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Žádný knedle, hybaj z kopca dolů na procházku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
9. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
teď jí začnz až od 17 ....stejně jsme včera abo puti hřešila jak blázen .... dneska do kopců nemůžu ...Mirkovi přijel asegra z Prahy, tak razíme na Horní ...ale nějak se netěším.
9. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky,
uz druhy den jsem jak na kolotoci a ne se zastavit.Mota se mne hlava jak blazen.
A dnes jen litam po nakupech a pekla jsem medovnik,ale nevim nevim,no uvidime,az ho nariznem.To vase vcerejsi tiramisu bylo asi lepsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MAm umyta okna,ted jsme prisla z V.O od kamosky a varim dalsi kavu,jestli je to tlak.Dnes uz nic nedelam,maximalne si lehnu a ani se nehnu :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Jé Jani, to by jsi sice byla moooooooooooooc hodňoučká, ale nějak jsem to přežila i s Tobísem :wink: Byl tu na kontrolu můj taťka, tak jsme se domlouvali že se příští víkend bude dávat dolů střecha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No nejpozději do konce října máme domeček pod střechou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Maky,tyjo,vy jste se rozjeli,co?Uz strecha,budete mit vsechno novy... :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
No nic ... jdu se oblíct a šupajdíme za Mirkovejma segrušama .......
9. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak na tohle album jsem se dívala v Dm přesně tohle s těmi tulipány tam mají za 149,- a ty podlepy 1000 ks za 50,-...no a tady to mají o tolik dražší...myslíte si, že je to blbý použít to jako album pro miminko???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25544384&tab=0
9. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Jituš jj, docela to jede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem ráda, mám největší strach, až sundáme střechu, jak to bude vypadat :pensive: Hlavně aby moc nepršelo :unamused:

Luci, já bych to koupila tady v Boskách, dneska jsem byla u Drápala kupovat albíčka a mám od Anne Gedes, jak jsou tam na začátku ty děska a mají je tam za 345 jedno na 200 fotek, to je mnohem lepší a maj tam krásný i s medvídkama ještě o stovku levnější :wink: Tak jukni tam :wink:
9. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
JJ já se jen koukala je to příšerně drahý, mám dvě alba doma, ale každý je na 200 fotek a už ted jich mám doma asi přes 1000 ks, ale jsou v tom i svatební + Kubíkovi, začnou dlouhý zimní večery, tak se na to vrhnu..

To v tom Dm vyjde na 200 Kč a je to na 400 fotek, škoda jen že tam nemají jiný jen tyhle s tulipány, ještě juknu u Anny ale tam to bylo taky tak cenově jak u toho Drápala..
9. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky ..jsem doma

Luci ... já kupuju jen ty z DM a maj i jiný ....a hlavněho hodně vejde.
10. říj 2009 v 00:21  • Odpověz
Zduř buřt máničky!
Včera už jsem ani nenakoukla bo mě Nellda nenechala :rolling_eyes: . Jak přišel Sláva, tak jsem šupala ven, ale byla jsem za 1/2 hodiny zpátky, jak jsem to vzala rychle :grinning: .
Pak jsem udělala pizzu a to tiramisu a už byl večer, já jsem se přecpala pizzy, tak už jsem neměla ani chuť na to tiramisu, tak se na něj těším za chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Noc opět brutus, jak Nell bolí jazyk, tak jí trošku pomáhá, když se napije, tak asi 100x pila a samo, že řvala, doufám, že se jí to brzo zlepší :zipper_mouth:.

Mic, proč jsem měla zato, že Mirkovi ségry bydlí tady někde? :fearful: :grinning:
10. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.