• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Je tady buřina jak sviňa :angry: , tak radši vypínám PC :rolling_eyes: , bouchá to tady o 106 :angry: .
2. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tady taky bouří...to je totiž jasný, asi za hodinu a půl jdu z práce, mám jít k Míši zalít kvítka a nakrmit želvouna a nemám deštník...fakt super...
ale máme vyřízenou dovču...zítra Mates vybere 30 tyček a jdeme platit :dizzy_face: :dizzy_face: a můžeme jet...no dobře, na to si ještě počkáme....
2. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Čao ženy .. jsem doma .. jdu vás dočíst.
2. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Zuzi .. kapesník v prádle , to je u mě skoro pořád .. jelikož je mám pořád někde narvaný. :grinning:

Jé moooc gratuluju k Nelince ................ já když vidím ty miminka, tak se mi nechce čekat do zimouše :grinning:

Mám zas brutálně nateklej obličej a jsem uplně hotovson .. potřebovala bych dithiaden, jenže ty by semnou seklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky nechcete někdo přijet v nedělu, že by jsme jeli do Letovek na tu pouť .. je tam moooc klokotočů. :sweat_smile:

Já vám ten zítřek upříně zívidím .. ikdyž vím, že pokud nebude pršet, tak se budu mít taky dobře, ale fakt mě mrzí, že nemůžu bejt aji s víáma.

Mooc pozdravujte Leňoucha a ať si dá prcka za mně :grinning:
2. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Jani, no a kam teda jedeš?

Prosím, prosím nezapoměň na ty sprcháče !!!!!!!!!!!!!
2. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
Tyhle jsem dneska koupila Miškovi ...http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/22/771/rn-68/ .. doufám že už na léto poslední :sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Nazdar Zuzi, na ty jsem se dívala dívala včera, myslela jsem že je má Mikeš, ale on má jiné s plnou špicou že jo?? no to je telepatie...

A co krbík našli jste něco??
2. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
No to taky byli jediný co se mě líbyli, jinak byli otřesný a hlavně už žádnej víběr ... prvně neviděla ani tyhle, tak jsme řekla, že si vezmu ty staejný s tou špicou, ale větší .. no aona otevřela krabicu a tam byli tyhle .dobrý,co :grinning: .. tak jsme ráda ... ještě jsem koupila papučky , barevně uplně stejné jak ty co má .. nevím, proč dělaj takoví šílen a nedělaj třeba jednobarevný .. ale hot to potřebujem, tak jsem je koupila.

vybraly jsme jen krbovou vloku ... jak bude celkově krb vypyadat to musím ještě něco prošmejdit. :grinning:

Včera jsem byla u Martiny , kamarádky a má Filípka a já mu pořád říkala Kubíčku :grinning:
2. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
2. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Jo přesně ty jsem zde měla nachystané v odkaz že je sem hodím... :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Ty jo .. to je den .... ráno pařák a teď tma jak v pytlu :sweat_smile:
2. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojda,

jdu jen pozdravit,žádá si mě dítko na pohádku.
Zítra pivní začínají v 19hod.,tak tam můžeme naběhnout hned ze startu :grinning: ,ať si chytneme nějakej dobrej flek pod stanem,kdyby náhodou pršelo :wink:.Se pro mě teda stavnite,ju?Kdyžtak mě probrnknite,jak budete vycházet od Zuzouše.S Davídkem bude tatínek.Já doufám,že dorazíte všechny :confused: .

Mic,na pouť se taky chystám,dala bych ti vědět :wink: .

Janoušku,nezapomeň na tam ty bazmeky do té pipiny,jo?

Moc se na vás těším!!!!!!Zítra páá
2. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
Jóóóóó,ještě jsem chtěla pogratulovat Monči k narození Nelinky :dizzy_face: ..přejeme hlavně zdraví!!!!!!Posíláme pohlazení...
2. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj,

jen vás jdu pozdravit, musím žehlit a tak na tu jdu hupsnout hned, vopruz a vedro jak cip tu je :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Amon moooooooooooooooooc gratulujem k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky přejem hlavně zdraví a spokojenou rodinku :wink:
2. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Já zítra ještě uvidím, zda pojedu, trošku se mi to zamotalo :pensive: Dám vědět během zítra :wink:
2. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu VAs pozdravit,tak Boskovicko III,jo????????Dlouuuuuuho jsem tu nebyla,docitat nemam cas,co novyho??
Jak se vsechny mate.My jsme tyden po dovce,bylo super,i mala to zvladla na 1. :wink:
Koukam,ze MOny porodila,gratulace k Nelince a hodne stesti do zivota. :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Matie, zítra razíme do Opatek na Pivní :wink:
2. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
a jeeeeeeeje,to bude v aleji nablito,co :grinning:
2. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
se uvidíme ne? Budeš tam ne? :wink: Nablito bude u Kafků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máme to i se snídaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Saaaafra,to je servis :grinning:
Zuzka rovnou z pivnich bude chystat svedsky stoly,jo? :grinning: :grinning: :grinning:
To nic,Marky,vypustite nekde od sousedu slepky a ty to sezobaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
No doufám, že ty chystá už dneska aby to bylo i na zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nebo buem blít rovnou k sousedům, Zuzka říkala, že slepice mají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Nazdar ženy, tak já jsem zvládla první pracovní den, po delší době, no jsem hotovo, v sedm jsem málem usnula, takže jsem šla cvičit, a pak padnout do vany, byla jsem zpocená až na kačeně :grinning: :grinning: :grinning:

já s tím pořád počítám, že zítra dojedu, jenom doufám, že nebude pršet, to by mě naštvalo...no v kolik to si netroufám odhadnout, já musím z práce do obchodu a pak doma na rychlo něco uvařit, aby měl Mates něco k jídlu, nakoupit větší nákup zajedu asi až v tu sobotu, jak pojedu z Opatek a je to...ale já z práce dofrčím až kolem čtvrté, takže si nejsem jistá jestli to na sedm stihnu a záleží kdy si pro Tobise přijede děda.....
2. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TI BUDOU MIT VAJICEK :grinning: :grinning: SI PAK KAZDA PLATO ODVEZETE :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Maky, já myslím, že Zuzka slépky nemají....jenom ti sousedi a naposledy říkala, že se jim zbláznily :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
kde zase jste??
2. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
JA JSEM TU A SMEJDIM PO NETU :wink:
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
a co jsi vyšmejdila? Budeš na té pivní akci?
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ha .. jsem na chvilku tu ... jdu nakládat na zítra masiso.

Jé ahojda Jity, ty ještě žiješ :grinning:
2. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
NAzdáááár :sunglasses:
2. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
2. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.