• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
13. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Tak si představte, že včera na tak významné datum pro Janču a Mak narodil známým klouček :dizzy_face: .
13. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Ajajaj, vy ste moje a SLávovo maskování roztajnily? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3116113&vReferer=%2F

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Jo a jinak dobré ráno :grinning:

teda takové šoky, sotva sem dojdu a že na tobě nebylo nic vidět :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
čoveče, celá ty :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
13. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Tý jo Jani, neomrzla jsi při cestě do práce? :fearful: Tam fičí jak blázen :rolling_eyes: .
13. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Ne, já sedla u baráku do auta a Mates zapnul topení, a vzhledem k tomu, že jsme dneska zaspali, tak to neměl dělat, bo jsem málem usnula znova :grinning:
ale máme rekord, vstávali jsme v 7.15 a v 7.45 už jsem byla převlečená v práci a to jsem se doma stihla i zmalovat aspoň řasenkou :grinning:
13. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Nemáte tak dlouho do noci vyvádět!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Nellda ještě spí :wink: a já tady sedím v neměnné pozici od 7. hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
13. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Přeji dobré ráno,

včera nám nejela elktrišin a pak tu byla kamoška na návštěvě a už se mi nechtělo zapínat PC...

Jinak přeji oslavenkyním Mak, Janci a Jítě všechno nejlepší do budoucna, splnění těch nejtajnějších přáníček a hlavně hodně zdravíčka. No a ať Vás ty drahé polovičky moc nezlobí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tady dneska fučí to je hrůza, musím si přidělat teploměr jak jsem umývala okna, tak mi spadla a vypadla mi ta rtuť ale nerozbila se, tak to musím dnes opravit a přidělat... :frowning2: :frowning2:
13. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky Babuchy.

tak noc jako poslední dobou každá ...Michálek o půlnoci zůstane staršně moc plakat ....a je k neutěšení, takže mu musím sundat ty dlahy :pensive:
13. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Mic, ale hlavně aby mu to pomohlo, když už se chudáček tak napláče :pensive: je mi ho líto miláčka malýho....

Luci děkuji moc...to jste měli včera jako černou hodinku jo?? Tak aby z toho v červenci něco nebylo :grinning: :grinning:
Zuz kdybychom aspoň do noci řádili....Martin zalehl v devět a já až kolem desáté....takže nic :grinning:

ženy jdu asi za hodinu a půl k zubaři, tak se zde už asi neukážu, Mic hodím k Marky ten sirup....
13. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
kde lítáte??
Zuz je s Nelldou na kontrole, ne??
13. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Jani ..jo .super...díky.

Jdu uspat Mikše
13. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Tak jsme zpět, venku je fučáka a klendra jak blázen :rolling_eyes: . Jely jsme autem, měla jsem problémy nastartovat, ale pak se naštěstí auto umoudřilo :unamused: .

Dle MUDr. je Nellda už ok, můžeme chodit ven, no to táááák, nechce chodit, musím ju nosit, to by mi ruce upadly :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale jsem ráda, že je relativně ok :wink: .

Mic, taky je mi bobiška líto :frowning2: .
13. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Sk těm dlahám ... myslím si , že ho to anitak nebolí, jak spíš to ....že se nemlůže hejbat ... je zviklesj spát na boku a s těma kolínkamam pod bříškem ...chjo

Tady je taky kosa jak sviňa.

Zítra jedem na plavčo a na tu ortopedii , tak jsem zvědavá ..l..
13. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jani černá hodinka byla ale jen tak do čtyř, pak jsem byla venku a večer tu byla kamoška...navíc nemám s kým bych se pářila, táta je přes týden pryč :grinning: :grinning: :grinning:

Jsme byli venku, tak jsem úžasné vyfoukaná...mám háro jak nevím od kud..

mic tak snad to Mišánkovi časem půjde spinkat s těma dlahama, já se mu ani nedivím, mít něco takovýho na nohách tak asi ani neusnu... :pensive: :pensive: :pensive:
13. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já ho právě dávám spát až je uplně hotovej, takže usíná pěkně .... to je jediné na tom dobré ...
13. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
mic nepamatuješ si nakolik tě zhruba vyšla ta flaška z toho hračkářství... :confused:
13. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
do 200,-
13. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ženy, nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , udělala jsem zapečený těstoviny ve 2 mísách :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nellda ještě nespí, nevím, jestli usne, vstávala až v 9.
13. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
ty jo ...musím ještě vysát než půjde Mikeš spát ... to se zase nechce mě .

Poprvé mu budu sama dávat ty dlahy, tak jsem zvědavá, jak mi to půjd e... vždycky to děláme z Mirkem ... jde to dost blbě, aby to bylo přesně tak jak má ...chjo

Ty jo ... ráno brzo vstáváme na plavčo ..
13. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Tý jo, kde ste máničky? :confused:

Nellinka už spinká, po týdnu ve své posteli - jsem zvědavá do kolika tam vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pochybuju, že celou noc.
Pekla jsem rohlíčky plněný jabkama, ale teda nic moc :confounded: . Nellda byla odpo jedlá, ale v 18. hod. se to změnilo a byla to zase ta naše Nellinka :dizzy_face: .

Mic, ať se ti dobře spí bez Mirka :wink: .
13. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mak, co ten Jaňouch? Stavila se na kafčo?
13. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tak mám uklizeno ...ještě teda hromada nádobí :sweat_smile:

Zuzi ...no ani mi nemluv ..... chjo ..nemám to ráda, když jsem tady sama.

Jdu spacifikovat Mikeška ...
13. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Mic, to ti věřím, já jsem posera první třídy :pensive: .
Jo, a ta Nellda nespí, Sláva šel zavřít okno do koupelny a jak rožnul v chodbě, tak se začala řehtat, opica :grinning: .
13. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Žehlím ženy :unamused:

JJ, Jaňouch byl odpoledne na kafíčku :wink: Splkly jsme :grinning: Těšíme se na pátek :wink:

Chytla jsem se s tchánem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ty voe, to je za trest :pensive:
13. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mak, můžu ti přihodit ze dva koše prádla na žehlení? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tchánem to je na prdlačku :pensive: , já si myslím, že žádný bydlení s rodičema není v pohodě :unamused: .

Jo a pátek! :sunglasses: Doufám, že se něco nepoaá a užijem si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
13. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jéé .. já ti tam taky jeden koš hodím ...

Zuzi ... kdo vás poveze domů?
13. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Zuzi to sice není, je to na pikaču, ale co mám jako dělat? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Holt tu má věcný břemeno, tak se nedá nic dělat a nemám miliony, abych si postavila jinde :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.