• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Micino, zítra s tebou teda jdu plavat jo? :wink:
13. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
kde stéééééééééééé ?????
13. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Tady a ty mi neodpovídáš, jdu umýt nádobí a oholit si nohy, mám vyžehleno, ale na sušáku pračku a jednu ještě peru :confounded:
13. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
Makouši ... no ty jsi borka :o)))

Kolem půl 9 tě vyzvednu doma, jooo
13. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
Já si těch tvejch naopísanců nevšimla ...mě se to prostě někdy neukáže ... nevím proč.

Jdu se vykoupat ... příjdu ...doufám že nezačne Miška plakat mezitím.
13. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
jj, budem tě čekat :slight_smile:
13. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz
Já ještě musím uklidit nádobí a to vyžehlený prádlo a jdu si oholit nožky a hajat :wink:
13. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
jak vyjedu s Pořičí, tak ti napísám, že vyjíždím.

marky dobrou a nepořeš se ... já už to háro právě sundala :grinning:
13. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
No už moc nevidím a to ještě ani nemám hotovej úkol do angličtiny :unamused: Asi si to zítra vezmu sebou, nebo to budu psát po cestě :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu na tu srst :wink:
14. říj 2009 v 00:07  • Odpověz
Já jdu taky hají ... tak pa páááá a zííítra

Připoměň mi, ať Miškovi koupím papučky.
14. říj 2009 v 00:21  • Odpověz
Ty voe, ty mi připomeň, že mám Buffy koupit obojek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 00:25  • Odpověz
Tak jsem ready a jdu hajat :wink:

Dobrou :sunglasses:
14. říj 2009 v 00:45  • Odpověz
ahoj holky mel tu nekdo cisare?
14. říj 2009 v 00:57  • Odpověz
Týýý vogine, venku kydá o 106 :astonished: :astonished: :astonished: :angry: :rolling_eyes: . Hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak teda ahoooooj všem.

Alcag - císaře měla myslím Luca30, ale nejsem si jistá.
14. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
Nějak blbne připojení :confounded: , asi tím sněhem :grinning: .

Mak, vím, v jaké jste situaci ohledně bydlení, než jsme začali stavět, přemýšleli jsme o půdní vestavbě u tchánovců, jsem moc ráda, že oni tehdá nechtěli :wink: .

Mic, o odvozu jsme se s Léňou ještě nebavily, zatím jsme to nechaly tak, že první vlak nebo bus to jistí :grinning: . Ale ještě uvidíme :wink: .

Já jedu dopo k holičce, ale vůbec nevím co Nellouš, když má problémy vydržet se Slávou, jak vydrží s mým taťkem?! :unamused: No přinejhorším ju beru s sebou :sweat_smile: .

Užijte si plavčo, my na to zítra ještě prdíme, radějš. :wink:
14. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré dopoledne :wink:

my jsme měli hrůznou noc, Tobouš jaksi špatně spí, pořád cosi mumle ze spaní a navíc se mi nasomruje do postele, když jdu spát a chce se mnou spát pod jednou peřinou, takže se nevyspím :unamused: Vopruz :unamused: Vstával už v půl 7 a do čtvrt na 8 jsem ho přemlouvala, aby spal :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: -Na palicu :angry: :angry: :angry:

Mic už plave a pak nás prej vezme sebou do Blanska a do Brniska, tak konečně reklamuju ty sandoše, třeba z toho kápnou prašule :wink: :wink: :wink:

Jdu ještě pověsit prádlo, už peru druhou pračku a jdu se nachystat :wink:

Pa večer :wink:
14. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ráno, Maky já myslela, že jdeš plavat s Micinou??
Já si včera užila zubaře a pak jsem byla u Makelků na kafi a Tobis mě tahal ať s ním jdu na záchod a dokonce jsem ho musela krmit jogurtem... :grinning: :grinning: roštidlo jedno malý....
Dneska tady budu jenom do 12.00 asi. podle toho kdy mi jede buse...mám tento týden vyhrazený jako preventivky u doktorů :grinning: v puse se mi šťourali včera a zítra se mi na gyndě budou šťourat jindě :grinning: ještě že do oka se mi nikdo hrabat nebude :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Jo, to jsem původně chtěla, ale máme s Tobešem oba rýmu jak šráky, já to mám navíc opět v dutinách, nejde mi to ven a tak jsem radši nešla :confounded: JSem měla jít plavat s Mikeškem, ale snad příště :wink:

ještě jsi měla říct, že chtěl jít s tebou "kakat" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Díra jako díra ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Jo to jsem zapomněla, Tobíš chtěl jít kakat :grinning: :grinning: :grinning:
No to sice je díra jako díra, jenom doufám, že zítra to nebude bolet jako včera :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Jé, tak si užijte šoping, Mak snad bude Mic krotit, aby měli prašule na anclík do novýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: .

Jani, vidíš to, jsem se tě chtěla zeptat, jestli jsi měla zubaře ok. A kam jdeš dneska? Že chceš zdrhnout taky brzo?

Chumelí se chumelí, padaj .ovna bílý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Letos to přišlo jaksi brzo :rolling_eyes: .

Jinak taťka s Nellinkou to zvládli v pohodě, Nellince už je zas líp :wink: .
14. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Zdarec,

no vás dočítat,to aby si člověk nechával,než jde z práce :grinning: ,bo jsem tak rozjařená,že už nic neudělám :grinning: ..se z vás po.eru,fakt.....

No,to by mě taky zajímalo,jak se dostaneme se Zuzkou dom,bo ten,na koho jsem spolíhala odpadnul...Kdyby bylo nejhůř,tak by David musel budit mamku,aby pohlídala malýho a jel by pro nás on.Jinak tím busem nebo vlakem..jenže bus jede až v 7 a na vlak jsem se ještě nedívala..ale ta dálka z vlakáče mě děsí :sweat_smile: ..

Jo,ženy,taková puberťácká otázka,kolik si s sebou berete Kč????

Noj estli bude taková zima,jak dneska,tak teda ne¨vím,co si obleču,bo nemám zimní boty a v těch podzimních mě bude zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:

Jdu makačenkovat,před půl 3 budu zdrhat,ptz.dneska má malej výtvarné odpoldne ve školce,tak jdeme s Davidem tvořit :wink: .Dneska tak hajinká po O,brouček...včera si napakoval pyžamko,sám :slight_smile: ..jsem ráda,bo od 6.11. už tam bude na celej den,tak to bude v pohodě a bez násilí :wink: .
14. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Jééééé, nazdar krejčulo!!!! :dizzy_face:

Hele, nějak to dopadne nebuj - jako ten odvoz :wink: . U Makelínů je na zemi místa hodně :sunglasses: . Ale ta zima mě taky děsí :confounded: , holt musíme hodně pit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
14. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Hoj ženy tak jsem doma, dneska to byl fičák, jsem si vybrala blbý den na to vyřizování.

Ale mám vše, byla jsem ještě juknout v tom bazárku u světlušky na autosedačky a mají tam tenhle typ je to to stejné jako babypoint ale je to caretero, asi nějaká polská značka a teď nevím...mají je tam za 2100,- zrovna tu barvu co bych chtěla, nevíte jaký v tom může být rozdíl?? v těch dvou značkách...

http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=880

ta šedá s modrou...číslo 09
14. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Luc, tak to vůbec netuším :unamused: . Ale ta barvička je boží, ještě se mi teda líbí ta šedočerná, ta je taky suprová :dizzy_face: .
14. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Zuzi jsem koukala na jiné stránky a koukej co tu píší...

http://www.detatko.eu/zbozi/4839/Autosedacka-Caretero-Sport-10-Blue-D-Grey.htm

Universální autosedačka pro skupiny I a II (9-25kg). Levnější ,ale horší než Babypoint ZENITH .

Tak jak to mu mám rozumět, rozdíl je tam v pár stovkách i když v těch Boskovicích ji mají za 2100,-
14. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
caretero, je polský výrobek to jsem věděla to je tam napsaný

http://www.caretero.pl/eng/sport.html

a myslíš že babypoint je česká výroba???
14. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Babypoint si myslím je taky polskej :unamused: .
14. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
14. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tak jsem psala dotaz na eshop, kde mají obě dvě a prý se liší pouze barvou tak to je super :grinning: :grinning:

ještě jsem koukala na tuhle

http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=1109

tu tam taky mají za 2500,-
14. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Jsme doma, jsem úúúúúúúúúúplně mrtvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :pensive:
14. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.