• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahojky ženy.
Dnešek byl super , až na to brutus počasí a jsem strááášně uondaná.

Prvně jsem byla z malím v plavču ... už nadával jen málo :grinning: ...pak jsem vyzvědla makouše a jely jsme do BK na ortopedku ... tam jsme naštěstí čekalay asi jen 15minut ... jinak by to tam ti naši rarši obrátily vzhůru nohama ...a pak směr Vaňkovka.

Na sebe jsem si ani nic nekoupila.

Mikeškovi ještě jedny zatep. riflíky, bodyčko roláček, pyžamko ...to jsem krapet neodhadla velikost ...ale aspoň nho může nosit až do školy :grinning: ... no a jáá takovou tunyčku ..jinak nic ...jo a papůůů
maj tam uplný hovno ...myslelal jsem . že si něco nakoupínm na ten pátek ... np a půjdu teda jak strašidlo :pensive:

cesta dom byla hnusná ..... tma a pršelo ... chvilkama jsem jela poslepu

jo a mluvila jsem strašně sprostě ....mamííí, ale teta Micina taky říkala voe :sweat_smile: :sweat_smile: ....se tydím

jdu si nalít ...
14. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jo a přijela jsem domů a Mikš byl dochcanej až na záda :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Kde jako jste? ...Makelíno .. já zde pařím ten tvůj červenej odkaz a ty nikde ...se zleju a bud e...myslím ..basamas fousamas
14. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ty jo ... tohel pasovat Mikšovi, v tak mu to hned objednám .,..a le paní mi psala , že kupodivu tad nextová velikost sedí :pensive:
14. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
JJ, sprosťanda je ta Micina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Co si tu jako povídáš o jakýmsi nextu? ani nehodíš odkaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dnešek byl fakt super :wink: Já jsem teda mrtvá, jako to bylo jak maratón :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning:

Já si teda nekoupila na sebe vůbec nic, vůbec nic mě nikde nezaujalo, všude maj jakýsi svetry a takový pičičmundičky a to jsem nechtěla, tak jsem aspoň ušetřila, koupila jsem dáreček mamčinýmu příteli, má příští týden narozeniny, Tobešovi v Tchibu akorát termopodkolenky a v Hervisu na Vánoce lyže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kláááááááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Psékovi postroj místo obojku, akorát je mu jakejsi divnej nebo to neumím oblíct :confused: a taky spoustu žrádla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
14. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
ženy tedy já koukám, kde se touláte celý den, se divím, že se Vám chtělo cestovat v takovým počasí, já byla venku od čtyř do čtvrt na sedm a úplně mi to stačilo, už jsem vytáhla zimní bundu i rukavice, protože takovej fičák jakej byl dneska do hrůza a malýh jsem udržela v kočáru jenom tým stylem, že jsem mu občas dala piškot nebo rohlík, za chvilku z něho bude otesánek... :grinning: :grinning: :grinning:

Kamoška zítra jede do brna na veveří na genetiku, tak na ni musím myslet a taky se dozvím co čekají, já asi do rána ani neusnu :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Luci my jsme ten hnus v té Vaňkovce neviděly, tam nejsou okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
14. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
jéé ...jsem si udělala 6700 ...nechtěně :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Zuzi ... v té Vaňkovce i v Tescu bylo teplíčko :grinning:
14. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Leci ... šikulo ...hoď mi prosím odkaz na tu bundu co chci , .... díííík ...kamoška jede v pátek do olympie .. otevírá se tam nové H&M ... tak by mi ji tam koupila ...sím sím
14. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
To je taky fakt tam vlastně nejsou žádný okna...

Já vyrazila juknout do mish mashe vybrat něco pro Kubíka ale nic jsem nenašla tak jsem jukla na dospělacký na radu kamošky a našla jsem dvě trička, chtěla jsem na pátek něco tmavě fialovýho a nakonec mám černý a takový béžový a obě za 170 Kč...fakt se tam dobře nakupuje, hlavně na dospělý a mít figuru jak modelka a mít háky tak se tam oháknu celá :grinning: :grinning: :grinning:

Hlavně že jsem pokoupila to pro co jsem tam byla vyslána a nazpět mě vzal známý autem..byl zrovna přezouvat kola, trochu se tam zdržel, tím pádem i já..

Mic nepamatuješ si jak se jmenuje ta flaška z které mikeš pije tu šťávu, v Bozaku nic takovýho nemají a ještě jsem si vzpomněla, že ono je to stejně kapající myslím tím, že tam je ta savička tak když ji dá mikeš vzhůru nohama tak mu kape :confused: :confused: :confused:
14. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jako na tu tyrkysovou?? to bude hledání...
14. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
14. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jak nový H&M, tam přeci je, ne? :confused: :confused: :confused:
14. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jo v olympii už HM je, tak kde se bude otevírat nové oddělení??
14. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
tak koukám, že když si příští rok pospíšíme někdy ten srpen září říje, tak by nám mohla vyjít holčička :grinning: :grinning: :grinning: jak jste na tom vy mě to u Kuby sedí...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3211318#navigator
14. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Hele jak hledáte na mimáču hračky? :confused: Jako aby mi to nevyjíždělo každou pikačovinu a hračky pro mimouše? :confused:
14. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
14. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Luci dík.

H&M tam sice je, ale otevírá se tam novíé a větší ...to stejné C&A se tam taky zvětšilo.

Luci ....ghoď foto ...já půjdu jak mis Moskava ....
Tak to ti neporadím bud zadat konkrétní věc nebo kousek názvu a nebo zkusit zadat věk či velikost...dneska jsem na ty hračky koukala u Jakuba abych viděla jak vypadají v reálu a teda tam je táááák velký výběr že nevím kam dřív koukat..

a malá od sousedky dnes vyjela na tom odrážedle nebo jak se to jmenuje co má Tobík...jela na tom podruhé a moc ji to šlo má přes dva roky, taky to rychle schová, když zima už je tady, ale prý v listopadu zase bude teplo kolem 15 stupnu..
Marky ..já vyjedu všechno av tom lovím

jo a mě ten horoskop vyšel :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Já třeba vůbec netuším, v čem půjdu, ale vůbec mě to nesere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky kdybyste některá chtěla, toto chci pro Tobíse k Vánocům, on furt cosi vaří :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26499461&tab=0
14. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
mic jako toho oblečení co jsem koupila?? to je takové nic, jen když třeba někam půjdu tak ať mám triko s dl. rukávem já mám všechno s krátkým...

mám v plánu jít v kozačkách a kratasích od ségry nevím jak mi budou...jelikož nemám jiné boty do společnosti jen baleríny takže uvidím..v jiných botách bych nevydržela, všechno má vysoký podpatek, stejně bych nejraději šla v jutovém pytlu, už se vidím, budu stát před skříní plnou hader a nadávat že na sebe nic nemám, tak jako vždycky :angry: :angry: :angry:
14. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
JJ, ten first bike já mooooooooooc doporučuju, je to super věc :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Mak to je dobrý, to by se hodilo sestřiným dětem, má sice kluky ale nejraději oceni dárky jako jsou kuchyňka mixér vysavač...žehlička atd...jsme měli průser když se na Vánoce koupila jedna kuchyňka tak tomu druhýmu to bylo líto, ale za měsíc měl narozky tak ji dostal k narozkám...
14. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
jéé ...Marky, to je pěkný ...ale v Ikei mají taky źa dobrou cenu nádobíčko ..a mooc pěkný ...jo a dneska tobík zas nosil čelenku :grinning:
14. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
no ten kubíkovi určitě koupíme asi příští rok Vánocům a na jaře už na tom může trajdat, to tak věkově odpovídá ne?? od těch dvou let a víc??
14. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.