• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Luci ... to budeš kjoooča ..moc se moi to líbí kraťáky a kozajdz ... jenže né na mém těle ... tobě to bude určo mooc slušet... ty jsi hubeňour
14. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Mě se to nádobíčko v Ikei moc nelíbí :sweat_smile: A hlavně musím vymýšlet dárky jak Lucka dvojmo, ještě k narozeninám. Kazeťák si už zamluvila mamka, že ho Toboušovi dá k Vánoům, takže nemám nic :rolling_eyes:

Jo Micino a hlavně že jsem reklamovla ty botky voe :angry: :angry: :angry: :angry:
14. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jsem zvědavá. co si vezme mis kunzdorf ........ahojky Janiiii :grinning: :grinning: :grinning:
Kufa ...já zas píšu jak teta Micina :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
marky ... ta míchajda je gutová ...ale vyděla jsem jí za 890,-kč ......
14. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
JJ LUci, to je akorát ten příští rok :wink: Já letos přemýšlím o nějaké tříkolce, ale nevím, kolo mu chci nechat až na příští rok :slight_smile:
14. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Mic mám strach že budu vypadat jak debil s prominutím, vždycky se mi všechno líbí na ostatních ale na mě ne, mám hnědé kozajdy ale oni jsou jen tak asi do půl lítek, že nejsou ty nejvyšší tak musím vyzkoušet, jestli to k sobě bude vůbec pasovat...a taky na pátek hlásí pěknou kosu, tak bud se obleču a nebo toho hoooodně vypiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Marky no vidíš a já vlastně taky musím vymýšlet dárky dvojmo, i když letos ještě tak ne, ale příští rok uričtě, ale bylo by to krásný kdyby Kubík už chodil a mohl nám rozdávat dárky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: stejně bude chudák ošizený o dárky už to vidím..jo a to máte k Vánocům i knarozeninám abyste se nedivili....už to slyším...
14. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Luci ..musíčš mu to vždycky dávat zvlášť ...já bych to tak dělala.
14. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
No tá já rozhodně dělat budu nechci ho ošizovat o narozeniny...to by mi bylo líto...i když je má tak po sobě, ale je to moje první dítko a tak ho budu hoooooooooodně rozmazlovat zlatíčko moje... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Miss kunzdorf :grinning: to je hustý, chuděra, zítra nás bude proklínat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Há hlasuju pro hodně toho pití, mám to taky v plánu proti zimě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Já jsem ířkala, že ho nikdy neochudím o Vánoce ani narozeniny, budeme to prostě a jednoduše oddělovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jsem se musela nadopovat cukrem, tak jsem si snedla celou tabulku milky co mi mamka ráno koupila v albertu :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Miss Kunzdorf ...dobrý ne ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Jani, vidíš, jak tě mám ráda :grinning: :grinning: :grinning:

Já taky toho moc na sebe neplánuju ... ...doufám že si to málo nepobliju s toho chlastu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Mic jak je to tedy s tou flaškou kape mikešovi nebo ne když ji otočí, je tam vlastně obyčejná savička...Kuba by si tu flašku držel sám ale nenahne si ji tak aby se z ní napil a z aventky mi nechce pít že jsou tam tři dírky...tak mi poraď.......pleaseeeeeeeeeeeeeeeee
14. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
No já už jsem dlouho z chlastu neblinkala taky musím být nad ránem a přes den použitelná tak se budu muset krotit, už to není co to bývalo vyspávání do odpoledna...
14. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
a takovýhle oteplováky má kubík na zimu dárek od prabábi...jen byly o dost levnější...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27073472&tab=2
14. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Luci ... je to NUBY a nekape to .. teda pokud s tím Mikeš nemlátí o něco a tím pádem to teče ... že
14. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Luci ..ale pokud by jsi ji někde sehnala, tak ráda bych taky jednu pro sebe ...nikde jsem ji totiž už nenašla ...ani na netu ...nebo zas blbě hledám.
14. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Lenča tu načla otázku, kolik že si sebou berem peněz? :rolling_eyes: :confused: :confused: :confused: Já moc, protože toho hodně vypiju :sweat_smile: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Já teda nic, jelikož bud emít makel moc :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
Mic tak je to Nuby?? já mu to koupila v Dm jak jsem koupila ale je tam spíš takový to pítko....jsem si právě říkala, že si to zkusím koupit v těch letovicíh a oni už to tam nemají :confused: :confused: :confused:

Mak tak to já málo ...málo sebou...málo vypiju a nebude mi druhý den špatně :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
Luci ty jsou super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Toto je taky super :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23012712&tab=0
14. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Luci .. už to tam nemaj ...maj jednu hodně podobnou , ale je víc podobná dětské lahvičce ...ale má ouška a stejnej ten sosák ....
Nuby totiž taky dělá různé pítka, které se prodávají JENOM v DM a nikd ejinde ..ale tohle zrovna není DM.
14. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Hele, ale to není večírek na můj účet jasný :grinning: :grinning: :grinning: To byste mě zruinovaly :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
to je jako tohle ale ve větším provedení??

http://www.mimibazar.org/foto.php?id=24444849&tab=8
14. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
14. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25692497&tab=0 toto je božíííííííííí, až budem mít dvůr, učo to pořídím :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
tak mám obavy že jiný než tyhle dvě už nedělají :frowning2: :frowning2:
14. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
mak ty jsou hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.