• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
14. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
já bych řekla že jo podle té žluté micino kdepak jsi???

já hledám a ty nic... :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Luci, jo, jo ...aůle ve větším provedení

makouši ..já vím, že to není na tvůj účet .. to je na tvůj a Mss Kunsdorf .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...se taáááák těším ...asi budu pít bejlííísek ...ňamíííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
14. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
mic bejlísek je moje oblíbený pití, to se holky pěkně prohnou nejdřív vypijeme sklípek a pak :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
Tak to máš dobrý, to si vem hodně peněz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, že vás to furt baví, cosi hledat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pak se doblijete a budete spát v příkopě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
mic ale dnes jsem se na to ptala v lékárně a paní mi říká ať se tě zeptám co je to za výrobce, že by to třeba sehnali...jen bych si musela buď napsat celý název a nebo si to vytisknu u ségry ať ta paní ví o čem mluvím...
14. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
no to víš Mak mě stačí 2 dcl a jsem kantáre takže já to budu mít celkem levný nejsem zvyklá pít a když jo tak do němoty....a toho se bojím, že pak skončím někde v Boskovicích ve škarpě... :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz
mic ještě se třeba můžem zeptat paní lékárníkové, jestli u nich vedou Nuby a nesehnala by to co ty na to???
14. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz
Luci ...pokud je budeš objednávat .. tak mi objednej tu modrou ...čenžnem se o poštovný...

ale Marky ...neboj ...nějaká korunka na barák ti ještě zbyde ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26617551&tab=2

Mic, tyhle lyžáky by se hodily Tobouškovi k těm lyžím, co? :wink:
14. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
Makpuši .. to zas já jsem zvyklá pít ... teď už mám skoro stáhlej ten tvůj litránek ... jéé ... mě zas bude špatně a to zas bude ostuda .... :pensive:

Luci ... je to ve tvejch rukách .. prostě mi sežeň modrou, jooooo
14. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz
Mic, ale není to pro Mikeše dost zbytečný, on by už z dudlu snad pít neměl ne? Je dost velikej, už by měl pít z pítka :confused: :confused: :confused: :confused: Já bych to neoddalovala :wink: Kazí se mu tím zuby :confounded:
14. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz
Marky .. ty by se mu pěkně hodily barevně ...ale ty chceš jít do novejch, ... když příští rok mu už nebudou??????

On s toho pítka taky pije ... jenže na tu flašu není dudel ... vlastně to není uplněj dudel ...když ho skousneš, tak teče uplně stejně jak pítko .. prostě ještě jednu flašu bych ráda měla ještě v rezervě .. zadalší mi někdo říkal, že se daj na to dokoupit i pítka ...ale kde ??????
14. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
Makouši .. jsi dala odkaz na to, co je to za boty, nebo že to prdává brácha od krejčulky???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
Teda tp mělo bejt ma Lucku ....soráč ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
Teď čučím do foťáku a chlámu se, když vidím Tobíka v C&A ...chcete sem fotku jak Tobík nakupuje :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
Mak já jsem právě kvůli tomu koupila tenkrát i to pítko od 6 měsíce, ale má to tři dírky a Kuba mi z toho nechce pít, že to asi moc teče, ješě doteď pije z dudlíku č. 1, i když na mlíko mu teď dávám občas dvojku ale to slyším jak to do sebe hltá a občas nestíhá, dala jsem mu to kvůli tomu, že má teď nateklou tu dáseň, ale dneska už třeba zase pil jen z jedničky, možná je to o tom, kdybych byla trpělivá a dávala mu to častěji tak si zvykne na to pítko, tak ti nevím...a neboje to tím, že mu rostou zuby a tím že to má pořádně stisknout tak ho to bolí a proto z toho nechce pít, jsem mu zkoušela dát ty úchytky na ty mám lahve tak to celkem jde, když leží na polštáři tak se napije, ale když sedí tak mu to nejde a hraje si s tím a vylívá to všude kolem sebe, proto se mi líbilo to co má Micina, jen jsem si nebyla jistá jestlije to netekoucí nebo ne...

Mic tak se zítra zeptáme Janči a když nic, tak se zkusím poptat v té druhé lékárně jestli by to sehnali..
14. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
Jasně nahoď foto jak jste nakupovali... :wink: :wink:
14. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
Foto sem hodím....

Luci ...ale když bude mlátit do toho pítka, tak mu to téct bud e.... :

sehnání nechávám na tobě ...věřím ti .... :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
Já mám lyžáky v tomhle stylu od nordicu a jsou suprový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: černočervený

http://eshop.blizzard.cz/obrazky/original/7564.jpg
14. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
Kubík má relativně čas, ale u Mikeše, tam mi to příjde už zbytečný, je velkej i na tenhle typ "dudlíku", dala bych mu už klasický pítko, tvrdý a ne toto měkký, přeci jen už je to chlap :wink:

Nic, nasolila jsem do kotla, tak jdu hajat :wink:
14. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
Makpouši ... nespi ... noc je ještě mladá ...

Luci .. v poho ..sežeň mi ho ... já dneska celej den dělám opak toho co Makel řekne :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
jen malá oprava ...lyžíky jspu na tkaničky .. tohle jsou přeskáče :sweat_smile: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
mic máš pravdu jsou to přeskáče....
14. říj 2009 ve 23:42  • Odpověz
Mic tak já to zítra poptám u Jani a pak v bozaku nebo jinde..kde vedou nuby...
14. říj 2009 ve 23:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.