• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
no a co říkáš na foto ? :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 23:42  • Odpověz
ale skus mi sehnat tu modrou ...joooo
14. říj 2009 ve 23:43  • Odpověz
no foto super, tak si říkám co si Tobiš asi koupil.. :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz
hledal poklad .... :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz
Mekelíííno ...nechrááápej ......

kufa ... začíná mi bejt kosa ...asi si přitopím ...
14. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz
Luci ... měla bys dnesk audělat tu 3000vku ...máš to za pár :grinning:
14. říj 2009 ve 23:48  • Odpověz
Připomeňte mi. že mám zítra Mirkovi brnknout, že má 26tého ...třetí očko na klíště ...dík
14. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz
jů vidíš na to jsem vůbec nekoukala...
14. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz
MMMMaaaaakkelííínooo ...kdeee jsiii ........ví co si přál za přání Tobíšk v pelíííškuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 23:51  • Odpověz
makelínka už šla hajat a já ji budu brzo asi následovat, nějak mě bolí očička...
14. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
zase koukám po hračkách už na to nesmím čučet, v Tv mi utekla kůstka teda Sběratelé kostí a teď už tam zase nic nebude..
14. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
ale Kubíček mi zahřívá postýlku, jsem ho přenášela z obýváku po přešlapech jen co jsem ho položila tak se vzbudil, tak jsem ho uspala v posteli a už nepřenesla má kolem sebe bariéry aby nehapal...
14. říj 2009 ve 23:53  • Odpověz
tak a mám jubileum 3000 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a můžu jít hajat...
14. říj 2009 ve 23:54  • Odpověz
jů a my dneska máme devět a půl měsíce to je zajímavé....a už děláme krůčky za ručičky, ale to lezení asi přeskočíme či co :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
Luci ... prď na to ... my jsme zas přeskočily sezení a tak yto dohnal ...
15. říj 2009 v 00:00  • Odpověz
já musím umejt nádobí a pověsit prádlo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 00:01  • Odpověz
jo adneska nebyl na NOVĚ dům hrůzy .. neměla jsem na co čučet ...zasr .... fotbal ...
15. říj 2009 v 00:01  • Odpověz
neserte mě ...s kým si mám povídat ...chjo
15. říj 2009 v 00:02  • Odpověz
jako vy jste se na mě uplně vysr... ......
15. říj 2009 v 00:03  • Odpověz
6800 ..jen pro informaci ....
15. říj 2009 v 00:03  • Odpověz
jdu spát ...Mikeš zas začal strašně plakat ... jdu za ním .. pa páááá
15. říj 2009 v 00:39  • Odpověz
Dobré ranko,

tak venku padá sníh tak nevím co si o tom myslet, no snad je to chvilková záležitost..

Jani máme pro Tebe bojový úkol nešly by přes Tebe sehnat tyto láhve???

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=870738

pokud ne zkusím se poptat ještě na náměstí nebo v Baby centru zda to nevedeou, tam nuby mají ale zrovna tuto láhev ne, nevím zda totiž Nuby u Vás lékárně prodáváte nebo ne díky předem..
15. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,
Luc koukala jsem na tu láhev a podle výrobce jsem nic nenašla, našla jsem akorát Chicco, Nuk, Medela, Disney, Mam...ale NUby ne, ještě pisnu dotaz na firmu.

Já včera dojela s Matesem z Brna asi v sedm, byla jsem na očním, ale stejně nechápu proč tam jezdím, když mi doktor řekne, jo docela to ujde až porodíte tak vás vezmeme ještě na jeden zákrok :grinning:
Pak jsme byli v Olympii....jo a 16.10. se opravdu v Olympii otvírají nové obchody a některé se zvětšují, my teda byli jenom v C a A v HM ne, ale měli včera podle mého zkoušku na zítřejší otevírání...

Já jedu do Brna v neděli, takže já nic nového na sobě zítra mít nebudu...a jako jak Miss Kunzdorf??? Chcete dostat do drně??
Já jdu v riflích, kozajdách, staré bundě ( aby mi nikdo nečmajznul tu novou ) a buď si vezmu triko nebo černou košili....tož tak...

Jo a pravidlo oslav.... oslavenec platí útratu na sklípku...pak si každej chlastá za svý...a na sklípku není Baileys :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže máš Mic smůlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budeme se muset zlít z vína...což mě teda zase tak nevadí ....a peněz si vemte hodně, mě ještě nedošla výplata :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj jani,

tak to jsem zvědavá jestli něco vypátráš, já koukala na tu flašku co mám doma z DM a to je od Nuby s přehlasovaným u či co to je, možná to dělají jen pro DM,ale i v Babycentru měli Nuby aspoň si myslím.

Tak to já budu mít levnou útratu, 2dcl vína a jsem kantáre...

Doma je kosa jak sv..na ale už jsme si zatopili...

chtěla jsem jít včera k MUDr.... mám u prsteníčku již delší dobu vystouplou kost a dost to bolí jako u článku který je hned u dlaně, na jiných prstech to nemám a když nosím snubák nebo v té ruce něco držím, tak mi to tam prostě zavazí a nevím co toje, asi mě pošle na RTG tak uvidím kdy si tam houpnu.
15. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky ženy ....normálně Mikeš vydržel až do 6:05 z dlahama ... no je to borec .. udělal mi radost pašááááák

Luci v DM jsou určité typy co se dělají jen pro DM ... je to napsané i na tom paíru v čem je to zalislí ....tak ty jsou jen pro DM ..ale jinčí druhy se prodávají z nápisem NUBY i natom zalislím papíru.

Jani ... už jsem volala na sklípek ...bejlísek už paní teda objednala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... už se na něho mooooc těším ..... budem myslím na sklípku celou noc, ne? :sweat_smile:

jani ... co se ti nelíbí na Miss Kunzdorf ???? :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
15. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Luci, mě se takové bundičky taky moc líbí, ale příjdou mi dost nepraktycký ....
15. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Mic, co se mi nelíbí...že nejsem žádná Miss :grinning: :grinning: :grinning:
jo psala jsem Zuzce, tak má zamrzlej net, tak proto dneska nedošla....
a já valím za půl hodiny na preventivku, tak dojedu tak v jednu, ale mám do pěti, tak se ještě ukážu....pa
15. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
jooo .. ta Miss :grinning:

Kurňa to už je taková kosa, že ji zamrzá netík ???
15. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
jo a dneska mi přišly ty hodinky a jsou super mega božííííí :grinning:
15. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.